Kobra 11 12 – 12.díl – Mezi nepřáteli

Přidej hodnocení

Kobra 11

 

Při rutinní kontrole na parkovišti narazí Chris se Semirem na dodávku s holandským číslem, která převáží drogy. Při pronásledování po dálnici muži z dodávky střílejíí, vůz nakonec havaruje, jeden muž je mrtev, druhý uniká. Chris a Semir se chtějí do bandy delarů drog infiltrovat nabídkou, že budou dodávat čistý kokain, který policie zabavila při raziích. Nabídka je přijata, zločinci zorganizují kontrolované předání na střeše domu. Englehardtová i Neumann sledují z úkrytu průběh akce, jenže se přepočítali: nad domem se najednou objeví vrtulník, všechny, včetně Semira s Chrisem naloží, a odlétá pryč… Oblíbené seriály můžete sledovat bez reklam na Voyo(TV NOVA)

Kobra 11 12 – 11.díl – Exodus

Přidej hodnocení

Kobra 11

 

Neovládané auto způsobí na dálnici řetězovou srážku. Semir zjistí, že řidič zemřel následkem mnohočetného pobodání. Je to Walter Hopf – pracoval pro Hemmer Werke, velký průmyslový podnik, který je krátce před převzetím jiným velkým korporátním podnikem, Stark AG. První stopy vedou k Franku Köhlerovi, vyhlášenému odpůrci převzetí podniku. Seriál Kobra 11 můžete sledovat také na Voyo(TV NOVA)

Kobra 11 12 – 8.díl – Oko za oko

Přidej hodnocení

Kobra 11

 

S policií v patách ujíždí Lara Bergerová po dálnici s kamionem, ve kterém jsou tři ukradené luxusní vozy značky jaguár. Mladá žena nezvládne řízení, způsobí hromadnou havárii, ale podaří se jí uniknout. Semir, který řidičku pronásleduje, najde ženu sedět u kávy v motorestu. Je přesvědčen, že je to ona, ale nemůže jí to dokázat. Voyo nabízí přes 2 500 filmů a seriálů…(TV NOVA)

Kobra 11 12 – 7.díl – Vymahač

Přidej hodnocení

Kobra 11

 

Semir a Chris jsou svědky bitky dvou mužů na dálničním odpočívadle. Jeden z nich pak sedne do auta a ujíždí pryč. Vypukne divoká honička, která končí hromadnou srážkou, při níž jeden člověk přijde o život. Sledujte seriál Kobra 11 na Voyo(TV NOVA)

  

Kobra 11 12 – 6.díl – Město v ohrožení – 2.část

Přidej hodnocení

Kobra 11

 

Policisté mají velmi krátký čas na to, aby všechny dostali do bezpečí.Výbuch pod Düsseldorfskou dálnicí vyvolá paniku v celém Německu. Lidí se zmocní strach. O pachatelích zatím nejsou známy žádné bližší informace, neexistuje ani jejich popis. Ministerstvo vnitra vytvoří krizový štáb a Semir s Chrisem jsou přizvaní, aby jako svědkové zločinu vypovídali. Celé díly seriálu Kobra 11 najdete na Voyo(TV NOVA)

Kobra 11 12 – 5.díl – Město v ohrožení – 1.část

Přidej hodnocení

Kobra 11

 

Tentokrát Semir Gerkhan a Chris Ritter zastaví podezřelou dodávku, jejíž pasažéři se vydávají za pracovníky plynárenské společnosti. Ti začnou na oba muže střílet a z místa činu uprchnou. V podzemí u dálnice nechají aktivovanou bombu, která ohrozí okolo jedoucí řidiče. Policisté mají velmi krátký čas na to, aby všechny dostali do bezpečí. Víte, že tento seriál můžete sledovat také na Voyo?..(TV NOVA)

Kobra 11 12 – 4.díl – Stará škola

Přidej hodnocení

Kobra 11

 

Na dálnici umírá mladá učitelka Inge Waldnerová, kterou pronásledoval a posléze z vozovky vytlačil černý džíp. Chris si při pronásledování vozu zlomí nohu, a pro zbytek epizody je ze hry vyřazen. Semir na případu spolupracuje s Bonrathem. Oblíbené seriály můžete sledovat bez reklam na Voyo(TV NOVA)

  

Kobra 11 12 – 3.díl – Krysí hnízdo

Přidej hodnocení

Kobra 11

 

Při celkem rutinním zásahu kriminalistů proti vykradačům kamionů je zastřelen policista König, otec Susanne, která je sekretářkou Chrise a Semira. Měl krátce před odchodem do penze a Susanne, jež měla k ovdovělému otci velmi blízký vztah, jeho náhlý odchod těžce nese a vyčítá Semirovi a Chrisovi jejich zásah. Tento německý krimi seriál můžete sledovat také na Voyo(TV NOVA)

Kobra 11 12 – 2.díl – Infarkt

Přidej hodnocení

Kobra 11

 

Na dálnici dostane řidič kamionu, jedoucí vysokou rychlostí, infarkt. Chris a Semir jsou právě poblíž a s nasazením života se jim podaří rozjetý neovládaný kamion zastavit a zamezit tak hromadné havárii. Na místo se dostavuje mladá záchranářka, doktorka Julia Kampová, a odváží muže nemocnice. Celé díly seriálu Kobra 11 můžete sledovat také na Voyo(TV NOVA)