Bodyguard – 3.díl

Přidej hodnocení

Teroristický útok na školu Davidových dětí se podařilo odvrátit, jeho okolnosti však v Davidovy vyvolaly další pochybnosti. Ministryně navíc zcela bezprecedentně odebrala vyšetřování policii a pověřila jím Bezpečnostní službu. Velitelka protiteroristické jednotky Sampsonová proto požádala Davida, aby ministryni tajně odposlouchával. Situaci ale zcela změnil pokus o atentát, který Davida s Julií sblížil, aniž by ona tušila, že střelce dobře znal…(Česká televize)

Bodyguard – 2.díl

Přidej hodnocení

Seržant David Budd z Útvaru ochrany Metropolitní policie byl po odvrácení teroristického útoku ve vlaku přidělen k ochraně ctižádostivé ministryně vnitra Julie Montagueové, prosazující nekompromisní boj proti terorismu. S tím traumatizovaný veterán z Afghánistánu vnitřně nesouhlasí, stejně jako jeho zahořklý bývalý spolubojovník Andy Apstead. Je ale profesionál a zná své povinnosti. Zatím ovšem netuší, že díky jeho zásahu ve vlaku se na seznamu teroristických cílů ocitla jeho vlastní rodina…(Česká televize)

Bodyguard – 1.díl

Přidej hodnocení

Seržant David Budd sloužil své vlasti v Afghánistánu, odkud si odnesl ošklivé šrámy na těle a především na duši. Jeho psychické rozpoložení se podepsalo i na rozpadu vztahu s manželkou Vicky. Nyní se David se svými dvěma malými dětmi vrací večerním vlakem podzimní tmou z návštěvy u babičky. Jeho profesionální instinkt však nikdy nespí a již brzy se díky němu má ocitnout v centru dramatického incidentu, který v mnohém předznamená události příští…(Česká televize)