Místo nahoře – 11.díl – Poslední cesta

3/5 - (1 {hlasů})

Místo nahoře

Lukešová se vrací z nemocnice – a dojme ji k slzám, jak hezky ji sousedky přijmou. Andrea s Doskočilem se vrací ze svatební cesty – Doskočil se cítí být stále ublížený, ale Andreinu nabídku hrát s rockovou kapelou odmítá. Rokyta žádá Kadlece o zveřejnění článku o novém kupci jeho textilky, Kadlec ale pověří opilého Janoucha, aby vše prověřil. Lukeš se z radosti opije. Netuší, že jeho ženu čeká další zkouška – ředitel výzkumáku se rozhodl Lukešovou propustit z práce. Rokyta, ale i sousedé se snaží obvinit z nehody řidiče náklaďáku z lomu, ale důkazy jim chybí.

Martinin návrh na sýrový obal ve tvaru srdce zvítězil v soutěži – všichni oslavují. Kadlec kvůli tomu dokonce zapomene na návštěvu u Cihlářové – a netuší, že to byla poslední příležitost vidět ji živou. Další den totiž krásná sousedka spáchá sebevraždu – a reportér už jenom přináší do redakce fotografie zdemolovaného auta.
Také intriky kolem nehody malé Haničky mají svou dohru: Kadlec varuje Petruska před křivým svědectvím. Též se rozejde ve zlém s Rokytou, když mu odmítne tisknout materiály o fiktivním kupci jeho textilky…(Česká televize)

PŘEHRÁT EPIZODU

 

 

Díly seriálu Místo nahoře


 

Místo nahoře - Osoby a herecké obsazení

Režie: Karel Smyczek
Scénář: Marek Dobeš, Jiří Pavlovský, Štěpán Kopřiva
Kamera: Petr Polák
Hudba: Michal Pavlíček
Hrají: Ondřej Vetchý, Miroslav Táborský, Barbora Munzarová, Simona Stašová, Ljuba Krbová, Veronika Gajerová, Vilma Cibulková, Jiří Schmitzer, František Němec, Oldřich Navrátil, Tomáš Hanák, Barbora Seidlová, Petr Rajchert, Václav Rašilov, Michael Beran, Petra Jungmanová, Michal Novotný, Jana Altmannová, Bohumil Klepl, Lucie Šteflová, Klára Apolenářová, Claudia Vašeková, Karel Bělohradský, Josef Kubíček, Jaromír Dulava, Gabriela Hyrmanová, Jaroslav Šmíd, Jiří Wohanka, Veronika Freimanová, Ivo Novák, Eliška Kasanová, Adéla Pristášová, Filip Čapka, Martina Prášilová, Kateřina Stryková, Nela Boudová, Josef Somr, Tomáš Měcháček, Viktor Preiss, Jiří Lábus, Róbert Nižník, Marie Durnová, Simona Babčáková, Alena Neumanová, Zdeňka Sajfertová, Jiří Knot, Iveta Dušková, Milan Šimáček, Vlastimil Zavřel, Petr Varga, Magdalena Reifová, Josef Šebek, Lorna Vančurová, Arnošt Goldflam, Hanuš Bor, Markéta Coufalová, Bohumil Vávra, Viola Zinková, Martin Kolár, Marek Dobeš, Gabriela Wilhelmová, Petr Brukner, Tomáš Koutník, Miroslav Šnajdr, Zdeněk Žák, Stanislav Lehký, Jiří Kodeš, Otmar Brancuzský, Michal Roneš, Jan Unger, Jiří Dvořák, Jan Šťastný, Miroslav Středa, Vladislav Beneš, Roman Pomajbo, Jan Hraběta, Břetislav Slováček, Michal Gulyáš, Lucie Březovská, Michal Kozelka, František Částka, Karel Dvořák, Vít Herzina, Ladislav Balous, Ondřej Pergl, Rudolf Kinský, Václav Krátký, Karel Maleček, Karolína Polatová, Václav Vojíř, František Hofman, Hana Kunertová, Markéta Tom, Markéta Vítková, Bohdana Kovářová

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*