1.MISE – 41.díl – Tým

Přidej hodnocení

1.MISE

 

Saše leze na nervy protivný pacient přijatý k implantaci nového kardiostimulátoru. Změní na něj názor až když pochopí, o co mu opravdu jde. Frekventanti dostanou úkol, který jim může změnit budoucnost. Nakonec se ale ukáže, že to byla jen další záludnost jejich nadřízených. Jak na to tedy zareagují? A Rasputin s Honzou řeší, jak zachránit nohu zraněné učitelky a společně najdou originální metodu…..(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 40.díl – Tátové jsou potřeba

Přidej hodnocení

1.MISE

 

Frekventanti mají za úkol najít a dopravit pacienta do nemocnice. Rozsáhlá akce přinese nečekaný zvrat, když se rivalům podaří najít účinnou formu spolupráce. Martin se nečekaně objeví doma, chce pomáhat Andy, ale ta o to nestojí. David musí při operaci pacientovi odstranit zdravou ledvinu. Jak se rozhodne, když k tomu nemůže získat pacientův souhlas, ale ví, že mu tím zachrání život?…..(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 39.díl – Bažanti v mixéru

Přidej hodnocení

1.MISE

 

Hofman nečekaně mění pravidla hodnocení frekventantů a zamíchá tak jejich pořadím. Zdá se nespravedlivé, že zatímco se Marika s Honzou věnují stěhovákovi, kterého na schodech přimáčkla skříň, Vladimír dostane na starost pohlednou dívku s vymknutým kotníkem. Tohle seznámení mu ale nakonec přivodí jenom starosti. A Prokop léčí kadeta s diagnózou, kterou se mladík snaží utajit, aby nemusel opustit školu…..(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 38.díl – Otcové a děti

Přidej hodnocení

1.MISE

 

Za Vladimírem přijíždí otec s velmi lákavou nabídkou. David řeší, co s kufrem peněz, který dostal od pacienta. Otec Mariky se ocitne na JIPu v nemocnici a Marika se tak dostane před velmi dramatické dilema…..(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 37.díl – Bomba

4/5 - (1 {hlasů})

1.MISE

 

David řeší u pacienta s karcinomem v pokročilém stadiu jak se postavit k jeho problematické minulosti. Andy zkolabovala, a všechny tím vystrašila. Zdá se, že ale nejvíc Honzu, který se o ni přes její protesty stará….(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 36.díl – Dárek

Přidej hodnocení

1.MISE

 

Hofman dělá, co umí, aby se jeho vztah s Alicí dostal do mírumilovnějšího stadia. Eva se vyznamená, když se jí podaří diagnostikovat malého uprchlického chlapce. A Marika má nervy z toho, co provede její otec….(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 35.díl – Na peřejích řeky Styx

Přidej hodnocení

1.MISE

 

Hofmana straší představy, k čemu mohlo dojít na konferenci mezi Alicí a Davidem. David ale daleko víc řeší vojáka zasypaného v podzemí při závalu. A za Marikou přijíždí nečekaná a ne zrovna milá návštěva….(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 33.díl – Malá holka

Přidej hodnocení

1.MISE

 

Frekventanty čeká povýšení a s tím spojený příjezd rodičů. Do nemocnice přivezou pořezaného muže i s útočnicí, která ho zranila. Honza chce Andy představit svým rodičům, ta nejdřív souhlasí, ale pak toho lituje….(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 32.díl – Boxuješ jak dalajláma

3/5 - (1 {hlasů})

1.MISE

 

V Rubavě řeší hned několik vážně zraněných mladých pacientů, účastníků technopárty. Alice špatně nese, když okolí ví o tom, že si s Hofmanem dali pauzu. Vážně zraněný pacient z Mali se chová nevysvětlitelně. Záhadu vyřeší Marika….(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 31.díl – Military feng-šuej

Přidej hodnocení

1.MISE

 

Výbuch obrněného vozu v minovém poli přinese posádce rubavské nemocnice nejen spoustu práce ale také jedno velké, a ne zrovna příjemné překvapení. Někteří frekventanti jdou místo toho pomáhat zajistit dětskou sportovní akci. I tam ale nakonec dokážou zachránit vážnou situaci. A Alice s Hofmanem pokračují v odluce a pro oba je to zkouška, ve které není vůbec jisté, jak obstojí….(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 30.díl – Dej si odchod

3/5 - (1 {hlasů})

1.MISE

 

Hofman přichází s řešením krize, kterou mají s Alicí, ale není jisté, že to je správný nápad. Hofman kromě toho musí řešit mladého pacienta s choulostivým defektem. A vzruch do rubavské nemocnice vnese i napadení pacientky kočkovitou šelmou….(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 29.díl – Létající muži

3/5 - (1 {hlasů})

1.MISE

 

Mezi Hofmanem a Alici dál vládne nesoulad a nová nedorozumění zvětšují napětí. Osazenstvo nemocnice zachraňuje vojáka zraněného při seskoku padákem. Frekventanti se dozvědí, že Honza chodí s Andy….(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 28.díl – Otec roku

2/5 - (1 {hlasů})

1.MISE

 

Světlana už je zpátky doma a užívá si společného života s dcerou. Frekventanti se musí každý podle svého postavit k potřebě ošetřit pacienta, který má za sebou přinejmenším problematickou minulost….(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 27.díl – Derby

3.2/5 - (6 {hlasů})

1.MISE

 

Frekventanti kurzu se dozvídají, že pojedou reprezentovat svoji jednotku do zahraničí. Samozřejmě se rozpoutá mezi nimi rivalita o to, kdo se výjezdu zúčastní. Za Davidem přichází pacientka, která je rozhodnutá dobrovolně si amputovat nohu….(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 25.díl – Žádná protekce!

4.5/5 - (2 {hlasů})

1.MISE

 

V hodnocení frekventantů došlo na nová pravidla, a ne každému z nich se to líbí. David s Alicí si musí vyjasnit, co dál, protože Hofmanovi se nelíbí, že jeho žena pomáhá Davidovi s péčí o Jelizavetu….(TV Prima)

  

Loading

1.MISE – 24.díl – Kaj se za svoje hříchy

Přidej hodnocení

1.MISE
 

Na ambulanci přivážejí zraněného potápěče, kterého pod vodou zasáhl výbuch. Hofman má pocit, že vyřešil manželský konflikt vzniklý kvůli Libyi, Alice však zdaleka tak spokojeně nevypadá. David se dál stará o Světlanu a Alice mu nabízí pomoc. Nakonec Světlaně poměrně nečekaným způsobem pomůže Rasputin. Andy se rozhodla své těhotenství vyřešit, ale nic nekončí tak, jak se zpočátku zdá…(TV Prima)

  

Loading