Grand hotel – 10.díl – Ukradený dopis

Přidej hodnocení

Cristina Olmedová vysvětlí bratru Juliovi, co se stalo. Kvůli malému platu přijala nabídku hospodského Sebastiana a v hotelu pro něj kradla. Jednou objevila v pracovně Carlose Alarcóna dopis, podle něhož by Teresa mohla o hotel přijít. Dopis uschovala do příborníku se zlatými příbory. O tom, že by dopis bylo možné využít, se zmínila svému milenci Diegovi, který to oznámil Terese. V den slavnosti elektrického osvětlení musela Cristina utéci a někdo se zlatým nožem ji pronásledoval. Diego ji také dostihl a chtěl dopis. Když odmítla, srazil ji do jezírka. Recepční Pascual ji vytáhl a staral se o ni. To on vydíral Diega, který ho zastřelil.

Julia v domku udeřila ona a odnesla šperk od Diega do zastavárny. Teresa oznámí, že ředitelem hotelu bude Alfredo. Když se však o vedení hotelu zajímá syn Javier se slibem, že přestane s problémy, matka ho jmenuje ředitelem. Alfredo bude jeho zástupcem a bude na něj dohlížet. Belén je špatně, ale o dítě nepřijde. Svěří se Andrésovi, že ji a dítě chtěla otrávit jeho matka. Ángela Andrésovi vysvětlí, že routu do šálku Cataliny dala sama Belén. Catalina to slyší a řekne Belén,že si Andrése nezaslouží. Když se o Cristině dozví Alícia, chystá se za detektivem Ayalou. Julio chce dopis najít a odevzdat ho Ayalovi. Alícia mu dá jeden den. Julio poznává, že dříve Cristina taková nebyla, žene ji možnost získat peníze a pomsta. Julio dopis v příborníku nenajde. Řekne Alícii, že s Cristinou odjedou, protože zůstat v hotelu je pro ně nebezpečné. Alícia je zklamaná. Cristina se bez vědomí Julia vkrade v převleku za komornou do hotelu. Andrés ji spatří na chodbě a vyděsí se. Jeho matka ohlásí Terese, že je Cristina v hotelu. Cristina mezitím dopis najde. Odchází, ale na chodbě se setkává s Teresou…(Prima Love)

 

Díly seriálu Grand hotel

Grand hotel - Osoby a herecké obsazení

Režie: Carlos Sedes, Sílvia Quer, Jorge Sánchez-Cabezudo
Scénář: Vjačeslav Zub
Kamera: Jacobo Martínez, Unax Mendía
Hudba: Lucio Godoy
Hrají: Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon González, Eloy Azorín, Fele Martínez, Marta Larralde, Concha Velasco, Manuel de Blas, Paula Prendes, Llorenç González, Pedro Alonso, Luz Valdenebro, Iván Morales, Raquel Sierra, Tato Loché, Asunción Balaguer, Alejandro Cano, Mairen Muñoz, Selica Torcal, Eloísa Vargas, Pep Anton Muñoz, Antonio Reyes, Miguel Mota, Paula Ovejero, Mar del Hoyo, Kiti Mánver, Inma Cuevas, Dion Córdoba, Miguel Ángel Jenner, Javier Pereira, Francesc Pagès, Luis Fernández de Eribe, Pedro Miguel Martínez, Andrea del Río, Marta Calvó, Elena Tarrats