Hashtag – 8.díl

Přidej hodnocení

Žít a nechat žít. Někdy to ale není úplná sranda, zvláště když váš život zdaleka nepřipomíná ten, který jste si vysnili a chtěli byste o něm postovat na Instagramu…(Česká televize)

Loading

Hashtag – 7.díl

Přidej hodnocení

Stará nenávist a nová přátelství. Soud sice může skončit trestem podle zákona, na zlost poškozených a svědomí každého z nich ale žádné předpisy neplatí…(Česká televize)

Loading

Hashtag – 6.díl

Přidej hodnocení

Před sebou neutečeš. Případ účtu Štětka změnil život všem. Zatímco někomu dal odvahu být sám sebou a jít dál, pro dalšího znamená konec všech dosavadních plánů…(Česká televize)

Loading

Hashtag – 5.díl

Přidej hodnocení

Kdo je bez viny, ať hodí kamenem. Nebo mobilem do vody, aby smazal veškeré stopy a vyhnul se trestu, který hrozí při odsouzení pachatele za pomluvu…(Česká televize)

Loading

Hashtag – 4.díl

Přidej hodnocení

Maryam i Freja na vlastní kůži zjišťují, jakou moc mohou mít sociální sítě. Rozběsněný dav před školou už se ale neschovává za nicky a účty, rozhodl se pomstít IRL…(Česká televize)

Loading

Hashtag – 3.díl

Přidej hodnocení

Zatímco hashtag Štětka sbírá followery, oběti jejích příspěvků se snaží zjistit, kdo za účtem stojí. Pomluva za pomluvu, zub za zub…(Česká televize)

Loading

Hashtag – 2.díl

Přidej hodnocení

Nejlepší kamarádky si přece říkají všechno. Když to jedna z nich poruší, následuje pomsta, která nemá s přátelstvím nic společného…(Česká televize)

Loading

Hashtag – 1.díl

Přidej hodnocení

Spolužačky z gymnázia mají společně zorganizovat školní projekt. Zatímco ta méně populární pracuje, ta druhá sbírá lajky na sociálních sítích. Co kdyby se ale situace nečekaně obrátila?…(Česká televize)

Loading