Dicte – kriminální reportérka 2 – 10.díl

Přidej hodnocení

Dicte – kriminální reportérka

Problémy kolem vyšetřovatele Vagnera se množí – je možné, že by Vagner byl skutečně schopný někoho zabít? Vztahy mezi postavami dospívají k nečekaným rozuzlením a obratům. Dozvídáme se, jak se hlavní hrdinka Dicte popasuje se samostatností své dcery i jak Anna vyřeší svou situaci, kdy se chce stát stůj co stůj matkou. Poslední díl druhé řady úspěšného dánského kriminálního seriálu…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka 2 – 9.díl

Přidej hodnocení

Dicte – kriminální reportérka

Hlavním podezřelým z vraždy se stává člověk, který se celou dobu profiluje jako čestný, naprosto korektní a dbalý pravidel. Je možné, že by taková osoba vedla dvojí život? Anna se rozchází s Dicteiným exmanželem – vypadá to, že jejich rozdílné názory v otázce společného potomka nelze překlenout. Dicteina dcera Rosa se pak přestane se svou matkou bavit: hrdinčina tendence zasahovat ostatním do života a chuť podělit se o své názory i ve chvílích, kdy se to příliš nehodí, zjevně narazila na odpor. Vyšetřovateli Vagnerovi, který prochází těžkou životní zkouškou, pak svitne naděje v okamžiku, kdy mu volá jeho syn s tím, že by se k otci rád přistěhoval. Tahle nabídka ale, zdá se, přichází příliš pozdě…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka 2 – 8.díl

Přidej hodnocení

Dicte – kriminální reportérka

Podvody ve fotbalových zápasech jsou rozšířenější, než se zprvu zdálo. Může v nich být namočený taky přítel Dicteiny dcery Rosy? Právě Rosa se od matky stěhuje, což Dicte špatně snáší. Ještě hůře však vnímá to, že se Rosa sbližuje se svou babičkou, Dicteinou matkou, a pod jejím vlivem se začíná zajímat o učení jehovistů. Právě jehovistická víra a její omezení byly jedny z hlavních důvodů, proč Dicte na několik let přerušila kontakty se svými rodiči…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka 2 – 7.díl

Přidej hodnocení

Dicte – kriminální reportérka

Dicte si pomýšlí na místo šéfredaktorky novin, ve kterých pracuje. Její bývalý nadřízený má však pochybnosti, jestli by se na funkci hodila. Dicte pak zároveň odhaluje podvody a problémy v místním fotbalovém týmu. Některé zápasy totiž nejsou zdaleka tak čisté, jak si fanoušci myslí. Hrdinčina kamarádka Anna má problémy se svým novým partnerem, Dicteiným exmnaželem. Zdá se, že jejich rozdílné stanovisko v otázce potomka může znamenat definitivní rozchod. Dicte se snaží jejich problémy v dobré víře zmírnit, ale výsledek není zdaleka takový, jako čekala…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka 2 – 6.díl

Přidej hodnocení

Dicte – kriminální reportérka

Dicte je společně s vyšetřovatelem Johnem na stopě osobě, která unesla malé děvče. Důkazů přibývá a vypadá to, že případ je mnohem komplikovanější a především děsivější, než se zprvu zdálo. Dívek, kterým bylo ublíženo, totiž může být mnohem víc. Kdo za tím vším stojí? A jak jen mohl dotyčný v celé věci tak dlouho, bez povšimnutí, pokračovat? Kdo všechno v tomto případě selhal? Do toho hrdinka zažívá velkou osobní ztrátu, s níž je obtížné vyrovnat se…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka 2 – 5.díl

Přidej hodnocení

Dicte – kriminální reportérka

Dictein nemocný otec, se kterým se několik let nestýkala, se probere z kómatu. Dcera a otec tak mají šanci pokusit se obnovit vzájemné pouto, jež tolik let zanedbávali. Mezitím hrdinka řeší další problém – její dcera Rosa jde na diskotéku, kde se ztratí malé děvče. Co se dítěti stalo? Může být celá záležitost nějak provázaná se zločiny, kterými se Dicte zabývá? Hrdinčina dcera Rosa pak prožívá vztahové rozčarování, když se o své příteli, fotbalové hvězdě, dočte v novinách nelichotivé věci, kterým by pro ni nebylo těžké uvěřit…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka 2 – 4.díl

Přidej hodnocení

Dicte – kriminální reportérka

Vypadá to, že pachatel sexuálně motivované vraždy byl dopaden. Jenže jde o skutečného vraha? Neskrývá se za celým případem něco jiného, co policii uniká? Vztah Dicteiny kamarádky Anny a exmanžela Torstena prochází krizí. Zatímco Anna by si totiž přála děti, Torsten se cítí na výchovu dalšího potomka už starý a neví, jestli by mu k tomu stačily síly. Problémy má také Dicte se svým přítelem. Hrdinka se totiž zrovna nehrne do toho poznat partnerovy děti, jeho se to ovšem dotýká. Dicte pak nakonec dospívá k rozhodnutí, že kvůli svým blízkým bude muset výrazně vystoupit ze své konformní zóny…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka 2 – 3.díl

Přidej hodnocení

Dicte – kriminální reportérka

Dojde k dalšímu zločinu – tentokrát k vraždě, která vypadá jako jednoznačně sexuálně motivovaná. Jenže zemřela oběť skutečně tak, jak to na první pohled vypadá? A je pachatel skutečně ten, ke komu vedou stopy? Dicte se nešťastně zamíchá do vztahu mezi svou kamarádku a svého exmanžela, přičemž ale svým zásahem ničemu nepomůže. Její dospělá dcera Rosa se chce od matky stěhovat, což hrdinka, jež byla na dceřinu společnost zvyklá, velmi těžce nese…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka 2 – 2.díl

Přidej hodnocení

Dicte – kriminální reportérka

Dozvídáme se víc o případu, přičemž ale ani další stopy nepomáhají určit pachatelovu totožnost. Těhotná Anna, nejlepší kamarádka hlavní hrdinky, má zdravotní problémy. Komplikuje se také Dicteina domácí situace – její dospělá dcera Rosa, kterou má matka tendenci spíše ochraňovat, si našla přítele. Vypadá to, že si chce Rosa zařídit život po svém. Hrdinka má však problémy si na takové nové rozvržení domácích vztahů zvyknout…(Česká televize)

Loading

Dicte – kriminální reportérka 2 – 1.díl

Přidej hodnocení

Dicte – kriminální reportérka

První díl druhé řady začíná podivnou krutou vraždou, kdy jsou v žaludku oběti nalezeny surové diamanty. Hrdinka Dicte se snaží zjistit, kdo by za zločinem mohl stát. Do toho zjišťuje, že její nejlepší kamarádka Anna je těhotná. Pro dosud bezdětnou Annu by příchod dítěte znamenal zásadní změny. Avšak ne všichni zúčastnění jsou z možných změn nadšení…(Česká televize)

Loading