Hospoda – 6.díl – Casanova

Všem v hospodě vrtá hlavou, čím to je, že se děda Horáček dvoří všem dámám okolo včetně Jiráskové a Mařky. Epizodu doprovázejí čtené příběhy z Goliášových novin a vyprávění Zatloukala a dědy Horáčka. Vše se vyjasňuje až s příchodem dr. Práška, kterému si Horáček stěžuje, že prášky na spaní, které mu předepsal, nezabírají…(TV Nova)

Hodnocení

Hospoda – 5.díl – Forbes

Pokrok je pokrok. Dušek si do hospody pořizuje automat a je překvapen jeho náhlou oblíbeností. Štamgasti jsou však proti až na Nováka, který je s věcí dobře obeznámen. Duškovi dělá nová mašinka radost. Ovšem jen do chvíle, než se objeví nečekaná návštěva, která automat porazí…(TV Nova)

Hodnocení

Hospoda – 4.díl – Nález

Jonáš v hospodě zapomene během jedné ze svých návštěv bednu. Po jejím pečlivém přezkoumání a spočítání nálezného je rozhodnuto věc zprivatizovat. Jonáš se vrací a bednu hledá. Když přichází podruhé, slaví úspěch – obsah zavazadla je z části na stole a z části v žaludcích hostů. Pan domácí proto přivádí policistu, který všem pouze domlouvá po sérii Zatloukalových právnických kliček…(TV Nova)

Hodnocení

Hospoda – 3.díl – Flamendr

Novák to v noci trochu přehnal a po hospodách ho shání jeho žena. Potkávají se právě v Duškově hospodě a výsledkem je, že Nováková přivádí děti a informuje manžela, že odjíždí a za hodinu zavolá, jestli jsou všichni doma. Venca však zůstává i s dětmi v hospodě a domů posílá na poslední chvíli Vašíka, aby vyvěsil telefon. Ten se vrací s rozkazem: Máš jít hned domů!…(TV Nova)

Hodnocení

Hospoda – 2.díl – Kuchař

Jelikož Špičák vzal roha, musí Dušek sehnat nového kuchaře. Pomocnou ruku nabízí Babula a přivádí jistého Frantu. Ten okamžitě získává přezdívku Kachna a Dušek první pochybnosti o něm. Ty narůstají s dalším vývojem situace. Vše vrcholí Kachnovou ukázkovou porcí čehosi pro všechny. Všem nečekaně chutná až do chvíle, kdy Goliáš vysvětluje, odkud se s kuchařem zná a proč od něj nikdy nic nejedl…(TV Nova)

Hodnocení

Hospoda – 1.díl – Závěť

Majitel jedné útulné hospůdky v Praze umírá a po jeho pohřbu vyvstává otázka. Co s hospodou? Odpověď však sesílá samo nebe. Objevuje se hostinský a přítel bývalého majitele Jonáše, Jaroslav Dušek, s poslední vůlí svého přítele. Ten mu hospodu pronajal před svou smrtí na 10 let. I přes protesty vdovy a syna po zesnulém se Dušek hospody ujímá a rozjíždí tak novou éru tohoto zařízení…(TV Nova)

Hodnocení