1.MISE – 41.díl – Tým

Přidej hodnocení

 

Saše leze na nervy protivný pacient přijatý k implantaci nového kardiostimulátoru. Změní na něj názor až když pochopí, o co mu opravdu jde. Frekventanti dostanou úkol, který jim může změnit budoucnost. Nakonec se ale ukáže, že to byla jen další záludnost jejich nadřízených. Jak na to tedy zareagují? A Rasputin s Honzou řeší, jak zachránit nohu zraněné učitelky a společně najdou originální metodu…..(TV Prima)

  

1.MISE – 40.díl – Tátové jsou potřeba

Přidej hodnocení

 

Frekventanti mají za úkol najít a dopravit pacienta do nemocnice. Rozsáhlá akce přinese nečekaný zvrat, když se rivalům podaří najít účinnou formu spolupráce. Martin se nečekaně objeví doma, chce pomáhat Andy, ale ta o to nestojí. David musí při operaci pacientovi odstranit zdravou ledvinu. Jak se rozhodne, když k tomu nemůže získat pacientův souhlas, ale ví, že mu tím zachrání život?…..(TV Prima)

  

1.MISE – 39.díl – Bažanti v mixéru

Přidej hodnocení

 

Hofman nečekaně mění pravidla hodnocení frekventantů a zamíchá tak jejich pořadím. Zdá se nespravedlivé, že zatímco se Marika s Honzou věnují stěhovákovi, kterého na schodech přimáčkla skříň, Vladimír dostane na starost pohlednou dívku s vymknutým kotníkem. Tohle seznámení mu ale nakonec přivodí jenom starosti. A Prokop léčí kadeta s diagnózou, kterou se mladík snaží utajit, aby nemusel opustit školu…..(TV Prima)

  

1.MISE – 38.díl – Otcové a děti

Přidej hodnocení

 

Za Vladimírem přijíždí otec s velmi lákavou nabídkou. David řeší, co s kufrem peněz, který dostal od pacienta. Otec Mariky se ocitne na JIPu v nemocnici a Marika se tak dostane před velmi dramatické dilema…..(TV Prima)

  

1.MISE – 37.díl – Bomba

4/5 - (1 {hlasů})

 

David řeší u pacienta s karcinomem v pokročilém stadiu jak se postavit k jeho problematické minulosti. Andy zkolabovala, a všechny tím vystrašila. Zdá se, že ale nejvíc Honzu, který se o ni přes její protesty stará….(TV Prima)

  

1.MISE – 36.díl – Dárek

Přidej hodnocení

 

Hofman dělá, co umí, aby se jeho vztah s Alicí dostal do mírumilovnějšího stadia. Eva se vyznamená, když se jí podaří diagnostikovat malého uprchlického chlapce. A Marika má nervy z toho, co provede její otec….(TV Prima)

  

1.MISE – 35.díl – Na peřejích řeky Styx

Přidej hodnocení

 

Hofmana straší představy, k čemu mohlo dojít na konferenci mezi Alicí a Davidem. David ale daleko víc řeší vojáka zasypaného v podzemí při závalu. A za Marikou přijíždí nečekaná a ne zrovna milá návštěva….(TV Prima)

  

1.MISE – 34.díl – Apartmá s manželskou postelí

Přidej hodnocení

 

Prokop zachraňuje pacientku, které útočník postříkal obličej kyselinou. Hofman se snaží léčit svého kamaráda, velitele posádkové hudby, se zdánlivě banálním neduhem. Alice odjíždí na konferenci, kde se v hotelu potkává s Davidem….(TV Prima)

  

1.MISE – 33.díl – Malá holka

Přidej hodnocení

 

Frekventanty čeká povýšení a s tím spojený příjezd rodičů. Do nemocnice přivezou pořezaného muže i s útočnicí, která ho zranila. Honza chce Andy představit svým rodičům, ta nejdřív souhlasí, ale pak toho lituje….(TV Prima)

  

1.MISE – 32.díl – Boxuješ jak dalajláma

3/5 - (1 {hlasů})

 

V Rubavě řeší hned několik vážně zraněných mladých pacientů, účastníků technopárty. Alice špatně nese, když okolí ví o tom, že si s Hofmanem dali pauzu. Vážně zraněný pacient z Mali se chová nevysvětlitelně. Záhadu vyřeší Marika….(TV Prima)

  

1.MISE – 31.díl – Military feng-šuej

Přidej hodnocení

 

Výbuch obrněného vozu v minovém poli přinese posádce rubavské nemocnice nejen spoustu práce ale také jedno velké, a ne zrovna příjemné překvapení. Někteří frekventanti jdou místo toho pomáhat zajistit dětskou sportovní akci. I tam ale nakonec dokážou zachránit vážnou situaci. A Alice s Hofmanem pokračují v odluce a pro oba je to zkouška, ve které není vůbec jisté, jak obstojí….(TV Prima)

  

1.MISE – 30.díl – Dej si odchod

3/5 - (1 {hlasů})

 

Hofman přichází s řešením krize, kterou mají s Alicí, ale není jisté, že to je správný nápad. Hofman kromě toho musí řešit mladého pacienta s choulostivým defektem. A vzruch do rubavské nemocnice vnese i napadení pacientky kočkovitou šelmou….(TV Prima)

  

1.MISE – 29.díl – Létající muži

3/5 - (1 {hlasů})

 

Mezi Hofmanem a Alici dál vládne nesoulad a nová nedorozumění zvětšují napětí. Osazenstvo nemocnice zachraňuje vojáka zraněného při seskoku padákem. Frekventanti se dozvědí, že Honza chodí s Andy….(TV Prima)

  

1.MISE – 28.díl – Otec roku

2/5 - (1 {hlasů})

 

Světlana už je zpátky doma a užívá si společného života s dcerou. Frekventanti se musí každý podle svého postavit k potřebě ošetřit pacienta, který má za sebou přinejmenším problematickou minulost….(TV Prima)

  

1.MISE – 27.díl – Derby

3.2/5 - (6 {hlasů})

 

Frekventanti kurzu se dozvídají, že pojedou reprezentovat svoji jednotku do zahraničí. Samozřejmě se rozpoutá mezi nimi rivalita o to, kdo se výjezdu zúčastní. Za Davidem přichází pacientka, která je rozhodnutá dobrovolně si amputovat nohu….(TV Prima)

  

1.MISE – 26.díl – Nákaza

Přidej hodnocení

 

V rubavské nemocnici propukne epidemie, která od začátku vypadá velmi nebezpečně. Míšin manžel Martin se ocitá na ambulanci, protože se zranil při pomoci neznámému muži. Díky tomu se ovšem konečně potkává s Honzou….(TV Prima)

  

1.MISE – 25.díl – Žádná protekce!

4.5/5 - (2 {hlasů})

 

V hodnocení frekventantů došlo na nová pravidla, a ne každému z nich se to líbí. David s Alicí si musí vyjasnit, co dál, protože Hofmanovi se nelíbí, že jeho žena pomáhá Davidovi s péčí o Jelizavetu….(TV Prima)

  

1.MISE – 24.díl – Kaj se za svoje hříchy

Přidej hodnocení


 

Na ambulanci přivážejí zraněného potápěče, kterého pod vodou zasáhl výbuch. Hofman má pocit, že vyřešil manželský konflikt vzniklý kvůli Libyi, Alice však zdaleka tak spokojeně nevypadá. David se dál stará o Světlanu a Alice mu nabízí pomoc. Nakonec Světlaně poměrně nečekaným způsobem pomůže Rasputin. Andy se rozhodla své těhotenství vyřešit, ale nic nekončí tak, jak se zpočátku zdá…(TV Prima)

  

1.MISE – 23.díl – Dráždit kobru

Přidej hodnocení

 

Do Rubavy přivážejí důstojníka ze zahraniční mise s nejasnou diagnózou. Andy už má černé na bílém, že je těhotná a nejednou neví, jak se má rozhodnout. A David s Alicí musí zachránit nečekaného příchozího ve vážném zdravotním stavu…(TV Prima)

  

1.MISE – 22.díl – Všichni jsou už v Libyi

Přidej hodnocení

 

Andy s Honzou spolu dál chodí a jejich vztah dostává překvapivý směr. Hofman zkouší další možnosti, jak vyřešit svůj plán s Libyí. A Vladimír se z donucení ujme obtížného úkolu – ošetřuje dětskou pacientku…(TV Prima)

  

1.MISE – 21.díl – Díra v hlavě

Přidej hodnocení

 

Alice dál pomáhá Davidovi s péčí o Jelizavetu a Míša si všímá, že jejich vztah je čím dál vřelejší. Alice to ovšem rázně popírá. Na ambulanci přijíždí pacient s poraněním hlavy. Ošetřuje ho Eva a ukáže se, že jeho úraz má velmi neobvyklou příčinu. A Hofman provádí starému vysloužilému generálovi víceméně rutinní zákrok, neočekává vážné komplikace. I jeho ale čeká překvapivé zjištění ohledně pacienta…(TV Prima)

  

1.MISE – 20.díl – Ikarus Brutus

Přidej hodnocení

 

Frekventanti se účastní parašutistického výcviku. Zdravotnický personál rubavské nemocnice pak dokáže, že zachránit se dá i instruktor, kterému se neotevřel padák. David s Alicí si čím dál víc rozumějí a začíná si toho všímat i okolí. Ani jednoho z nich to však neodradí. Marika se snaží pomoci zoufalé matce nemocného dítěte. Ukáže se však, že je to s ní docela jinak…(TV Prima)

  

1.MISE – 19.díl – Hofbauerova milenka

Přidej hodnocení

 

Alice s Davidem pokračují v setkávání a zdá se, že už nejde jen o výpomoc s hlídáním Jelizavety. V Rubavě mají lékaři příležitost zachránit důstojníka ve vážném stavu poté, co zmizel při akci v zahraničí…(TV Prima)

  

1.MISE – 18.díl – Muži v ofsajdu

Přidej hodnocení

 

David neví, jak zajistit hlídání Jelizavety, když má náhle změnu programu. Naštěstí se najde ochotná dobrovolnice, která jeho problém vyřeší. Na příjem přivezou pacientku s nevysvětlitelnými bolestmi břicha. A Žák je zaměstnaný tím, že v nemocnici mají slavného fotbalistu…(TV Prima)

 

1.MISE – 17.díl – Výlet s překvapením

3/5 - (1 {hlasů})

Na urgentní příjem se vrací pacientka, kterou už jednou z nemocnice propustili jako vyléčenou. Má vážný zdravotní problém, ale k jejímu štěstí doktora Vlacha nahradí David Hofbauer. Výbuch v muničním skladu zásoboval naše zdravotníky nečekaným přídělem pacientů. A Saša se snaží urovnat vztahy s Hofmanem. Jelen však Hofmana varuje, aby to urovnání nenechal zajít moc daleko…(TV Prima)

1.MISE – 16.díl – Netopýr

4/5 - (1 {hlasů})

Míša musí oponovat Žákovi v jeho nevraživosti proti vojenským „přistěhovalcům“ do Rubavy. Honza s frekventanty řeší pacienta, který kvůli svému vzhledu je ochotný riskovat cokoli. David si čím dál víc musí přiznat, že si zvykl na Jelizavetu. A Míša řeší, že Andy je nějaká divná. Jestli náhodou není zamilovaná…(TV Prima)

1.MISE – 15.díl – Danajský dar

3.5/5 - (2 {hlasů})

Mariku čeká překvapivé setkání, které jí otřese, protože se to týká její rodiny. Ale ukáže se, že zvládne i tohle. Frenkventanti se snaží zjistit diagnózu vojáka, který na misi na Haiti skončil i s celou rodinou v nemocnici a nikdo neví přesně proč. David s Rasputinem řeší případ novorozence, který není komplikovaný jenom kvůli diagnóze, ale především kvůli vztahům mezi jeho nejbližšími lidmi. A za Vladimírem se v Rubavě zastaví k jeho překvapení rodiče…(TV Prima)

1.MISE – 14.díl – Štvanice

5/5 - (1 {hlasů})

Frekventanti zažijí stav epidemické pohotovosti. Alici s Hofmanem překvapí návštěva starých přátel, kteří jsou nečekaně zaangažovaní do případu Hofmanova pacienta…(TV Prima)