Hudson a Rex – 15.díl – Utajená minulost

Přidej hodnocení

Nelson Dwyer je postřelen, když se chystá prodat neznámé ženě diamanty. Nechce do nemocnice, ale jeho syn Scott zavolá zdravotníky, kteří ho ošetří. Policie dostane o střelném poranění hlášení. Nelson tvrdí, že odjížděl ze své kanceláře. Policie zjistí, že byl postřelen na odlehlém místě u Oceánografického muzea. O víkendu je zavřeno a objekt hlídá ostraha Rick Mannox, který nic neviděl ani neslyšel. Detektiv Charlie Hudson najde v dřevěném sloupku projektil.

Rick odmítá vypovídat a je zadržen. Je v podmínce, ukradl šperky a prodával je. Je překupníkem. Podřekne se ale, že střílela žena. Jesse Mills mezitím vypátrá, že Nelson nosí už dvacet let jméno zemřelého muže. Nelson se přizná ke své falešné identitě, ale tvrdí, že chtěl prodat šperky po matce a obchod mu zprostředkoval Rick…(TV Prima)

 

 

Díly seriálu Hudson a Rex


 

Hudson a Rex - Osoby a herecké obsazení

Režie: Alison Reid, Felipe Rodriguez, John Vatcher, Sherren Lee
Scénář: Celeste Parr, Jessie Gabe, Avrum Jacobson, Simon McNabb, Paul Aitken
Kamera: Ian Vatcher, Stephen Reizes
Hudba: Gary Koftinoff
Hrají: John Reardon, Mayko Nguyen, Justin Kelly, Kevin Hanchard, Amanda Arcuri, Richard Walters, André Dae Kim, Jean-Michel Le Gal, Tamara Duarte, Raven Dauda, Craig Arnold, Sebastian Spence, Greg Hovanessian, Samora Smallwood, Shailene Garnett, Sabrina Grdevich, Chris Sandiford, Brendan Meyer, Gray Powell, Shawn Roberts, Jordan Todosey, Kristin Booth, Zara Jestadt, Anastasia Phillips, Dylan Taylor, Jonathan Goad, Tara Spencer-Nairn, Vinessa Antoine, Eric Johnson, Charlotte Hegele, Tony Nappo, Lauren Lee Smith, Emily Piggford, Al Sapienza, Paula Brancati, Aris Athanasopoulos, Zarrin Darnell-Martin, Peter Keleghan, Jessica Matten, Teresa Pavlinek, Maxim Roy, Michael Seater, Mark Gibson, Cindy Sampson, Jesse Hutch, Michelle Nolden, Asivak Koostachin, Sarah Allen, Rainbow Sun Francks, Kimberly Laferriere, Zoie Palmer, Luke Bilyk, Jim Watson, Humberly González, Lovell Adams-Gray