Inspektor Banks 5 – 3.díl – Proti proudu

3.5/5 - (2 {hlasů})

Inspektor Banks 5

Vyšetřovací skupina Alana Bankse prochází nejtěžší krizí. Annie Cabbotová byla pobodána neznámým útočníkem. Její smrt otřese celým týmem. Ačkoli se případ zdá jako běžná loupež, stopy postupně vedou k úkladné vraždě, která má nezřetelnou spojitost s nechvalným Stevenem Richardsem, mafiánským developerem. Vzhledem k nepříčetné urputnosti inspektorova nasazení je do vedoucí funkce dosazena Helen Mortonová. Do toho všeho na oddělení řádí práskač, díky němuž je Richards vždy o krok napřed. Jak skončí závěrečný díl úspěšného britského seriálu?…(Česká televize)

Loading

Inspektor Banks 5 – 2.díl – Kousek srdce

3.5/5 - (2 {hlasů})

Inspektor Banks 5

Čínskou minoritu sužuje nejen ponižování, ale jak se posléze ukáže i smrtící zrada. Střet s vyděračskými gangy přejde k únosu filantropa trpícího chronickým astmatem. Bez nutných léků odtikává čas jeho života. Pátračka jede na plné obrátky. Dohru bude mít minulá epizoda s nebezpečným developerským mogulem, Stevenem Richardsem, který si na Banksovu jednotku brousí zuby, kvůli úmrtí své dcery. Helen Mortonová mezitím předstupuje před komisi. Aby vybojovala pracovní pozici, musí překonat tlak diskriminace. Vztah mezi Annie Cabbotovou a Alanem Banksem se vyhrocuje a vede k nemilosrdně překvapivému rozuzlení…(Česká televize)

Loading

Inspektor Banks 5 – 1.díl – Shořet v každé kapce krve

4.5/5 - (2 {hlasů})

Inspektor Banks 5

Lesní svatyně studentky, která spáchala sebevraždu, bude opět potřísněna krví. Kdo utloukl mladíka, jenž měl pohnutou minulost? Motiv distribuce drog nevydrží dlouho. Tajná láska si žádá další oběti. Banks se znovu utká se svým starým známým Stevenem Richardsem. Oficiálně: vlivný developer a mecenáš. Neoficiálně: patron prostituce, drog a praní špinavých peněz, který vyklouzl z dvojnásobné vraždy. K týmu kriminalistů se připojuje nováček Vince Grady; hezoun s přemírou sebevědomí to nebude mít jednoduché. A Helen Mortonová inspektorovi oznamuje, že se hodlá ucházet o pozici DCI…(Česká televize)

Loading