Cardinal: Než přijde noc – 6.díl – John a Lisa

Přidej hodnocení

Sheila je ve vazbě. Potvrdí, že Kenovi za peníze prodávala důležité informace. Musela ve dne, kdy Rebecca zemřela, do lesa kvůli Kenovi, který tam střílel sokoly. Kdyby to neudělala, nedostala by peněžní podíl. Sheila řekne Lise, že to podle Taje byl Ken, který uhodil Rebeccu, chtěl však uhodit Scotta. Taj mu poté sebral klíče od skútru, aby Scott a Rebecca nemohli odjet. Nikdo nemohl vědět, že sokoly střílí, dělali to kvůli tomu, aby se na místě mohlo těžit. Celých 20 let o tom nikomu nikdo z nich neřekl.

Loading

Cardinal: Než přijde noc – 5.díl – Scott

Přidej hodnocení

Taj se snaží ochránit svoji dceru, Sheila si myslí, že to bude další oběť. John a Lise jdou vyslechnout zaměstnankyni Kena. Sheila a Barry kdysi pravděpodobně prodali důležité informace Kenovi a on jim za to zaplatil, sám tím pak totiž vydělal dost peněz. Scott se z rádia dozví, že Josh je pravděpodobně naživu. Vzpomíná na Rebeccu, dívku z minulosti, která zemřela. Byl z její smrti obviněn ke dvaceti letům vězení, přitom za její smrt mohl Barry, Sheila, Taj a Ken. Rozčílí ho to, takže když dojede do staré pily, začne Kena mlátit.

Loading

Cardinal: Než přijde noc – 4.díl – Neil

Přidej hodnocení

Lise a John jsou zavoláni do domu Joshe a jeho rodiny. McLeod jim oznámí, že byl Josh unesen a v garáži je dost krve, jeho manželka Julie a dcera jsou naštěstí v pořádku. Lise najde v postýlce malé holčičky ptačí pero. Únos tedy opět souvisí s případem Roberta a Adele. Julie Johnovi oznámí, že Ken, otec Joshe, mu čtyřikrát volal. Kolegyně pak Johnovi potvrdí, že v garáži byl třetí člověk. Podle zavazadel z letadla to byl Ken. Ten dostal ránu, proto je na zemi tolik krve. Mohl však vědět, že vrah na místo dorazí, proto tam jel.

Loading

Cardinal: Než přijde noc – 3.díl – Barry

Přidej hodnocení

Zaměstnanec vrakoviště veze na místo zničené auto. Když však vystoupí z traktoru, kterým auto přiváží, je zděšený. Okamžitě tedy běží volat policii. John a Lise přijedou na místo. Muž našel tělo Adele, zemřela na umrznutí. Má na sobě stejné oblečení a zemřela stejnou smrtí jako Robert. Oznámí to Barrymu a poprosí ho, aby jim dal přístup na e-mail. Chtějí se podívat, zda mu nepřišlo video. Když se John na e-mail podívá, zjistí, že mu vrah opravdu video poslal. Je na něm Adele před smrtí. Neil se mezitím sejde s mužem, Scottem, pro kterého pracuje.

Loading

Cardinal: Než přijde noc – 2.díl – Adele

Přidej hodnocení

Patolog oznámil Johnovi, že Robert byl venku velmi dlouho, než nakonec zemřel. Má na těle omrzliny a odřeniny od provazů. Kůže kolem rtů byla stržena zaživa a na krku má zásah od taseru. Podle elektrického paralyzéru to vypadá, že vrah, který zabil Wada, zabil také Roberta. Podle patologa byl po smrti již v době, kdy Sheile přišlo jeho video, bylo jí poslané jen proto, aby trpěla. Je možné, že to ona je také terčem. Lise si jde promluvit s novým seržantem na nové pracoviště, kde bude zaměstnaná. Kelly Johnovi nabídne, že by s ním mohla chvilku bydlet.

Loading

Cardinal: Než přijde noc – 1.díl – Robert

Přidej hodnocení

Detektiv John Cardinal se přestěhoval. Ještě si ale na nové místo nezvykl, nemůže proto v noci spát. Vydává se tedy za Lise, aby jí pomohl s případem. Detektiv Jerry Commanda zavolá Johnovi, že je v jeho okresku nezvěstná osoba. Nezvěstný je prokurátor Robert Quillen, zmizení nahlásila jeho manželka Sheila. John ho zná, jelikož spolu dělali na pár případech. Nedorazil na slyšení, které měl mít. Sheila poví Lise a Johnovi, že mají volný vztah, takže v noci měl schůzku s jinou ženou. Lise zjistí, kde měl Robert v noci zamluvený pokoj. Dostaví se na místo s Johnem, ale v pokoji je jen jeho oblečení a osobní věci jako ptačí pero a peněženka…(TV Prima)

Loading