Grand hotel – 6.díl – Nepříjemná pravda

Přidej hodnocení

Alicia zjistí, že Pascual měl pozemky v Cantaloa, ale s Juliem najdou jen ruiny. Později se dozvědí o domku, kde Pascual žil. Julio se dovnitř dostane klíčem, který našli. V kufru najde fotografii Cristiny a její řetízek. Kdosi ho však udeří do hlavy a Cristininy věci ukradne. V domě ho najde detektiv Ayala, který je přesvědčen, že Julio něco skrývá. Zanedlouho za ním přijde s tím, že ví kdo je – bratr Cristiny Olmedové. Ayala ví, že Julio byl kdysi za krádež ve vězení. Julio jde do baru a výměnou za účast v boxerském utkání se dozví od majitele Sebastiana, že Cristinu znal a měl s ní obchod. Cristina prý pro něj kradla v hotelu alkohol a další věci. Krátce před slavností elektrického osvětlení mu však oznámila, že už jeho peníze nepotřebuje a skončila s obchodem. Julio řekne Alicii, že Cristina taková nebyla, že ji změnil pobyt v hotelu, a on zjistí proč.

Julio začíná být do Alície zamilovaný, Andrés ho zrazuje. Alfredo chce rozeslat známým šlechtickým rodinám pozvánky na hon, aby zaplnil hotel. Telegramy se dostanou před posláním do rukou Diega, který si nápad přivlastní. Při rodinném obědě se pochlubí odezvou ze šlechtických řad. Alfredo se rozzlobí, má jako svědka poslíčka, ale ten zapře, že by Diego měl jeho telegramy v ruce. Teresa pochopí, co Diego učinil a chce, aby se krotil. Alfredo se pohádá s Diegem, chce všem říct o jeho podvodu. Diego mu vyhrožuje tím, že ho zničí. Ángela sdělí Belén, aby se držela od Andrése dál. Svěří se Diegovi s tím, že ví, že dítě Belén není jejího syna. Diego opáčí, že Ángela už tolik práce nestíhá a ustanoví jí jako pomocnici právě Belén. Ángela prohlásí, že jí udělá ze života peklo. Přijíždí druhá dcera generála Alejandra. Mercedes je atraktivnější než Eugenia a přitáhne pozornost Javiera. Eugenia začne žárlit. Sleduje dvojici, která má k sobě stále blíže. Když slyší, jak se Javier dvoří Mercedes, jde si do pokoje pro pistoli. Javiera a Mercedes zastihne v posteli a míří na ně…(Prima Love)

 

Díly seriálu Grand hotel

Grand hotel - Osoby a herecké obsazení

Režie: Carlos Sedes, Sílvia Quer, Jorge Sánchez-Cabezudo
Scénář: Vjačeslav Zub
Kamera: Jacobo Martínez, Unax Mendía
Hudba: Lucio Godoy
Hrají: Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon González, Eloy Azorín, Fele Martínez, Marta Larralde, Concha Velasco, Manuel de Blas, Paula Prendes, Llorenç González, Pedro Alonso, Luz Valdenebro, Iván Morales, Raquel Sierra, Tato Loché, Asunción Balaguer, Alejandro Cano, Mairen Muñoz, Selica Torcal, Eloísa Vargas, Pep Anton Muñoz, Antonio Reyes, Miguel Mota, Paula Ovejero, Mar del Hoyo, Kiti Mánver, Inma Cuevas, Dion Córdoba, Miguel Ángel Jenner, Javier Pereira, Francesc Pagès, Luis Fernández de Eribe, Pedro Miguel Martínez, Andrea del Río, Marta Calvó, Elena Tarrats