Grand hotel – 11.díl – Krev komorné

Přidej hodnocení

Teresa žádá Cristinu, aby jí dopis vrátila, Cristina odmítne. Když se matky ptá Alícia, co je v dopisu, Teresa odpoví, že neví. Alícia se svěří detektivu Ayalovi, že viděla Cristinu živou. Ayala propustí Diega obžalovaného z její vraždy a snaží se Cristinu vypátrat. Diego se dozví od Alície, že bylo jejich zasnoubení zrušeno. Vrací se do hotelu, ale je Teresou vypoklonkován, že ho již nepotřebuje, i když také zná obsah dopisu. Před odchodem Diego upozorní Javiera a Alfonse, že místo ředitele znovu získá. Javier přinese hospodskému Sebastianovi peníze, které dlužil. Zároveň mu jako ředitel navrhne obchod s pašovaným kubánským rumem, na němž by oba vydělali. Andrés si myslí, že to byla Catalina, kdo přidal Belén do čaje routu. Catalina se pomstí za jeho nezájem a ukáže mu, že routu skrývá Belén ve své zásuvce.

Andrés řekne Belén, že jejím lžím již nevěří. Belén kvůli Andrésovi vyhrožuje Catalině. Cristina řekne Juliovi, že dopis nenašla. Oba se připravují k odjezdu. Julio se loučí s Alícií a kdyby řekla jen slovíčko, tak by zůstal. Nakonec se oba políbí. Alícia je smutná. Cristina mezitím zavolá Terese, aby přinesla všechny peníze, co má. Prý uvidí, na kolik si dopis cení. Cristina navrhne jako místo schůzky hotelovou prádelnu. Večer si Teresa vezme pistoli a jde na schůzku. Cristina se však předtím dostala do hotelu a v prádelně pustila plyn na ohřívači žehliček. Vypnula i elektrické osvětlení. Teresa si vezme svícen. Slyší však výkřik, nejde do prádelny, ale za výkřikem. V místnosti najde Catalinu, která má před sebou na zemi Cristininu mrtvolu. Cristinu někdo zabil paličkou. Teresa ji prošacuje, ale dopis nenajde. Nařídí Catalině, aby vše uklidila, a Garridovi, aby mrvolu odnesl do prádelny. Oznámí služebnictvu Cristininu smrt. Když přijde Ayala, Catalina křivě svědčí ve prospěch Teresy. Cristinu prý našla prádelně. Teresa vysvětluje, že někdo nechal puštěný plyn, Cristina se ho nadýchala, omdlela a pádem na zem se zabila. Teresa zavolá i soudce Barredu, který jí jde na ruku. Ayalovi se nezdá, že rána byla způsobena pádem těla, ale soudce mu nedovolí Cristininu mrtvolu prohlédnout a zakáže mu přístup do hotelu. Julia o smrti Cristiny uvědomí Andrés. Julio se tajně vrací do hotelu, aby mrtvou sestru spatřil. Překvapí ho však Ángela s Benjamínem, kteří mu nařídí, aby její tělo odnesl do prázdného pokoje…(Prima Love)

 

Díly seriálu Grand hotel

Grand hotel - Osoby a herecké obsazení

Režie: Carlos Sedes, Sílvia Quer, Jorge Sánchez-Cabezudo
Scénář: Vjačeslav Zub
Kamera: Jacobo Martínez, Unax Mendía
Hudba: Lucio Godoy
Hrají: Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon González, Eloy Azorín, Fele Martínez, Marta Larralde, Concha Velasco, Manuel de Blas, Paula Prendes, Llorenç González, Pedro Alonso, Luz Valdenebro, Iván Morales, Raquel Sierra, Tato Loché, Asunción Balaguer, Alejandro Cano, Mairen Muñoz, Selica Torcal, Eloísa Vargas, Pep Anton Muñoz, Antonio Reyes, Miguel Mota, Paula Ovejero, Mar del Hoyo, Kiti Mánver, Inma Cuevas, Dion Córdoba, Miguel Ángel Jenner, Javier Pereira, Francesc Pagès, Luis Fernández de Eribe, Pedro Miguel Martínez, Andrea del Río, Marta Calvó, Elena Tarrats