Grand hotel – 7.díl – Válka sester

Přidej hodnocení

Javier Eugenii odzbrojí a vyhodí ji z pokoje. Generál Alejandro se chce s Javierem utkat v souboji, protože zneuctil obě jeho dcery. Teresa rozhodne, že se Javier musí s Mercedes oženit. Do Grand Hotelu přijíždí starý Teresin známý, hoteliér don Bernardo se synem Ignaciem. S Alícií byli v dětství kamarádi a hrávali si spolu. Diego začne na Ignacia žárlit. Bernando nabídne Ángele výhodné místo ve svém madridském hotelu, ta ale odmítne. Je věrná rodině Alarcónových a Grand Hotelu. Zmíní se mu však o své pomocnici Belén. Ziskuchtivá Belén Bernardovu nabídku přijme a řekne to Andrésovi. Ten je nešťastný, protože ji miluje Julio vysvětlí detektivu Ayalovi, že chce zjistit, co se stalo Cristině. Ayala se zmíní Alícii o tom, že Julio byl ve vězení.

Alícii to vadí a zlobí se. Ayala oznámí Juliovi, že v lese našli další mrtvolu mladé ženy. Byla ubodána. V pitevně však Julio zjistí, že mrtvá žena není Cristina. Policie odhalí, že v posledních měsících zemřely v okolí další čtyři ženy a dojde k závěru, že má co do činění se sériovým vrahem, který zabíjí za úplňku. Nastává úplněk. Policie vražednou zbraň zkonfiskovala a je zapotřebí hlídat zlaté příbory z výbavy hotelu. Budou použity u slavnostního oběda, který pořádá Teresa. Ayala, Julio, Andrés a Alícia hlídají jejich pohyb. Javier se dostaví na oběd opět opilý a Eugenia ztropí skandál kvůli jeho zásnubám s Mercedes. Později jde psychicky nemocná Eugenia za Mercedes do pokoje a shodí ji z okna. Po obědě Benjamin uzamkne příborník se zlatými příbory. Andrés příbory hlídá. Ayala s Juliem ho najdou v bezvědomí na zemi. Z příborníku zmizí další nůž…(Prima Love)

 

Díly seriálu Grand hotel

Grand hotel - Osoby a herecké obsazení

Režie: Carlos Sedes, Sílvia Quer, Jorge Sánchez-Cabezudo
Scénář: Vjačeslav Zub
Kamera: Jacobo Martínez, Unax Mendía
Hudba: Lucio Godoy
Hrají: Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon González, Eloy Azorín, Fele Martínez, Marta Larralde, Concha Velasco, Manuel de Blas, Paula Prendes, Llorenç González, Pedro Alonso, Luz Valdenebro, Iván Morales, Raquel Sierra, Tato Loché, Asunción Balaguer, Alejandro Cano, Mairen Muñoz, Selica Torcal, Eloísa Vargas, Pep Anton Muñoz, Antonio Reyes, Miguel Mota, Paula Ovejero, Mar del Hoyo, Kiti Mánver, Inma Cuevas, Dion Córdoba, Miguel Ángel Jenner, Javier Pereira, Francesc Pagès, Luis Fernández de Eribe, Pedro Miguel Martínez, Andrea del Río, Marta Calvó, Elena Tarrats