Grand hotel – 13.díl – Otisk

Přidej hodnocení

Alícia napíše dopis Diegovi, že ji Grand Hotel dusí a proto odchází. Diego po přečtení dopis vztekle zmačká. Alícia se sbalí a odchází na nádraží. Belén řekne Andrésovi, že Catalina odchází proto, že ví něco o smrti Cristiny. Catalina se Andrésovi svěří. Cristinu našla v kuchyni, byla zabita paličkou na maso. Andrés pospíchá na nádraží, aby to řekl Juliovi. Julio řekne Alícii, že za těchto okolností nemůže odjet. Zklamaná Alícia se vrátí do hotelu. Diego jí nedá nic najevo a dopis jí v obálce vrátí. Blíží se jejich svatba. Ayala přijde do hotelu se soudním příkazem. Prohledává hotelovou kuchyň. Andrés ho informuje o novinkách a Ayala si paličku odnese. Chce vyslechnout služebnictvo a všechny členy rodiny Alarcónových, aby se dozvěděl, kde byli, když zhaslo světlo.

Ayala najde na paličce otisk prstu, který musí patřit vrahovi. Soudce Barreda to sdělí Terese. Teresa se obrátí prostřednictvím Alfreda na guvernéra, který Ayalovi zakáže vstup do hotelu. Belén zdůrazní Andrésovi, že už s ním nechce mít nic společného. Při úklidu Diegovy kanceláře najde Belén ukrytý dopis. Dopis napsal Teresin zesnulý manžel a majitel hotelu Carlos. Celý život neuznával svého prvorozeného syna, dokonce ho zaměstnal v hotelu jako sluhu a nyní to chce napravit. Tím synem je Andrés, který je i legitimním dědicem hotelu. Belén rychle obrátí a řekne Andrésovi, že ho miluje. Andrés se s ní udobří a brzy se vezmou v místním kostele. Alarcónovi si navzájem potvrdí alibi. Diego byl s Alícií, Teresa s Javierem a Sofia s Alfredem večeřeli v pokoji. Komorná se zmíní Juliovi o tom, že nepoužili žádnou svíčku, když světlo zhaslo. Benjamín mu řekne, že o žádnou večeři nežádali. Guvernér Ayalovi dovolí vyslechnout Sofii a Alfreda. Sofia přijde v rukavičkách. Ayala však získá lstí Alfredův otisk…(Prima Love)

 

Díly seriálu Grand hotel

Grand hotel - Osoby a herecké obsazení

Režie: Carlos Sedes, Sílvia Quer, Jorge Sánchez-Cabezudo
Scénář: Vjačeslav Zub
Kamera: Jacobo Martínez, Unax Mendía
Hudba: Lucio Godoy
Hrají: Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon González, Eloy Azorín, Fele Martínez, Marta Larralde, Concha Velasco, Manuel de Blas, Paula Prendes, Llorenç González, Pedro Alonso, Luz Valdenebro, Iván Morales, Raquel Sierra, Tato Loché, Asunción Balaguer, Alejandro Cano, Mairen Muñoz, Selica Torcal, Eloísa Vargas, Pep Anton Muñoz, Antonio Reyes, Miguel Mota, Paula Ovejero, Mar del Hoyo, Kiti Mánver, Inma Cuevas, Dion Córdoba, Miguel Ángel Jenner, Javier Pereira, Francesc Pagès, Luis Fernández de Eribe, Pedro Miguel Martínez, Andrea del Río, Marta Calvó, Elena Tarrats