Bosch – 10.díl – My a oni

3/5 - (1 {hlasů})

Bosch

Bosch je u psycholožky kvůli nedávné střelbě a jen stěží se mu podaří ji přemluvit, aby ho pustila opět do práce. Musí najít Arthurova vraha – Johnnyho Stokese. Na Arthurově pohřbu chlapcova matka Christine slibuje, že se postará o děti, které Trent dlouhodobě finančně podporoval … Irving se dozvídá, že okresní zástupce tajně chystá svolání velké poroty kvůli vyšetření všech okolností týkajících se Waitsova případu. Irving o tom informuje Bosche, který bude rovněž předvolán, aby vypovídal. Irving se kvůli porotě pohádá s O’Sheyem. Sdělí Boschovi, že ctižádostivá Julia Brasherová u policie zůstane, je jen převelena. Žalobu za „sexuální obtěžování“ proti němu nevznese. Julia si venku chce s Boschem promluvit, ten ale odmítne … V Stokesově složce policie objeví, že se za něj dvakrát zaručil jistý Joe Olivas, najímající tvrdé muže, aby ze starých domů, kde mají vyrůst byty pro bohaté, vyháněl squattery a bezdomovce. Bosch posílá za Olivasem Edgara, sám jede naproti dceři Maddie, která bez matčina vědomí odjela autobusem za otcem. S Boschem spolu stráví krásný den a když si pro ni matka večer přiletí, aby ji dopravila zpět domů, jsou všichni v pohodě.

Loading

Bosch – 9.díl – Kouzelný hrad

3/5 - (1 {hlasů})

Bosch

   

Pravda ohledně nalezených kostí mladého chlapce je konečně odhalena a postaví Bosche do nebezpečné situace. Navíc Boschova minulost vede přímo do bolestivé konfrontace s Raynardem Waitsem…(TV Prima)

Loading

Bosch – 8.díl – High Low

5/5 - (1 {hlasů})

Bosch

   

Bosch získává nového spojence ve své bývalé ženě Eleanor, zatímco Irving rozjíždí sérii dohod, které budou formovat budoucnost policejního oddělení a možná i samotného města. Do toho všeho Waits stupňuje své zaměření na Bosche…(TV Prima)

Loading

Bosch – 7.díl – Ztracení chlapci

4/5 - (1 {hlasů})

Bosch

   

Bosch se snaží zvládnout jak osobní, tak i profesní problémy a do toho se ozve minulost, která mu odhalí stěžejní stopy v případě Waitse. Jak se napětí stupňuje, tak Waits připravuje svůj smrtící plán…(TV Prima)

Loading

Bosch – 6.díl – Liška

4/5 - (1 {hlasů})

Bosch

Bosch cestuje do Las Vegas, aby navštívil svou dceru Maddie a ex-manželku Eleanor a zároveň získal odstup od Waitse. Eleanor (bývalá agentka FBI) mu pomůže vytvořit jeho profil. Po návratu do Los Angeles se Waits začne Boschovi posmívat. Bosch a Edgar pronásledují podezřelého svědka, ale jejich zásah ohrozí Julia Brasher…(TV Prima)

Loading

Bosch – 4.díl – Podraz

4/5 - (1 {hlasů})

Bosch

Vyšetřování případu odhalí temnou minulost rodiny. Mezitím Bosch dosáhne extrémního verdiktu během soudního procesu a musí se soustředit na nebezpečný výjezd s Waitsem. Bosch mu nevěří a dramatický sled událostí dokáže, že měl pravdu. Teď však Bosch musí naskočit zpátky do sedla a Waitse okamžitě dostat…(TV Prima)

Loading

Bosch – 3.díl – Modrá víra

3/5 - (1 {hlasů})

Bosch
   

Mladá oběť byla identifikována a Bosch s Edgarem jsou vrženi do zmateného světa jeho rodiny. Boschův soudní proces vrcholí a jeho milostná aférka naráží. A konfrontace s Raynardem Waitsem donutí Bosche všechno znovu promyslet…(TV Prima)

Loading

Bosch – 2.díl – Ztracené světlo

4/5 - (1 {hlasů})

Bosch

   

Během rutinního zastavení dodávky zjistí policisté něco velmi neobvyklého. Mezitím se Bosch a jeho kolega Jerry Edgar snaží rozlousknout případ s kostmi. Bosch díky soudu musí čelit svému nadřízenému, Irvinu Irvingovi, a také si začíná romantický vztah s Julií Brasher. Raynard Waits, podezřelý z vraždy, učiní šokující přiznání k Boschovu případu…(TV Prima)

Loading

Bosch – 1.díl – Zlé období

4/5 - (1 {hlasů})

Bosch

Detektiv z losangeleského policejního sboru, Hieronymus ‚Harry‘ Bosch, je zavolán k nalezeným kostem mladého chlapce. Zatímco se snaží vyřešit tuto vraždu, musí čelit obvinění u federálního soudu za zabití sériového vraha…(TV Prima)

Loading