Dobrý doktor 2 – 9.díl – Empatie

Přidej hodnocení

Dobrý doktor

Shaun a dr. Glassman se nepohodnou kvůli řidičskému průkazu, Glassman má totiž výpadky pozornosti a Shaun po něm chce, aby mu řidičák odevzdal. Shaun se také pokouší zlepšit své řidičské dovednosti a chce zjistit, jestli musí být dobrý lékař empatický. Dr. Andrews má brzy jmenovat nového šéfa chirurgie, takže se nejen na jednotlivé kandidáty uzavírají sázky, ale opět vyplave na povrch soutěživost mezi dr. Limovou a dr. Melendezem. Ta však přijde vniveč, protože dr. Andrews se rozhodne primářem zůstat, i když je ředitelem.

Alex a Shaun mají v péči mladistvého z nápravného zařízení, který je kvůli svému znetvoření stálým cílem útoků. Oba muži se přou o léčbu, ale nakonec vše dopadne k prospěchu pacienta. Morganin a Claiřin pacient raději poškozuje sám sebe, než aby byl hrozbou pro druhé, trpí pedofilií, i když nikdy nikoho nenapadl. Názory obou doktorek na další postup se jako obvykle liší, dochází ke konzultaci i s dr. Mendelezem. Než se však vše vyřeší, pacient uteče a spáchá sebevraždu…(NOVA LADY)

 

Díly seriálu Dobrý doktor 2

Dobrý doktor 2 - Osoby a herecké obsazení

Režie: Steve Robin, Larry Teng, Steven DePaul, Sharat Raju
Scénář: Freddie Highmore, David Shore, Thomas L. Moran
Kamera: Christopher Faloona
Hudba: Dan Romer
Hrají: Freddie Highmore, Christina Chang, Nneka Croal, Lisa Edelstein, Lane Edwards, Beau Garrett, Nicholas Gonzalez, Fiona Gubelmann, Hill Harper, Will Yun Lee, Ema Mlinar, Richard Schiff, Antonia Thomas, Tamlyn Tomita, Paige Spara, Camille Hyde, Necar Zadegan, Alimi Ballard, Faustino Di Bauda, Jordana Largy, Max Chadburn, Conchita Campbell, Arthur MacKinnon, Liza Lapira, Holly Taylor, Arjay Smith, David DeSantos, Elfina Luk, Christine Willes, Alvina August, Teryl Rothery, Sari Mercer, Steve Baran, Brooke Smith, Lesley Fera, Keong Sim, Graham Verchere, Agam Darshi, Isaiah Lehtinen, Linda Darlow, Reiko Aylesworth, Bryce Johnson, Sheila Kelley, Dan Bucatinsky, Adil Zaidi, Chuku Modu, Raphael Sbarge, Gabrielle Rose, Carly Bentall, Min Soo Kee, Konshik Yu, Nitin Prasad, Caitlin Carmichael, Chad Willett

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments