MasterChef Česko 8 – 9.díl

Přidej hodnocení

MasterChef Česko 8

 

Nejznámější a největší kuchařská soutěž MasterChef se vrací! Přísní a nekompromisní šéfkuchaři, Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář vybrali 16 amatérských kuchařů, kteří budou bojovat o titul MasterChef Česko a dva a půl milionu korun….(VOYO)

 

  • První chod měl být z italské kuchyně. Tým červený připravil carpaccio z tuňáka s rukolou a parmezánem, tým modrý rizoto s krevetami a parmazánem.
  • Druhý chod byl z francouzské kuchyně. Tým červený připravil foie gras s dušenou rýží, tým modrý steak z vepřové panenky s omáčkou z hroznového moštu.
  • Třetí chod byl z asijské kuchyně. Tým červený připravil kung pao kuře, tým modrý smažený rýžový závin s krevetami.
  • Čtvrtý chod byl z mexické kuchyně. Tým červený připravil quesadillas s kuřecím masem a zeleninou, tým modrý tacos s hovězím masem a fazolemi.
  • Pátý chod byl z americké kuchyně. Tým červený připravil steak z tuňáka s grilovanými brambory, tým modrý burgery s hranolky.

 

 

MasterChef Česko 8 – 9.díl přehrát online


 

Díly kulinářské show MasterChef Česko 8


MasterChef Česko 8 - Osoby a herecké obsazení

Porotci: Přemek Forejt, Radek Kašpárek, Jan Punčochář
Soutěžící: Štefan Staník, Nikola Němcová, Petr Slíva, Jakub Menšík, Tereza Vyhlídalová, Martina Bartoňová, Adam Rundus, Joy Rank, Petra Kamencová, Zdeněk Česák, Žaneta Kavala, Lukáš Šiml, Jan Albrecht, Lucía Knihová,
Marek Ciler, Anna Jarošová

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments