Dívčí spolek – 3.díl

Přidej hodnocení

Dívčí spolek

Nejlepší kamarádky a spřízněné duše od dětství, Holly a Georgia jsou v prvním semestru na univerzitě v Edinburghu. Holly je rozvážnější, klidnější a více opatrná než nespoutaná Georgia, která se bez okolků vrhá do šílenství prvního ročníku. Poté, co se ty dvě zúčastní vzrušující přednášky skvělé profesrky ekonomie Jude McDermidové, začnou obě přemýšlet o své budoucnosti a možnosti ucházet se o elitní stáž u Jude. Georgia se rozhodne proniknout do mocného a atraktivního společenstva alfa dívek obklopujících Jude – a Holly se začne cítit odstrčená. A tak když se obě dívky dostanou do společenského víru a na okázalé večírky společenstva, jejich přátelství podstoupí zkoušku. Holly tuší, že za třpytivou fasádou je cosi zlověstného…(TV NOVA)

 PŘEHRÁT EPIZODU

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Dívčí spolek

Dívčí spolek - Osoby a herecké obsazení

Režie: Andrea Harkin, Robert McKillop, Harrison Wall
Scénář: Jess Brittain, Kirstie Swain
Kamera: Stijn van der Veken, Maja Zamojda
Hudba: Matthew Simpson
Hrají: Rachel Hurd-Wood, Aisling Franciosi, Emun Elliott, Harris Dickinson, Louise Brealey, Peter Bankolé, Sophia Brown, Cherry Campbell, Kåre Conradi, Ella-Rae Smith, Sorcha Groundsell, Synnøve Karlsen, Emma Appleton, Mark Strepan, Chris Fulton, Jack Bannon, James McElvar, Christina Fulton, Siobhan Redmond, David Robb, Leo Suter, Eubha Akilade, Christy O'Donnell, Imogen King, Kevin O'Loughlin, Jenny Ryan, Katharine O'Donnelly, Richard Gadd, Jyuddah James, Stuart Campbell, Passi, Eilidh Loan, Barney Harris, Izuka Hoyle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*