Bosch 2 – 10.díl – Padni komu padni

Přidej hodnocení

Bosch

Zatímco se Eleanor a Maddie chystají k odjezdu domů, Bosch se setkává s bývalou matčinou přítelkyní, prostitutkou Annette McKayovou. Stará žena umírá na rakovinu a sdělí mu, že v noc vraždy přepustila jeho matce jednoho klienta, který si říkal Mitch. Měl násilnickou povahu. Uvede i hotel a číslo pokoje, kam spolu šli. Když bylo nalezeno tělo její přítelkyně, lekla se a odjela z města. Předtím ale anonymně zavolala na policii a nahlásila, co o vraždě ví. Nikdo ale nezareagoval. Bosch ví, že případ dostal na starost detektiv Caffrey. Přitom to vypadá, že mohly být zavražděny ještě další dvě prostitutky. V hotelové knize pak Bosch najde celé jméno dotyčného – Fox Mitchell… O’Shea se setkává s Irvingem a chce vědět, jestli ho stále podporuje.

Loading

Bosch 2 – 9.díl – Královna mučedníků

Přidej hodnocení

Bosch

Při výslechu ukáže Bosch Veronice Allenová kamerový záznam, na němž si Layla odnáší v kufru peníze, které si vyzvedla v bance ze schránky na své jméno. Další účty zemřelého nechala policie zmrazit. Veronica zuří … Je propuštěna, ale nikoli očištěna. Martin Weiss, pokoutní právník, jí prostřednictvím jejího obhájce Williamse nabízí 50 % z peněz, které získala |Layla a které hodlá najít. Veronica váhá, nakonec souhlasí … Bosch s Edgarem a Conniff s Espinozovou se dohodnou na spolupráci při vyšetřování. Bosch chce sledovat Veronicu, do jejích aut je třeba dostat GPS. Mezitím je analyzováno 6 zbraní, ze kterých se střílelo při nedávné přestřelce před bankou, při níž byl zabit Marks a dva zkorumpovaní policisté – Riley a Piccinnini. Nash se skrývá v horské chatě, rána na stehně ale nesnesitelně bolí.

Loading

Bosch 2 – 8.díl – Držme se peněz

Přidej hodnocení

Bosch

Eddie Arseneaux je ve svém domě nalezen zastřelený. Detektiv Frank Silva chce prosadit variantu sebevraždy, Conniff a Espinozová, vyšetřovatelé z vražd, jsou ale jiného názoru … Zvláštní agent Griffin z FBI a jeho tým najdou na místě, které jim na Boschův popud označila Eleanor, pozůstatky dva roky pohřešovaného agenta, kterého možná zabil Allen. Eleanor dostává dopis, který smazává její šrám u policie. Může se vrátit. Detektiv Conniff s Espinozovou vyžadují, aby jim Bosch s Edgarem podávali informace o pokračování vyšetřování Allenovy vraždy. Bosch si chce vyžádat povolení k prohlídce Nashova domu, protože ten je spolu s Veronicou z tohoto činu podezřelý. Má ostatně násilnickou minulost, korupci a nejasnosti ve vyšetřování, kvůli nimž byl od policie propuštěn. Při setkání s Luckym s ním Bosch hovoří o Allenovi, který se vší pravděpodobností okrádal Markse a přišel si na obrovské peníze – asi 4 000 000 dolarů, na které si teď brousí zuby Nash s Veronicou.

Loading

Bosch 2 – 7.díl – Čas zmizet

Přidej hodnocení

Bosch

Connie Irvingová, dávající jasně najevo nenávist k manželovi, se připravuje na bolestnou událost – synův pohřeb. Ovšem stejně těžce to nese i Irvin Irving. Ten po obřadu hovoří s Eddiem, který se nechal zneschopnit – kvůli nadměrnému stresu ze zabití parťáka. Chce od něj jména lidí, kteří syna zavraždili a kteří to nařídili … Irving si posléze na oddělení krádeží a vražd opatří jisté materiály, které mu pomohou v soukromém pátrání po synových vrazích. Je totiž pevně přesvědčený, že zkorumpovaní vysoce postavení politici a policisté, kteří se chystají jít do voleb, případ nakonec zametou pod koberec. Kvůli tomu si zavolá do hotelu, kde teď bydlí, Bosche a nabídne mu spolupráci. Prozradí mu, pro koho syn ve skutečnosti pracoval – pro oddělení zvláštních úkolů pátrajícím po zkorumpovaných policistech – a také se mu svěří s obavami, že se na skutečné pachatele nikdy nepřijde. Bosch nakonec nabídku přijímá … Spolu s Edgarem zjistí podle GS některé podrobnosti o noční cestě z Las Vegas, během níž byl zastřelen pornomagnát Allen.

Loading

Bosch 2 – 6.díl – Infarkt

Přidej hodnocení

Bosch

Harry Bosch nabízí Maddie, aby s ním šla do práce pomáhat s administrativou. Pracuje tam už i Lisa, dcera poručíka Billetsové. Eleanor vážně přemýšlí o změně života … Policie zjistí, že Layla, která se ve skutečnosti jmenuje Liliet, má v Americe známou, která jí zaplatila cestu, jistou Marinu Oreshovou. Bosch s Edgarem se za ní vydají: najdou ji v jednom z Marksových „domácích“ bordelů. O Layle neví, prý odjela do Arménie. Podle reakce na Marksovo jméno se Bosch ujistí, že ho Marina skutečně zná, i když to popírá … Rykov údajně žádá o dohodu s policií. Bosch a Edgar jsou předvoláni a dozvídají se, že Rykov je ve skutečnosti agent v utajení. Rusové obchodují s drogovými kartely a ty zase s teroristy. Tuto síť se policie pokouší rozbít a Harry jim to, podle Rykova, překazil. Rykov ho také nadále obviňuje, že mu do domu podstrčil zbraň, z níž byl zastřelen Allen … George Irving jde na noční hlídce do Kamranovy samoobsluhy, aby tam jako obvykle „nakoupil“ bez peněz. Eddie čeká v autě. Náhle se v obchodě objeví maskovaný muž a třemi ranami Charlese zastřelí.

Loading

Bosch 2 – 4.díl – V údolí je klid

Přidej hodnocení

Bosch

Lasvegaský detektiv Iverson probudí v noci Bosche: mají povolení k prohlídce domu Luckyho Rykova. Na místě je zásahovka, což Bosch neschvaluje. Muž zatím není z ničeho obviněn. Ovšem v rezervoáru na toaletě se najde zbraň. Je ta,a, kterou byl zastřelen Allen. Iverson je přesvědčen, že ano, Bosch má pochybnosti … Charles Irving se mezitím s Eddiem věnuje svému tajnému poslání v protidrogové jednotce. Poprvé se setkává s dívkou jménem Maureen O’Gradyová, která vypadá, jako kdyby v organizaci stála nad Arceneauxem … Lucka na policie tvrdošíjně popírá, že by zastřelil Allena. Bosch zjišťuje, že ve výslechové místnosti je i Eleanor. Prý přišla sama. Vyjde najevo, že si kdysi půjčila velkou sumu od lichváře, se kterým spolupracovat Marks. Bosch s ní mluví, žena ale tvrdí, že peníze dávno vrátila a Markse zná skutečně jen povrchně od hráčského stolu.

Loading

Bosch 2 – 3.díl – Noční oběť

Přidej hodnocení

Bosch

 

 

Bosch je hned po svém příjezdu zatažen do podsvětí Las Vegas. Když se shledá s dcerou Maddie, tak zjišťuje, že s jeho bývalou není všechno úplně v pořádku. Mezitím si náčelník Irving musí zvolit stranu ve volbách o post starosty a úkol George Irvinga vypadá náročněji než se původně zdálo…(TV Prima)

Loading

Bosch 2 – 2.díl – Tajemství

Přidej hodnocení

Bosch

 

 

Bosch zjišťuje, že vražda na které pracuje, má větší rozsah než předpokládal. Náčelník Irving se snaží vyhnout politickým šarvátkám a George Irving se dostává do nebezpečné situace. Mezitím obdrží Harry tip k neuzavřené vraždě jeho matky a vyšetřování vraždy Tonyho Allena ho zavede do Las Vegas…(TV Prima)

Loading