Grand hotel – 14.díl – Svatba

Přidej hodnocení

Detektiv Ayala začíná podezřívat Sofii. Žádá Alícii, aby mu přinesla kvůli otiskům nějakou její věc. Alícia sestře věří a podstrčí Ayalovi svou vlastní pudřenku. Otisky se samozřejmě neshodují s tím, který je na paličce. Julio přijde na to, co Alícia provedla. Je zklamaný, přesto přemlouvá Alícii, aby s ním po vyjasnění případu odjela. Julio pošle po Andrésovi Ayalovi Sofiinu knihu. Ayala oznámí Sofii, že na paličce je její otisk a chce ji zatknout. Alfredo, aby Sofii ochránil, okamžitě prohlásí, že Cristinu zabil on. Ve skutečnosti však Sofia chtěla od Cristiny dopis, ta jí ho nechtěla dát a řekla jí, že Teresa ten večer zemře a to bude konec Grand Hotelu.

Obě se pustily do potyčky, Sofia vzala paličku a udeřila Cristinu. Alfredo požádá Ayalu, aby byl zatčen až po svatbě Alície s Diegem. Diego zjistí, že dopis z jeho kanceláře zmizel. Podezřívá Teresu, ale ta to odmítne. Ángela se dozví, že se Andrés oženil s Belén. Řekne Andrésovi, že ho Belén chce jen využít. Belén se cítí sebejistá, troufá si jak na Diega, tak na Teresu. Ta jí řekne, aby rodinu Alarcónových nepodceňovala, což byla chyba, které se dopustila Cristina. Nastává úplněk, Ayala očekává, že vrah znovu udeří a rozmisťuje své muže, aby hlídali. Přesto je v Cantaloa zavražděna další žena. Majordomus Benjamín obsluhuje Lady, ta si povšimne krve na jeho rukavičce. Benjamín nato, v den svatby Alície, požádá Teresu o volno, protože mu umírá bratr. Když balí, vloží do tašky i nůž. Svatebčané jsou v kostele, Julio se opije v hospodě u Sebastiana a popere se. Někdo se dobývá do pokoje k Belén, po chodbě odchází z hotelu Benjamín. Andrés vypne proud a před svatební hostinou vyměňuje žárovky na lustru. Kdosi elektřinu zapne a Andrése proud zasáhne. Padne v bezvědomí na stůl. Belén s dopisem utíká z pokoje. Když doběhne do sálu, spatří Andrése v bezvědomí. Alícia po dlouhém váhání říká v kostele Diegovi své ano…(Prima Love)

 

Díly seriálu Grand hotel

Grand hotel - Osoby a herecké obsazení

Režie: Carlos Sedes, Sílvia Quer, Jorge Sánchez-Cabezudo
Scénář: Vjačeslav Zub
Kamera: Jacobo Martínez, Unax Mendía
Hudba: Lucio Godoy
Hrají: Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon González, Eloy Azorín, Fele Martínez, Marta Larralde, Concha Velasco, Manuel de Blas, Paula Prendes, Llorenç González, Pedro Alonso, Luz Valdenebro, Iván Morales, Raquel Sierra, Tato Loché, Asunción Balaguer, Alejandro Cano, Mairen Muñoz, Selica Torcal, Eloísa Vargas, Pep Anton Muñoz, Antonio Reyes, Miguel Mota, Paula Ovejero, Mar del Hoyo, Kiti Mánver, Inma Cuevas, Dion Córdoba, Miguel Ángel Jenner, Javier Pereira, Francesc Pagès, Luis Fernández de Eribe, Pedro Miguel Martínez, Andrea del Río, Marta Calvó, Elena Tarrats