Do posledního sousta – 9.díl

Přidej hodnocení

Do posledního sousta

Lea miluje cestování a nějakou dobu žila také v Mexiku. Tamní kuchyně ji naprosto ohromila a rozhodla se přijít na to, jak udělat ty nejlepší tacos. Odkoukala také skvělé vychytávky, jak si při jejich přípravě usnadnit práci a okouzlit přátele a rodinu něčím naprosto delikátním. A navíc je to všechno vytvořené ze zbytků jídla od grilování!…(TV NOVA)

Loading

Do posledního sousta – 8.díl

Přidej hodnocení

Do posledního sousta

Eva Tomečková používá v kuchyni hodně receptů, které získala od své babičky. Také se od ní naučila s jídlem neplýtvat, a protože jí zbyly uvařené brambory, rozhodla se připravit šulánky, které od ní jako malá milovala. Řekla si ale, že recept trochu vylepší, a proto do něj přidala také rumové máslo a citronový krém…(TV NOVA)

Loading

Do posledního sousta – 7.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Do posledního sousta

liver Pape rád využívá maso, které není tolik běžné. Už od dětství byl zvyklý na to, že se jedlo vše. A on sám se snaží zužitkovat maso od hlavy až k patě. Dětstvím na vesnici se nechává inspirovat dodnes. Proto i do svých receptů přidává ingredience, které se mu se statkem a venkovem pojí…(TV NOVA)

Loading

Do posledního sousta – 6.díl

Přidej hodnocení

Do posledního sousta

Viki jako malá ráda pobíhala s dětmi venku a ještě o to raději si je brala k sobě domů. Vždycky jim totiž její maminka připravila nějakou dobrotu a pohostila všechny její kamarády. Nejradši měla tzv. pizza špízy, které maminka dělala pokaždé na jiný způsob, zkrátka „co dům dal“. Spotřebovala tak vše, co by jinak mohlo přijít do koše, a ještě navíc vykouzlila jídlo, na které všechny děti vzpomínají dodnes!…(TV NOVA)

Loading

Do posledního sousta – 5.díl

Přidej hodnocení

Do posledního sousta

Honza Vorel zavzpomínal na pravidelné nedělní obědy u babičky, které má spojené s její výtečnou brokolicovou polévkou. On její recept ještě vylepšil. A přišel i na způsob, jak do polévky využít kompletně vše, co bychom jinak vyhodili…(TV NOVA)

Loading

Do posledního sousta – 4.díl

Přidej hodnocení

Do posledního sousta

Ivka je proslulá zejména svými dorty. Z dortů jí zůstává spousta odřezků, a proto se naučila jednoduchý trik, jak je využít a nevyhazovat je. Dělá z nich tzv. Cake Pops, které milují zejména její děti. Na přípravu jsou velmi jednoduché, je to proto také skvělý způsob, jak zabavit své děti, které se můžou v přípravě zapojit…(TV NOVA)

Loading

Do posledního sousta – 3.díl

Přidej hodnocení

Do posledního sousta

Celých šest let přednášel Zdeněk Rajniš architekturu na univerzitě v Alžíru. Křížem krážem díky tomu procestoval celý Maghreb a seznámil se s pouštními kočovníky. Co se od Tuaregů naučil? Že Tuareg zkrátka nic nevyhodí! Zužitkovat se má vše až do poslední kapičky. A tím se Zdeněk také řídí…(TV NOVA)

Loading

Do posledního sousta – 1.díl

Přidej hodnocení

Do posledního sousta

Roman Staša nám v prvním díle pořadu Do posledního sousta předvedl, jaké jídlo se dá vykouzlit ze zbytků od víkendového oběda. Často vyhazujeme jídlo, ze kterého se dá s trochou fantazie vykouzlit ještě další skvělý pokrm. Proto je důležité nad vařením přemýšlet, jídlem neplýtvat a snažit se zakomponovat i zbytky, které by jinak skončily v koši…(TV NOVA)

Loading