Grand hotel – 8.díl – Stav beznaděje

Přidej hodnocení

Teresa vyčítá Bernardovi, že lanaří zaměstnance, které si vychovala. Bernardo tvrdí, že mu její zesnulý manžel Carlos ukradl hotel. Ale svou nabídku Belén zruší, protože je těhotná. Teresa jí dovolí zůstat do porodu v hotelu a výměnou za její budoucí dítě jí dá směnku na vysokou sumu splatnou za pět měsíců. Sofia spatří Diega, jak se důvěrně loučí s Belén. S Alfonsem najdou v Belénině pokoji Teresinu směnku. Sofia řekne matce, že dítě nechce, že je Diegovo. Teresa vyčiní Diegovi, že si jako snoubenec Alície dovolil poměr se služebnou. Eugenie řekne Javierovi, že už se nikdo mezi ně plést nebude. Javier bude její, jinak rozhlásí, že Mercedes shodil on.

Javier řekne Eugenii, že existuje svědek, který viděl, jak Mercedes vyhodila z okna ona. Eugenia napíše v dopisu otci, že viníkem je Javier, a otráví se. Teresa nechce mít v hotelu skandál a chce na generálovi Alejandrovi, aby sebevraždu ututlal. Alejandro vyzve Javiera na souboj. Julio vysvětluje Alícii, že jeho bývalá přítelkyně ho podrazila a proto se dostal do vězení. Alícia zaslechne někoho v kuchyni, utíká chodbou a za ní kdosi s nožem. Zavře se v pokoji. Objeví se Diego a řekne jí, že jí nikdo neublíží. Bude ji v noci hlídat, ale ode dveří odejde. Detektiv Ayala hlídkuje v Cantaloi, přesto je tam nalezena další ubodaná mladá žena. Když jde Alícia za Ayalou, aby mu oznámila, co se v noci stalo, zahlédne v jeho poště zatykač na Julia. Andrés oznámí Ayalovi, že Julio utekl z hotelu i s jeho úsporami. Ayala se vydá do hotelu. Julio, který ve skutečnosti v hotelu zůstal, se rychle sbalí a odchází. Při výslechu Andrése se Ayala podiví nad tím, jak vysoké úspory měl Andrés. Ten mu vysvětlí, že mu peníze odkázal otec…(Prima Love)

 

Díly seriálu Grand hotel

Grand hotel - Osoby a herecké obsazení

Režie: Carlos Sedes, Sílvia Quer, Jorge Sánchez-Cabezudo
Scénář: Vjačeslav Zub
Kamera: Jacobo Martínez, Unax Mendía
Hudba: Lucio Godoy
Hrají: Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon González, Eloy Azorín, Fele Martínez, Marta Larralde, Concha Velasco, Manuel de Blas, Paula Prendes, Llorenç González, Pedro Alonso, Luz Valdenebro, Iván Morales, Raquel Sierra, Tato Loché, Asunción Balaguer, Alejandro Cano, Mairen Muñoz, Selica Torcal, Eloísa Vargas, Pep Anton Muñoz, Antonio Reyes, Miguel Mota, Paula Ovejero, Mar del Hoyo, Kiti Mánver, Inma Cuevas, Dion Córdoba, Miguel Ángel Jenner, Javier Pereira, Francesc Pagès, Luis Fernández de Eribe, Pedro Miguel Martínez, Andrea del Río, Marta Calvó, Elena Tarrats