Hudson a Rex – 3.díl – Stíny minulosti

Přidej hodnocení

Lovec duchů Tyler Holden najde v noci na hřbitově mladou ženu, kterou se kdosi pokoušel uškrtit šálou. Vedle ní leží kabelka a peněženka a Rex opodál vyčenichá její mobil. Nancy Rubicová je v kómatu převezena do nemocnice. Superintendant Joe Donovan si vzpomene na odložený případ jedenáctiletého Malcolma Rubica, který se udál před dvaceti lety. Nancy je jeho sestra a po letech se vrátila do rodného domu. Malcolm zmizel cestou domů od učitele matematiky Floyda Walkera.

Walker je gay a byl hlavním podezřelým. Podle souseda Bena Drapera se Nancy s matkou po zmizení Malcolma odstěhovaly, otec se upil k smrti. Nancy po návratu pátrala po bratrovi, navázala kontakt s lovcem duchů Holdenem a s věštkyní Ritou Collinsovou…(TV Prima)

 

 

Díly seriálu Hudson a Rex


 

Hudson a Rex - Osoby a herecké obsazení

Režie: Alison Reid, Felipe Rodriguez, John Vatcher, Sherren Lee
Scénář: Celeste Parr, Jessie Gabe, Avrum Jacobson, Simon McNabb, Paul Aitken
Kamera: Ian Vatcher, Stephen Reizes
Hudba: Gary Koftinoff
Hrají: John Reardon, Mayko Nguyen, Justin Kelly, Kevin Hanchard, Amanda Arcuri, Richard Walters, André Dae Kim, Jean-Michel Le Gal, Tamara Duarte, Raven Dauda, Craig Arnold, Sebastian Spence, Greg Hovanessian, Samora Smallwood, Shailene Garnett, Sabrina Grdevich, Chris Sandiford, Brendan Meyer, Gray Powell, Shawn Roberts, Jordan Todosey, Kristin Booth, Zara Jestadt, Anastasia Phillips, Dylan Taylor, Jonathan Goad, Tara Spencer-Nairn, Vinessa Antoine, Eric Johnson, Charlotte Hegele, Tony Nappo, Lauren Lee Smith, Emily Piggford, Al Sapienza, Paula Brancati, Aris Athanasopoulos, Zarrin Darnell-Martin, Peter Keleghan, Jessica Matten, Teresa Pavlinek, Maxim Roy, Michael Seater, Mark Gibson, Cindy Sampson, Jesse Hutch, Michelle Nolden, Asivak Koostachin, Sarah Allen, Rainbow Sun Francks, Kimberly Laferriere, Zoie Palmer, Luke Bilyk, Jim Watson, Humberly González, Lovell Adams-Gray