Hudson a Rex 2 – 12.díl – Souboj šéfkuchhařů

Přidej hodnocení

V kuchařské reality show Usmaženo mezi sebou soupeří Gregory s Davidem, aby se jednou pro vždy vyřešilo, kdo je lepším kuchařem. Oba kuchaři připravili hovězí Wellington, ale David pojal pokrm vegetariánským způsobem. Porotkyni vegetariánský pokrm chutná, ale s chutí se dá i do klasického masového pokrmu od Gregoryho, ale místo ochutnání se vyděsí, jelikož napíchne na vidličku lidský prst. Oddělení vražd začne s vyšetřováním a detektiv Hudson s Rexem se seznamují se všemi, kteří se podílejí na natáčení pořadu. Od kuchařky Moly se dozví, že před Gregoryho restaurací jsou často aktivisté, kteří protestují proti používání masa ze zvířat, které Hudson vyslechne.

Hudson a Rex 2 – 11.díl – Smrt v podzemí

Přidej hodnocení

Při natáčení hororového filmu v chodbách dolu Black Cole, v místě odkud pochází legenda o kletbě Caleba O’Connora, zemře herec Jay a detektiv Charlie Hudson s Rexem se dají do vyšetřování. Na místě nenašla Sarah Truongová nic, co by naznačovalo cizí zavinění, ale Hudson se i přes to vyptává všech, co na filmu pracují. Sarah určila příčinu smrti, kterou bylo astma, ale na těle Jay objevila oděrky, které vznikly posmrtně a naznačují, že byl Jay tažen. IT technik Jesse Mills prostudoval natočené záběry z místa natáčení a na jednom záběru uviděl horníka, jako byl Caleb O’Connor. Hudson na báchorky nevěří a vyptává se ještě více všech od filmu, jelikož je přesvědčen, že za horníka se někdo převlékl.

Hudson a Rex 2 – 10.díl – Obětní beránek

Přidej hodnocení

Phoebe Springová chystá ve svém pořadu, v rádiu, odhalení pravdy o smrti Jonase MacLennana, která se stala před dvaceti lety a za jehož smrt byl odsouzen černoch, Romeo Green, ale Phoebe naznačuje odhalení pravého vraha. Phoebe v přímém vysílání vytočí telefonní číslo Tye MacLennana, který jí slíbil prozradit celou pravdu o smrti svého bratra, ale Phoebe se mu nedovolá. Druhý den je Ty nalezen mrtvý pod skálou, na stejném místě, jako před lety, jeho bratr Jonas. Charlie Hudson sice vyšetřuje vraždu Tye, ale podobnost a to, že Romeo byl nedávno z vězení propuštěn, jej nasměrují právě k Romeovi.

Hudson a Rex 2 – 9.díl – Rex ve městě

Přidej hodnocení

Detektiv Charlie Hudson se psím parťákem Rexem jsou zavoláni do domu Nata Abramse, který byl zabit šípem. Natova sousedka řekla detektivům, že viděla z Natova domu odcházet, asi třicetiletou, vysokou zrzku, ale že jinak byl Nate spíše samotář. Tvrzení o samotáři vyvrátí IT technik Jesse, který zjistil, že Nate randil se ženami, s nimiž se seznámil přes exkluzivní online seznamku „Schůzka s Kupidem“. Majitelka seznamky Candace Porterová, tvrdí, že Nata osobně nezná, ale povolí policii přístup do záznamů seznamky, jenže právníci přístup zamítnou, dokud policie nepřijde s povolením k prohlídce.

Hudson a Rex 2 – 8.díl – Roborex

Přidej hodnocení

Policie je zavolána do firmy Zoomii, kde zemřela majitelka Aprill Richardsová, v prototypu vozu se softwarem autopilota. Po prvním ohledání vozu je detektivu Hudsonovi jasné, že auto někdo schválně poškodil a začne vyšetřovat vraždu. Vraždu musel spáchat někdo, kdo znal systém softwaru, neboť někdo musel v autě zadat cíl cesty, zpět do firmy. Aprill byla omráčená úderem do hlavy a pak vrah poškodil vůz tak, aby se Aprill v autě udusila zplodinami z výfuku. Detektiv Hudson vyslýchá všechny ve firmě a odhaluje nesrovnalosti ve výpovědích, ale indicii vedoucí k vrahovi nemá.

Hudson a Rex 2 – 7.díl – Francouzská spojka

Přidej hodnocení

Na francouzském území Saint Pierre a Miquelon, bylo nalezeno tělo znalce kvalitního jídla a pití, Paola Rose, v sudu s ginem. Sud s ginem přišel z destilérky Clear Spirits ze Saint John a vyšetřování je na detektivu Hudosonovi s Rexem. Charlie Hudson s Rexem spolupracují s francouzskou stranou a k vyšetřování se připojí detektivka Valerie Bertrandová, která Paola znala osobně. Detektivové začnou s výslechem v destilérce a pak navštíví restauraci, kam Paolo chodil na slávky a víno, které Valerie Bertrandová objedná, ale po ochutnání Valerie nechápe, proč tam chodil a zeptá se na Paola servírky Sophie Doucetteové. S

Hudson a Rex 2 – 6.díl – Kulka ve vodě

Přidej hodnocení

Při tréninku univerzitní čtyřveslice je zastřelen kormidelník Niko a svědci uvádí, že slyšeli dva výstřely ze severu. Detektiv Charlie Hudson vyslýchá zbývající veslaře, ale ti tvrdí, že výstřel byl jen jeden a přišel z jihu. Rex zavede Hudsona na břeh řeky, přesně na místo odkud se střílelo a navíc zde funguje ozvěna, tudíž je Hudsonovi jasné, že svědci z břehu, slyšeli ozvěnu. Na jižním břehu žije bývalý voják, odstřelovač Jerry, k němuž vedou stopy a Hudson s Rexem se za ním vydají. Jerry na Hudsona střílí, ale Rex srazí Jerryho na zem a Jerry je zatčen.

Hudson a Rex 2 – 5.díl – Hra o kosti

Přidej hodnocení

Detektiv Hudson a jeho psí kolega Rex, jsou zavoláni na místo zvané „Nová Valhala“, kde se hraje rolová hra, kdy každý hráč představuje nějakou postavu a snaží se ztvárnit činy dané postavy. Larpeři, jak jsou tito hráči nazýváni, přerušili svou hru, neboť jeden z nich našel mrtvého hráče Milese Chaffeye, který byl ve hře napůl Viking a napůl elf. Detektivové nemají vražednou zbraň, kterou byla zřejmě větší dýka, nebo meč, zato mají louku plnou podezřelých.

Hudson a Rex 2 – 4.díl – Lesy mají oči

Přidej hodnocení

Na policejní stanici přijde paní Royová, která má starost o svou dceru Aliu, neboť Alia je fotografka a natáčí reportáže, které se nelíbí velkým podnikům. Alia odhalila podvod kolem skládky i přímo ve městě Saint John a právě za tuto reportáž má dnes dostat cenu. Hudson vyslechne Gordona, který kvůli reportáži přišel o firmu a je na mizině. Gordon se přizná, že vzal její vůz, naplnil jej odpadky, ale Alie nic neudělal. Charlie Hudson s Rexem a Sarah Truongová hledají stopy v lese, kam měla Alia jet fotit, ale narazí na pevnost a ozbrojení muži je odvedou.

Hudson a Rex 2 – 3.díl – Svatba v přímém přenosu

Přidej hodnocení

Svatba Katie Collinsové a Chada Firestona je sledována v přímém přenosu na sociálních sítích, jelikož Ketie je influencerka, která má velkou sledovanost. Chad se s Katie sejde před obřadem, jenže Katie začne zvracet a během pár minut je mrtvá. Charlie Hudson se svým psím kolegou Rexem vyráží na místo činu, kde už je forenzní tým se Sarou Truongovou. Sarah hned na místě určila, že byla Katie otrávená a v laboratoři zjistí, že Katie požila toxin z rostliny oměj šalamounek.

Hudson a Rex 2 – 2.díl – Mrtvý muž přichází

Přidej hodnocení

Charlie Hudson si užívá volna s Rexem v přírodě, když se mu ozve kamarád David Mason, který se nechává najímat jako soukromé očko. David Mason občas požádá Charlieho o pomoc kvůli svým případům, ale tentokrát Davida někdo otrávil a lékaři dávají Davidovi jen pár dnů, s tím, že otravu zastavit neumí. David měl nyní dva případy, jeden se týkal podezření na nevěru a Davida Masona najal Tim, aby sledoval jeho ženu Sharlotte. Druhým případem bylo obdržení několika bizardních dárků spisovatelem Carsonem Bishopem, které byly vždy v černé krabičce s červenou mašlí.