Fargo – 10.díl – Mortonova vidlička

Přidej hodnocení

Fargo

Zrádný Lester se opět snaží zahladit všechny stopy, tentokrát ovšem udělá osudovou chybu. Policistům se na místě činu podaří zajistit zásadní důkaz. Vykolejeného Lestera vyslýchají agenti FBI, kteří se ho snaží donutit konečně promluvit. Nakonec ho pouští na svobodu jako návnadu, která má vylákat z úkrytu nebezpečného vraha Malva. Konečné zúčtování se neúprosně blíží…(Česká televize)

Loading

Fargo – 9.díl – Vlk, koza a zelí

Přidej hodnocení

Fargo

Po nečekaném znovushledání Lestera s Lornem v Las Vegas dochází k dalším třem brutálním vraždám. Vyděšený Lester prchá se svou novou manželkou zpět do Bemidji a plánuje zmizet do Mexika. Během příprav zběsilého útěku je doma zastihne těhotná policistka Molly, jíž telefonát lasvegaské policie přivádí na dobře známou stopu. Do městečka přijíždí také znepokojený Lorne a pátrá po Lesterovi, s nímž si plánuje vyřídit účty…(Česká televize)

Loading

Fargo – 8.díl – Paradox hromady

Přidej hodnocení

Fargo

Z Lestera se stává zcela nový muž, který oplývá nebetyčným sebevědomím a věčně dobrou náladou. Jeho bratr byl obviněn z vraždy a případ se zdá být definitivně uzavřen. Policistku Molly ale trápí vědomí, že byl zatčen nepravý pachatel. Během roku dochází k celé řadě změn. Molly zakládá rodinu se svým bývalým kolegou Gusem. Proměněný Lester žije svůj pohádkový příběh, dokud jednoho dne nedochází k nečekanému setkání…(Česká televize)

Loading

Fargo – 7.díl – Kdo holí holiče?

Přidej hodnocení

Fargo

Postřelená policistka Molly se zotavuje v nemocnici. Je však nadále pohlcena případem a snaží se zorientovat v komplikované mapě vztahů jednotlivých aktérů. Znepokojený Lorne pátrá, kdo mu šel v Duluthu po krku a s kým si o tom musí promluvit ve Fargu. Lester si libuje v roli oběti a prochází děsivou lidskou proměnou. Rozvíjí svůj zákeřný plán a veškerou vinu se snaží svalit na svého jediného bratra…(Česká televize)

Loading

Fargo – 5.díl – Šestero nepochopitelností

Přidej hodnocení

Fargo

Oba minnesotští policisté pokračují ve svém pátrání. Zatímco Gus řeší, že nedokáže prokázat zločin falešnému faráři, Molly se rozhodne konfrontovat policejního velitele s výsledky svého vyšetřování. Domnívá se, že se jednalo o vraždu na objednávku a konečně dostane povolení k výslechu Lestera. Tomu se však ve vazbě vážně zhorší zdravotní stav a musí do nemocnice. Mezitím má Lorne na dosah vytoužené výkupné, na stopu se mu ovšem dostávají také tajemní chlapíci z Farga…(Česká televize)

Loading

Fargo – 4.díl – Pozření viny

Přidej hodnocení

Fargo

Duluthský policista Gus Grimly během rutinního zásahu překvapivě zatýká hlavního podezřelého z trojnásobné vraždy v sousedním městečku Bemidji. Zadržený Lorne Malvo ho však varuje, že dělá chybu a vzápětí se působivým způsobem dostává na svobodu. Policistka Molly však pokračuje ve vyšetřování na vlastní pěst a z motelových záznamů dokáže zjistit Lorneho pravou identitu. Ve vazbě se ocitá také Lester, jenž se snaží uniknout dvěma slídilům, kteří mu jdou usilovně po krku…(Česká televize)

Loading

Fargo – 3.díl – Blátivá cesta

Přidej hodnocení

Fargo

Démonický Lorne rychle zjistí, kdo vydírá minnesotského krále supermarketů a začíná rozehrávat svou vlastní hru. Detektivka Molly mezitím šetří vedlejší případ zmrzlého muže a zjistí, že se jedná o zmizelého účetního a vyhlášeného gamblera. Bezpečnostní kamery zachytily průběh únosu a především podobu jeho únosce. Molly se tak rychle posouvá ve svém pátrání a začíná vnímat nové souvislosti. Rozhodne se znovu udeřit na Lestera, jemuž jsou však v patách také záhadní chlapíci z Farga. Policista z vedlejšího okresu Gus Grimly (Colin Hanks) si uvědomí, že udělal při silniční kontrole chybu a nechal odjet hlavního podezřelého z trojnásobné vraždy. Rozhodne se svou chybu napravit a přijíždí na policejní stanici do Bemidji podat vysvětlení…(Česká televize)

Loading

Fargo – 2.díl – Kohoutí král

Přidej hodnocení

Fargo

Policistka Molly má podezření, že Lester nemusí být pouhá oběť a mohl by mít s vraždami něco společného. Nový policejní velitel Bill Oswalt to však považuje za nesmysl, protože ho považuje za zbabělce. Molly ale zneklidňuje fakt, že v klidném městečku došlo náhle k trojnásobné vraždě a rozhodne se Lestera vyslechnout. Za trest je z případu odvolána a dostává na starost případ zmrzlého nahého muže, jehož našli kousek od jeho nabouraného auta. Na scéně se zároveň objevují dva cizinci z Farga, kteří mají vypátrat, kdo zavraždil Sama Hesse. Tajemný Lorne mezitím dostává za úkol zjistit, kdo vydírá minnesotského krále supermarketů…(Česká televize)

Loading

Fargo – 1.díl – Paradox lháře

4/5 - (1 {hlasů})

Fargo

V úvodní epizodě se ocitá záhadný cizinec Lorne Malvo (Billy Bob Thornton) v malém městečku Bemidji kdesi v Minnesotě. V místní nemocnici se setkává s pojišťovacím agentem Lesterem Nygaardem (Martin Freeman), jehož ponižuje dokonce i vlastní manželka. Lorne mu v přátelské rozhovoru nabídne řešení dlouholetého problému s místním majitelem přepravní společnosti Samem Hessem, jenž bývá spojován s organizovaným zločinem. Sled událostí vede k třem brutálním vraždám během jediného dne. Jednou z obětí se stává také místní policejní velitel. Do vyšetřování se pouští jeho zástupkyně Molly Solversonová (Alisson Tolmanová)…(Česká televize)

Loading