Expert na zločin – 8.díl – Vězeň

Přidej hodnocení

Expert na zlocin

Soudního psychologa Thomase Meibergera přiotrávila a spoutala sousedka- matka mladíka, který se zabil ve vězení. Tam ho dostal Meibergerův posudek a ona se mu chce pomstít. Thomas je svázaný na židli a sleduje rodinné video, kde je chlapci jen pár let (4). Matka k němu pak přistupuje, vyčítá mu, že místo podmínky zajistil, aby šel syn do vězení. Mučí ho a nic netušící kolegové marně pátrají po tom, kde by se mohli žena nebo její přítel nacházet. Nejsou nikde přihlášení, ale díky bankovní platbě nachází adresu pronajatého domu- hned vedle Thomase Meibergera…(TV Prima)

Loading

Expert na zločin – 7.díl – Myšlenky na smrt

Přidej hodnocení

Expert na zlocin

Myšlenky na smrt. Krimiseriál Rak. (2018). Ze střechy školy skočí mladá dívka Lisa, jak se ukáže, vlivem předávkování antidepresivy. Pád přežije, ovšem Buxbaum ji může zachránit pouze v případě, že se dozví název tablet, které si vzala. Meiberger pátrá, kdo dívce léky podal…(TV Prima)

Loading

Expert na zločin – 6.díl – Paranoia

Přidej hodnocení

Expert na zlocin

Soudní psycholog Thomas Meiberger má podezření, že se ho někdo pokusil zabít, jeho kočka je mrtvá a syna někdo zřejmě namísto něj otrávil. Thomas na domě instaluje kamery, a zvažuje, kdo by to mohl být. Zároveň pomáhá dalším pacientům, na sezení je u něj muž (Zeugswetter), trpící paranoiou- každý týden má obavy z něčeho jiného, nyní ze severokorejských atentátníků. Jeho důvody vcelku dávají smysl, ale Thomasovi se tomu nechce věřit. Muž odchází, za rohem ho pak sráží vůz, který z místa činu ujíždí. Svědci chybí, ale podle všeho pachatel ani nepřibrzdil, spíše naopak…(TV Prima)

Loading

Expert na zločin – 5.díl – Beznaděj

Přidej hodnocení

Expert na zlocin

V úvodu se ocitáme u rodiny, kde se matka baví se synem, ale otec (Walter Moser) se náhle zvedne, popadne pušku a ženu postřelí. Thomas je zrovna u vlastního syna, který leží v nemocnici- vypumpovali mu žaludek a provedou test na drogy- byl na večírku. Thomas je povolán k případu- zásahová jednotka je kolem domu, kde muž drží svou ženu a syna jako rukojmí. Chce 100.000 Eur z obecní poklady- tolik mu prý obec dluží. Peníze mají dát jeho známému, který mu je doveze v jejich starém výletním autě k domu. Policisté zjišťují co nejvíce informací, muž má rakovinu a v práci v obci dostal výpověď. Teď mu nejspíše nestačí peníze a to ho dohnalo k tak zoufalému činu…(TV Prima)

Loading

Expert na zločin – 4.díl – Dům duchů

Přidej hodnocení

Expert na zlocin

Malá dívka stále přesvědčuje starší sestru, že je v domě nějaký duch, ta prochází všechny místnosti, aby jí uklidnila. Jejímu tvrzení nevěří, ale skutečně jí cosi k smrti vyděsí a ona prostě zmizí. Když se navrátí otec, volá policii, soudní psycholog Thomas jede také na místo a vyslechne, co se v domě děje- prý tu skutečně straší. Otec už by se domu zbavil, ale nikdo ho nechce, řádí tu jakási entita. Ani zmizení člověka to není první- naposled tu někdo zmizel před 50 lety. Thomas hledá nějaké racionální vysvětlení, doufá, že starší sestra např. jen utekla k příteli. Jde si promluvit s vyděšenou dívkou, ta se rozpovídá o duchovi a Thomasovi říká, kde a kdy ho vídá, on má vysvětlení- tzv. hypnagogické představy…(TV Prima)

Loading

Expert na zločin – 3.díl – Temná stránka

Přidej hodnocení

Expert na zlocin

V úvodu je policisty zadržen jakýsi Dr. Norbert Rabel, zdá se, že je ze zásahu velmi překvapen. Soudní psychiatr Thomas M. se těžko srovnává s tím, že jeho exmanželka nyní žije s kolegou z kriminálky, navíc s ním musí vyrazit k případu. Neznámý pachatel v okolí provedl již 4 loupežná přepadení čerpacích stanic, vždy se držel stejného postupu- vůz bez SPZ, maskování, pistole, přepadení před zavírací dobou. Včera ale pachatel pochybil a změnil strategický výběr místa, loupil ve městě, kde bydlí, a prodavači ho poznali. Při odhalení prodavače střelil, mladou ženu si vzal jako rukojmí. Byl to právě Dr. Rabel, který je již ve vazbě, ale je to 49letý svobodný dětský lékař, katolík, netrestaný bezproblémový absolutně bezúhonný a oblíbený muž…(TV Prima)

Loading

Expert na zločin – 2.díl – Smrtící pád

Přidej hodnocení

Expert na zlocin

V úvodu se domů vrací jakýsi alkoholik (Markus), cosi vypráví a chová se nevyzpytatelně. Starší muž a mladá žena (sousedé) ho sledují, a za chvilinku slyší, jak jeho přítelkyně (Doris) dopadne z bytu na dole zaparkovaný vůz. Soudní psycholog Thomas je se synem Patrickem, zkouší další kouzelnické triky. Mladík pak otci říká, že s ním letos nemůže na ryby- letí s matkou a jejím novým partnerem na dovolenou. Thomas je povolán k případu, sice je podezřelý jasný, ale důkazy chybí. Ve výpovědi by musel lhát, opilectví hrát a spěchat do bytu- jinak by ani ženu shodit nestihl. Thomas muže vyslýchá, ten je zdrcený. Popírá, že by měla přítelkyně deprese nebo že by mohla spadnout při mytí oken…(TV Prima)

Loading

Expert na zločin – 1.díl – Náměsíčná žena

Přidej hodnocení

Expert na zlocin

Thomas Meiberger je soudní forenzní psycholog, který pomáhá s vyšetřováním zločinů v okolí rakouské metropole Salcburk. V lidské psychice se vyzná jako nikdo jiný. Když chybí důkazy, Thomas je právě tím, koho si prokurátorka Barbara Simma zavolá na pomoc. Nezastaví ho ani zdánlivě nevyřešitelné případy, protože si všimne i toho, co ostatní přehlédli. Má to však jednu nevýhodu: v tu chvíli musí spolupracovat s inspektorem Nepomukem Wallnerem. Tento detektiv, přezdívaný „Nepo“, žije s Thomasovou bývalou manželkou a patnáctiletým synem. Mladý Patrick má rád kouzelnickéThomas Meiberger je soudní forenzní psycholog, který pomáhá s vyšetřováním zločinů v okolí rakouské metropole Salcburk. V lidské psychice triky stejně jako jeho otec. Díky společné zálibě mezi ním a Thomasem vzniklo silné pouto – stejně jako kdysi mezi Thomasem a jeho vlastním otcem…(TV Prima)

Loading