Hotel Kokořín – 5.díl – Honička ve sněhu

Přidej hodnocení

Hotel Kokorin

Seriál jde do finále. Přežila Dáša ve výtahu? Je Saša těhotná a co všechno dělali Franta s Gábinkou v sauně? Štáb postihne série zdravotních komplikací, dotočí se i poslední scény? Co je? Podívejte se a dozvíte se to. Sledujte seriál Hotel Kokořín!…(Televizeseznam.cz)

Loading

Hotel Kokořín – 4.díl – Milenci

Přidej hodnocení

Hotel Kokorin

Nečekaný zvrat ve scénáři překvapí u snídaně všechny herce. Filip Kaňkovský se červená. Roztáčí se další díl. Šílenství graduje. Dáša zůstává zavřená ve výtahu a všichni se jí snaží zachránit. Umí ale někdo spravit výtah? Zjistí Milda, co vyváděl v noci s Gábinkou? Do čeho se převlékne František tentokrát? A kde je v hotelu sauna? Sledujte čtvrtý díl experimentu na hercích i lidech!…(Televizeseznam.cz)

Loading

Hotel Kokořín – 3.díl – Medvěd a lev

Přidej hodnocení

Hotel Kokorin

Maminka Dáša (Alena Mihulová) dorazila, aby zachránila manžela (Ondřej Malý) a nestačí se divit. Milda (Jiří Mádl) se probírá po divoké noci a nestačí se divit. František (Filip Kaňkovský) a Jarouš (Michal Deus) vytahují nové oblečky a Gábinka (Sabina Rojková) se nestačí divit. Nový scénárista (Jan Haluza) sleduje odjíždějící herečku a nestačí se divit. Třetí díl podivného seriálového experimentu…(Televizeseznam.cz)

Loading

Hotel Kokořín – 2.díl – Herečka

Přidej hodnocení

Hotel Kokorin

Štáb musí ihned sehnat herečku. Kromě toho se Standa ubytuje, František si oblékne něco pohodlnějšího, Jarouš má záchvat smíchu, Saša se ztrapní a na baru se večer potká Gábinka s… Uvidíte sami. Buďte u toho, nastavte si odběr a sledujte nové díly seriálu každé březnové úterý…(Televizeseznam.cz)

Loading

Hotel Kokořín – 1.díl – Příjezd

Přidej hodnocení

Hotel Kokorin

Herci společně s celým štábem přijíždí do Hotelu. Nikdo nemá scénář a všichni jen napjatě čekají, co se stane. Scénárista píše první díl a režisér vůbec netuší, jestli tohle všechno lze stihnout natočit za první den. Seriálové postavy se rodí a příběh startuje. Buďte u toho! Nový díl každé březnové úterý…(Televizeseznam.cz)

Loading