Čas lásky a třešní – 49. díl – Vize budoucnosti

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Nakonec Monika navrhuje Derinovi, aby opustil Turecko a šel s ní do Itálie. Fotograf ale klade podmínku, že Oyku musí jít také. To pro Moniku není problém, protože Oykovi nabízí možnost absolvovat prestižní módní kurz v Miláně, což pro něj bude neodolatelné. Ale s tím přichází i nepříjemné uvědomění pro Oyku…(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 48. díl – Velká překvapení

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Monika dává Oyku úkol ušít večerní šaty na tiskovou konferenci z opotřebovaného závěsu do večera. Ayaz a Derin se snaží najít dokonalý módní doplněk. Derin se přibližuje k Seyme a Mete má podezření, že se něco děje, proto ji sleduje. Na tiskové konferenci Monika překvapí Onem a všechny ostatní oznámením, že se Oyku stane…..(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 47. díl – Dobročinná aukce

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Seymu přichází úkol od Ony, aby se přiblížil Derinovi. Oyku a Monika se zúčastní aukce, na které Monika kupuje drahý závěs. Avšak Oyku ho z nešťastné náhody skoro spálí. Ačkoli se všichni snaží vzít na sebe vinu, Monika je velmi rozčílená a Oyku se obává o svou práci. Ayaz tedy vezme Oyku někam, aby si odpočinula. Monika…(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 46. díl – Právníci

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Keď Monika Sesse, slávna módna návrhárka, dostane fotografie, cití sa prekvapene a nahnevana. Nahnevane kritizuje a dokonca ohrozí Oykov právny tím tým, že ho obviní zo zneužitia autorských práv. No v hĺbke svojho srdca obdivuje Oykové kreatívne schopnosti a túži ho bližšie spoznať. Oyku však ovláda strach a úzkosť…(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 45. díl – Omluva

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Oyku se s Derinem setkává v posilovně při módním focení. V týmu má protivníka, který chce zničit její kariéru. Vypadá to, že to bude snadné, protože se Oyku nelíbí outfity na focení a upravuje je. Ayaz pro ni připravuje další překvapení. Oyku mu říká, že se nezúčastnila svého maturitního plesu…(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 44. díl – Ve staré škole

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Oyku a Ayaz se rozhodli jít na střední školu, kam Oyku kdysi chodila, aby se dohodli na focení ve školních prostorách. Ředitelka Oyku však tuto žádost důrazně odmítla. Ayaz však situaci nevzdal a nakonec dosáhl povolení, avšak za podmínky, že bude neustále přítomen. To, samozřejmě, vůbec nesedlo Derinovi…(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 43. díl – Velké usmiřování

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Derin odmítá žádost Onema o propuštění Öyku, což vyvolává napětí. Ayaz připraví romantické překvapení pro Öyku a oni se smíří, ale jejich vzrušující okamžiky přeruší Derin s důležitou pracovní úlohou, kterou nelze odkládat. Seyma nastraží past Metehovi a když to Mete zjistí, rozzlobí se na ni. Olcay prozradí Metemu, že Seyma prodala prsten…(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 42. díl – Nečekané setkání

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Olcay doporučuje Seymě, aby bojovala o Meteho. Pošle ji k Gizem a nechá ji vyprávět, co se děje. Seyma omylem vezme Gizemin telefon místo svého a zjistí, že Gizem pravděpodobně má nového přítele. Navíc, Seyma uvidí samotného Meteha. Na chatě se rozdělené skupiny žen a mužů navzájem soupeří. Ayaz, Ilker a Emre si objednají…..(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 41. díl – Výlet

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Derin zavolá Oyku s prosbou, aby přišla do jeho ateliéru doma. Tam jí předvede umění fotografování a odhalí jí tajemství zpracování fotografií. Poté se Onem objeví u Seymy v Olcayově domě a mezi řečí ji osloví jako bystrou. Seyma však vycítí, že Onem má v plánu využít ji pro svou pomstu, a proto jeho nabídku spolupráce odmítne…(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 40. díl – Staré lásky

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Ayaz zařídil Oyce místo u svého kamaráda. Oyka je nadšená, ale když se dozví, že Ayaz jí zajistil novou práci, naštve se na něj. Seyma připraví romantickou večeři a doufá, že se s ní Mete usmíří. Nicméně na večeři dorazí Mete se svou novou přítelkyní…(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 38. díl – Oslava ve starém bytě

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Oyku a jej blízcí slaví svůj návrat do původního bytu. Během večera všichni sledují televizní zprávy, kde se dozvídají o návrhu, který Oyku dostala od Onema. Ayaz je rozzlobený na svou matku. Mete říká Seyme, že každý by měl najít vlastní cestu. Oyku váhá, zda má přijmout nabídku pana Derina…(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 36. díl – Paranormální aktivity

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Seyma vytočí telefonní číslo a zaslechne hlas muže v jejím bytě. Oyku a Ayaz se snaží lépe poznat nové nájemníky, kteří se přestěhovali do bytu, kde Oyku s rodinou žila. S přáteli se snaží přimět ty nové lidi k odchodu z toho bytu. Oyku se snaží mluvit s Onem, aby jí vše vysvětlil…(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 35. díl – Noví nájemníci

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Oyku má úplně pocit, že celá prohlídka je úplně ztracená, ale všichni ostatní jsou naprosto nadšení. Navíc zjistí, že Seyma prohodila její náčrty. Když by měla vystoupit na pódium, pohádá se s Seymou za oponou a všichni to slyší a vidí. Oyku vyhodí Seymu z bytu, protože odmítá se jí omluvit…(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 34. díl – Přehlídka

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Iba chvíľu pred samotným začiatkom fashion show musí Ayaz riešiť problém s neprihovárajúcimi si modelkami a tak kontaktuje svoje bývalé priateľky a ex-modelky. Avšak zlé správy nekončia. Oyku zisťuje, že hlavná modelka Setenay sa nezúčastní a tak sa rozhodne nasledovať radu fotografa Derina…(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 33. díl – Špatné návrhy

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Seyma neustále stežuje, že Oyku je úspešná na módní přehlídce a že se přestěhovala s rodinou do Meteho domu, což ji moc trápí. Proto Seyma posílala špatné návrhy na šaty a najímala nesprávné modelky pro přehlídku. Oyku se snaží vyřešit tuto situaci s pomocí Ayaze. Když se Seyma opila,..(TV PRIMA)

 

Loading

Čas lásky a třešní – 32. díl – Výpověď z nájmu

Přidej hodnocení

Čas lásky a třešní

 

Seyma narazí na Emirhana, ale Setenay zjistí, že Oyku a Ayaz ho ztratili kvůli ní. Plná vzteku ukončí spolupráci, ale Emirhan ji přesvědčí o opaku, protože mu Oyku a Ayaz velmi záleží. Rodinu Acarovcov vyhodí z bytu, protože Meral nedokázala zaplatit nájemné. Ayaz jim nabízí nocleh, ale oni raději zůstávají u Meteha…(TV PRIMA)

 

Loading