Grand hotel – 2.díl – Sofiino tajemství

Přidej hodnocení

Číšník Andrés svěří Juliovi, že Cristinu z Grand Hotelu propustil ředitel Diego Murquía, snoubenec Alicie. Julio pátrá v pokoji Cristiny a pod podlahou najde její fotografie a klíč. Majitelka Teresa žádá Diega o laskavost. Diego jde do vesnického baru, kde se baví Teresin syn Javier s prostitutkou Jimenou. Javier sází a má v baru dluhy. Diego se dohodne s majitelem a ten nechá Javiera zbít. Zachrání ho Julio, který Diega sledoval. Javier mu řekne, aby nikomu v hotelu nevěřil, protože všichni lžou. Zanedlouho je Jimena nalezena mrtvá. Diego dostane balíček, je v něm zakrvácený stejnokroj Cristiny. Hodí oděv do kuchyňských kamen, kde jej Julio náhodou najde.

Svěří se Alicii, proč je v hotelu. Ta si povšimne, že na stejnokroji jsou zelené skvrny z jezírka. V něm Julio najde knoflík z číšnického stejnokroje. Alfredo de Vergara se snaží získat Teresinu přízeň, ale ta ho odmítne. Alfredo se rozhodne odjet ke své rodině, kde si ho váží. Sofia se mu v tom snaží zabránit a spadne ze schodů. Potratí a v budoucnu už nebude mít děti. Teresa se obává, že Alfredova rodina bude chtít markýzova dědice a sňatek se Sofií anuluje. Vydíráním přesvědčí lékaře Santamaríu, aby ohlásil, že Sofia i dítě jsou v pořádku. Komorná Belén oznámí Diegovi, že je s ním těhotná. Diego ji pošle na potrat. To Belén nechce a řekne mu, že ví, že měl poměr i s Cristinou. Diego ji nechá propustit. Belén se svěří Andrésovi. Ten se snaží přemluvit svou matku Ángelu, aby hotel přijal Belén zpátky. Andrés se přihlásí k otcovství a Ángela se obává, že je oba Teresa propustí…(Prima Love)

 

Díly seriálu Grand hotel

Grand hotel - Osoby a herecké obsazení

Režie: Carlos Sedes, Sílvia Quer, Jorge Sánchez-Cabezudo
Scénář: Vjačeslav Zub
Kamera: Jacobo Martínez, Unax Mendía
Hudba: Lucio Godoy
Hrají: Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon González, Eloy Azorín, Fele Martínez, Marta Larralde, Concha Velasco, Manuel de Blas, Paula Prendes, Llorenç González, Pedro Alonso, Luz Valdenebro, Iván Morales, Raquel Sierra, Tato Loché, Asunción Balaguer, Alejandro Cano, Mairen Muñoz, Selica Torcal, Eloísa Vargas, Pep Anton Muñoz, Antonio Reyes, Miguel Mota, Paula Ovejero, Mar del Hoyo, Kiti Mánver, Inma Cuevas, Dion Córdoba, Miguel Ángel Jenner, Javier Pereira, Francesc Pagès, Luis Fernández de Eribe, Pedro Miguel Martínez, Andrea del Río, Marta Calvó, Elena Tarrats