Hop nebo trop – 8.díl – Tři vdovy

3/5 - (1 {hlasů})

Hop nebo trop

Na počátku to vypadalo, že budou dvě nové nevěsty a na konci jsou z toho málem tři vdovy. To proto, že silná trojice se pokusí realizovat svůj dávný sen – výpravu do Himálají, která připraví pozůstalým několik opravdu horkých chvil. Ale jako v ostatních dílech, dobrodružství na hranici života a smrti střídají všední dny i poněkud bláznivé výlety – na houby nebo třeba s holandskými jeptiškami po stopách husitství. Poslední díl opravdu příznačně završuje osudy party lidí, kteří to táhnou spolu, kteří odmítají obléct bačkory a stárnout, kteří zažívají přes všechny vášně a intriky hluboké přátelství a soudržnost. Se kterými jako diváci rádi sdílíme jejich životy…(Česká televize)

Loading

Hop nebo trop – 7.díl – Ženy do větru

Přidej hodnocení

Hop nebo trop

Plachetnice na přehradě byla už dlouho koníčkem nového nepsaného vůdce naší party Alexe (O. Vetchý), ale okruhové závody na sportovních plachetnicích, to je pro všechny naše hrdiny něčím novým. Zprvu to vypadá jeho úlet našich tří pánů, ale když jsou do závodění vtaženy i ženy, stresové situace závodů se stanou zkouškou partnerských vztahů. Tentokrát stálo štěstí na straně filmařů. Díky příznivému počasí se podařilo natočit skutečně unikátní scény jachtařské regaty, které mají nejen svou malebnost, ale v bouřlivém větru i dramatičnost, s níž se závodníci ocitají na pokraji svých sil. Samozřejmě hlavním tématem jsou opět vztahy, problémy mladého manželství i promyšlená nevěra jako pomsta za všechna příkoří. Ale i děti už jsou ve věku, kdy dokážou způsobit svým rodičům nejeden šok…(Česká televize)

Loading

Hop nebo trop – 6.díl – Pelech

Přidej hodnocení

Hop nebo trop

Vztahy ve staré partě se zaplétají a komplikují tak nové „akce“, které se rodí v hlavách silné pánské trojice. Muži mají prostě své sny, které je někdy těžké skloubit s mateřskými starostmi. Milenky mají ovšem pro bláznivé nápady tří dobrodruhů větší pochopení. Tak, jako v jiných dílech této minisérie – prozaické starosti všedních dnů kontrastují s výlety za dobrodružstvím. Tentokrát se jede opět na hory, sníh je sice jenom na hřebenech, ale pánům to postačí na běžky i na jinou, poněkud šílenou akci. Dámská polovina výpravy zatím řeší psy, děti, nevěry a milence. Nečekaně se rodí nový život, nová spojenectví, ale hlavně plány do budoucna…(Česká televize)

Loading

Hop nebo trop – 5.díl – Memoriál

Přidej hodnocení

Hop nebo trop

S hrdiny komediálního seriálu se potkáváme znovu s odstupem zhruba pěti let. Záminkou nového setkání staré party je výročí tragického utonutí kamaráda Ivana, které zorganizuje majitel cestovky a nový Andrein (A. Bendová) milenec Alex (O. Vetchý). Je tu ale hlavně známá parta: Mikuláš (R. Zach) žije s Bárou (I. Chýlková), Pavla (K. Sedláčková Oltová) čeká dítě s Loserem (A. Jastraban) a ženatý Radek (M. Taclík) se sbližuje s Lenkou, bývalou Ivanovou přítelkyní (V. Nová), zatímco Bohunka (M. Issová) žárlí. K lákadlům tohoto dílu patří sjíždění slovinské řeky na raftu či noční plavba na plachetnici po Slapském jezeře. Krásnou přírodu a atraktivní lokace doplňují humor i absurdní a šokující situace, které prožijí hrdinové tohoto příběhu…(Česká televize)

Loading

Hop nebo trop – 4.díl – Na koních

Přidej hodnocení

Hop nebo trop

Čtvrtý díl komediálního seriálu o radostech i strastech party povedených přátel začíná pro Báru (I. Chýlková) krutou ranou. Asi by rezignovala na nový život i na vztah k Mikulášovi (R. Zach), kdyby to nebyly paradoxně samy děti, které vytáhnou matku z letargie. Umanuly si totiž, že začnou jezdit na koních a organizují pro celou partu jarní výlet v sedlech s přespáním pod širákem. Ale svůj další život si musí urovnat i další dvojice: Pavla (K. Sedláčková) s Loserem (A. Jastraban) a Bohunka (M. Issová) s Radkem (M. Taclík). Pokud ten ovšem přežije svůj vytoužený seskok padákem…(Česká televize)

Loading

Hop nebo trop – 3.díl – Na kolech

Přidej hodnocení

Hop nebo trop

Třetí díl komediálního seriálu začíná ve znamení všeobecné deprese. Stín Ivanovy smrti leží na všech, nejvíc ale na mladičké Lence, Ivanově milence (V. Nová), a na věrném kamarádovi Radkovi (M. Taclík). Jeho mladé manželství se dostává do krize. Život se však nemůže zastavit, paradoxně je to sama paní Barbora (I. Chýlková), kdo rozhýbá rozklíženou partu k novému výletu, tentokrát na kolech. Ale možná si sama slibovala od téhle cesty víc, než bylo v silách ostatních, i v jejích vlastních. K odjezdu se nečekaně dostaví svěží a odpočatá Andrea (A. Veselá), bývalá Mikulášova partnerka…(Česká televize)

Loading

Hop nebo trop – 2.díl – Na vodě

Přidej hodnocení

Hop nebo trop

I když si Bára (I. Chýlková) myslela, že incidentem na horách všechno skončilo, a nechce připustit pokračování bližšího vztahu s kolegou z práce, Mikulášem (R. Zach), brzo je všechno jinak. Novopečená maminka Bohunka (M. Issová), které Bára na horské chalupě pomáhala porodit, ji totiž sama vyhledá, aby ji pozvala na svatbu a taky na kanoe. Bára se s dětmi vypraví na vodu, ale to se velmi nelíbí stávající Mikulášově milence (A. Bendová). Milostné hrátky ovšem nabývají na vážnosti a celá vodácká expedice nakonec dopadne úplně jinak, než si naše parta představovala…(Česká televize)

Loading

Hop nebo trop – 1.díl – Na lyžích

Přidej hodnocení

Hop nebo trop

Je všední ráno v sychravé zimní Praze. Rozvedené inženýrce ekonomie Báře Duškové (I. Chýlková) se nechce do práce a jejím dětem do školy. Určitě netuší, že zanedlouho je čeká poněkud dobrodružný zájezd na hory s kolegou z podniku, mladým architektem (R. Zach) a s partou jeho povedených přátel. Matka i děti jsou na lyžích poprvé a večer na horské chalupě vezme nečekaný obrat… Ale co hlavně, jedním výletem to všechno neskončí. Směšným „držkopádem“ syna Ondřeje v hodině tělocviku při přeskoku kozy prostě začal celé rodině nový život…(Česká televize)

Loading