Grand hotel – 12.díl – Lesní hrob

Přidej hodnocení

Julio prohlásí, že nedovolí, aby jeho sestra Cristina skončila v hromadném hrobě. V hospodě vybojuje boxerský zápas a chce, aby mu Sebastian zaplatil, aby měl na převoz Cristinina těla. Sebastian ho vydírá s tím, že mu zaplatí mlčením, protože ví, kdo je. Andrés nabídne Juliovi peníze a chce, aby z Grand Hotelu odjel. Julio odveze mrtvou Cristinu z pohřebního ústavu a vykope jí hrob v lese. Matce napíše, že se Cristina provdala za bohatého muže a odjela s ním do Argentiny. Je přesvědčen, že Cristinina smrt nebyla náhoda, protože zmizel dopis. Vrátí se do hotelu a vyptává se Belén. Dozví se, že Cristinu našla Catalina. Ta je však příliš vystrašená. Andrés tajně pustí do hotelu detektiva Ayalu, který najde v kuchyni kapky krve.

Zastihne ho Teresa a vyhodí ho. Diego přijde s inkriminovaným dopisem v ruce za Teresou a žádá ji, aby obnovila jeho zasnoubení s Alícií a znovu ho jmenovala ředitelem hotelu. Teresa chce dopis, Diego jí ho nevydá, ale ubezpečí ji svou loajalitou k hotelu. Teresa ho jmenuje. Alícia, která má ráda Julia, je zasnoubením zaskočená. Alfonso prohlásí, že zástupcem Diega nebude. Chce si zachovat čest a odmítá Teresiny intriky. Javier místo zástupce přijme. Diego schválí, aby řídil dodávky alkoholu do hotelu. Javier zruší současného dodavatele, vezme si z trezoru peníze, aby mohl zaplatit dodávku Sebastianova pašovaného rumu. Když Javier platí Sebastianovi, Diego je pozoruje. Catalina řekne Terese, že v hotelu nevydrží, protože je nucena lhát. Chce z hotelu odejít, ale Teresa ji nepustí kvůli dítěti, které Catalina čeká. Jejich rozhovor slyší Belén. Také navštíví Teresu a prohlásí, že si dítě nechá a dá ho nějaké rodině, kterou si najde. Teresa změní svůj plán s dítětem pro Sofii. Pomýšlí znovu na Belén. Zaplatí Catalině za mlčení a nechá ji odejít. Julio odjíždí a jde se rozloučit s Alícií. Řekne jí, že sice ví, že hotel je celý její svět, ale přesto ji prosí, aby s ním odjela. Bude na ni čekat u vlaku…(Prima Love)

 

Díly seriálu Grand hotel

Grand hotel - Osoby a herecké obsazení

Režie: Carlos Sedes, Sílvia Quer, Jorge Sánchez-Cabezudo
Scénář: Vjačeslav Zub
Kamera: Jacobo Martínez, Unax Mendía
Hudba: Lucio Godoy
Hrají: Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon González, Eloy Azorín, Fele Martínez, Marta Larralde, Concha Velasco, Manuel de Blas, Paula Prendes, Llorenç González, Pedro Alonso, Luz Valdenebro, Iván Morales, Raquel Sierra, Tato Loché, Asunción Balaguer, Alejandro Cano, Mairen Muñoz, Selica Torcal, Eloísa Vargas, Pep Anton Muñoz, Antonio Reyes, Miguel Mota, Paula Ovejero, Mar del Hoyo, Kiti Mánver, Inma Cuevas, Dion Córdoba, Miguel Ángel Jenner, Javier Pereira, Francesc Pagès, Luis Fernández de Eribe, Pedro Miguel Martínez, Andrea del Río, Marta Calvó, Elena Tarrats