Kriminálka Miami 5 – 9.díl – Poprvé, podruhé, potřetí

Přidej hodnocení

Kriminálka Miami

George Kornspan je v šoku poté, co zjistí, že jedna ze dvou dívek, které si koupil při charitativní aukci, je nalezena ubodaná v posteli organizátora akce, Petra Kinkelly. Otisk prstenu přivede vyšetřovatele k bývalému příteli oběti Carlu Thorntonovi. Ten detektivům ukáže fotku muže, se kterým ji viděl. Je to agent Jake Berkeley, který se snažil infiltrovat na večírek, aby se dostal ke Kinkellovi, jehož podezírá z obchodu s drogami. Horatio se pokouší z Kinkelly dostat více a dozví se, že jeho žena a syn byli uneseni…(TV Nova)

Loading

Kriminálka Miami 5 – 8.díl – Temná komora

Přidej hodnocení

Kriminálka Miami

Když je při výběru mýtného předána obsluhující dívce pětidolarovka od krve se slovy: „On mě zabije“, začne se případem zabývat tým CSI. Krátce nato je objevena v nedaleké zátoce mrtvá žena, identifikovaná jako Leslie Anderson. Ta je však již mrtvá několik dní a tudíž se nejedná o ženu z projíždějícího vozu. Stopy jílu na jejím oblečení společně s vizitkou za stěračem přivedou vyšetřovatele do staré budovy v okolí. Tam objeví stopy krve, Tommyho Boyera a hromady fotek mladých žen společně s jejich osobními věcmi. Tommy sdělí Horatiovi, že hledá svou snoubenku Jill Girrardovou, kterou pohřešuje už několik dnů. Před domem našel její auto a prosí Horatia, aby mu pomohl Jill najít. Když si v laboratoři Natalie prohlíží fotky žen z onoho domu, na jedné z nich poznává svou sestru Anyu. Genetická podobnost dokáže, že krev z bankovky skutečně patří jí…(TV Nova)

Loading

Kriminálka Miami 5 – 7.díl – Spanilá jízda

Přidej hodnocení

Kriminálka Miami

Kaskadérská show v ulicích Miami se změní v tragédii, když je jeden ze závodníků sťat právě ve chvíli, kdy se těší ze svého vítězství. Příčina smrti je jasná – hlavu mu sťal visící kabel s osvětlením v cíli závodu. Přesto se Horatiovi smrt devatenáctiletého chlapce, Dextera Gilmana, příliš nezdá. Delko se zbavuje nepříjemného filmaře, který má za úkol sledovat tým při práci. Alexx si všimne stopy po pneumatice na jedné noze oběti a poznamená, že poté, co mladík zemřel, byl ještě přejet. Auto, kterým Dexter jel, přivede vyšetřovatele k bohaté mladé ženě Brynn Robertsové, jež připustí, že s Dexterem měla poměr a sponzorovala jeho činnost…(TV Nova)

Loading

Kriminálka Miami 5 – 6.díl – Prokletá rakev

Přidej hodnocení

Kriminálka Miami

S autem, které slouží jako past na zloděje, se snaží odjet Danielle Madison. Policejní hlídka, která ji zadrží, u ní s překvapením zjistí, že Danielle je celá od krve a tvrdí, že její nejlepší přítelkyni Alissu Valone někdo zabil. Ta je skutečně nalezena mrtvá, u jejího těla vyšetřovatelé najdou malou rakvičku a ve skříni kozí hlavu. Je zřejmé, že dotyčná měla cosi společného s učením spojujícím africké voodoo s katolicismem. Jako vražedná zbraň posloužila jedna z profesionálních golfových holí jejího bývalého manžela, Trevora Valoneho. DNA za nehty oběti však přivede vyšetřovatele k Edu Smithovi, který má být právě souzen kvůli ozbrojené loupeži před šesti měsíci….(TV Nova)

Loading

Kriminálka Miami 5 – 5.díl – Smrt ve veřejném zájmu

Přidej hodnocení

Kriminálka Miami

V opuštěném domě je nalezeno již rozkládající se tělo radního Chada Bridgese, který zemřel v důsledku osmi bodných ran. Opuštěný dům patří společnosti Apias Conglomerate, jež skupuje nemovitosti v okolí. Lidé se proti chování společnosti bouří, neboť nabízí pouze poloviční ceny. DNA i otisky vedou vyšetřovatele k osobě Garryho Logana. Ten připouští, že na místě vraždy byl, ale že Bridges byl už mrtvý, že mu pouze odcizil nějaké věci. Analýza vzorku odebraného na zadním dvorku jeho domu potvrdí smrt 11 měsíců pohřešované Marty Argento a v kufru Loganovy lodi se nalezne i tělo oběti. Detektivové tak musí vyřešit dva případy současně…(TV Nova)

Loading

Kriminálka Miami 5 – 4.díl – Smrt podle poslední módy

Přidej hodnocení

Kriminálka Miami

V přístavišti člunů je nalezeno tělo mrtvého muže, kterého srazilo auto. Úlomky nalezené v noze oběti vedou k identifikaci vozu. Jeho majitelem je Jason Hollings, pracující v modellingu, a mrtvým je Steve Dixon, jeho kolega, se kterým se údajně vraceli z fotografování. Jason půjčil Stevovi vůz, protože ještě jel za svou přítelkyní Abby Biggsovou, jednou z majitelek firmy. Ta po určitém váhání jejich vztah připustí, ale trvá na tom, že se o celé záležitosti nesmí dozvědět její partnerka Janet. Situace se zkomplikuje poté, kdy je nalezen další mrtvý muž ze stejné branže, Cody Lane. Zakrátko umírá i Janet a po ní i Abby. Je pachatelem jeden člověk, nebo bylo vrahů víc?…(TV Nova)

Loading

Kriminálka Miami 5 – 3.díl – Sázka na smrt

Přidej hodnocení

Kriminálka Miami

Známý Mr. Ice pořádá ledovou party, na které svým hostům rozdává ručně dělané drahé šperky. Na večírek však vtrhnou muži v maskách, kteří hostům šperky seberou, Ethana Parkera, který jim je odmítl dát, zastřelí. CSI se velmi brzy podaří odhalit zloděje. Ten se ke svému činu přizná. Ukáže se, že šperky z ledové party byly velmi zdařilými podvrhy, na což Parker přišel, a hrozil, že vše zveřejní. Proto zřejmě musel zemřít. Na party však byla nalezena v bazénu mrtvá i Dakota Hudson, slavná celebrita. Tu zjevně zastřelil někdo jiný. Stopy vedou ke Kevinovi Iversonovi. Iverson tvrdí, že mu zbraň byla odcizena, což se potvrdí. V jeho bytě si však Horatio všimne sázkových tiketů na lidské životy a proniká do prostředí podivných her…(TV Nova)

Loading

Kriminálka Miami 5 – 2.díl – Motorky a zbraně

Přidej hodnocení

Kriminálka Miami

Doprostřed zahrádky jedné kavárny dopadne z hořejšího balkónu tělo muže. Jak se však vzápětí ukáže, muž byl zastřelen ještě před pádem, v jeho pokoji ale nejsou nalezeny žádné známky zápasu. Calleigh odváží nasbírané důkazy do laboratoře, kam však nedojede, neboť ji cestou vytlačí ze silnice jiné auto a ona i její vůz skončí ve vodě. Calleigh se podaří vyplavat, ale usvědčující důkazy jsou zničeny. Podaří se zachránit pouze několik fotek a lísteček, který vyšetřování nasměruje k motorkářskému gangu Crypt Kings a jejímu členovi V-Rayovi…(TV Nova)

Loading

Kriminálka Miami 5 – 1.díl – Rio

Přidej hodnocení

Kriminálka Miami

Šest týdnů po smrti Marisol dostál Horatio svému předsevzetí a společně s Erikem se vydali za Riazem přímo do Brazílie. Horatio doufá, že jeho bratr Raymond mu zločince pomůže najít. Místo toho nalezne Raymonda uprostřed městského pralesa v tak zbědovaném stavu, že krátce nato umírá. Poté zjistí, že Raymondův 14letý syn se nachází ve společnosti Riaze a odmítá se vrátit domů s Horatiem. Vyšetřovatelům se po krátké potyčce podaří Riaze zabít, ale chlapec mezitím zmizí. Ukáže se, že v tomto případě jde o využívání dětí k pašování drog. Horatiovi se podaří včas zasáhnout a synovce zachránit…(TV Nova)

Loading