Místo nahoře – 6.díl – Koncert

3/5 - (1 {hlasů})

Místo nahoře

Lukeš oznamuje panu Eliášovi, že u něj jako závozník končí, protože šmelinu vozit nehodlá.
Doskočil neuspěje na zkoušce s dirigentem filharmonie a vidina sólového vystoupení se rozpadá. V krizi se zneuznaný klavírista rozchází i s paní Klimetskou. Textilku navštěvují Holanďané a požadují před uzavřením smlouvy náročné stavební úpravy. Martina nastupuje do práce u matky v laboratoři. Nelíbí se jí tam, a tak uvítá nabídku Kadlece na výlet do Prahy na výstavu průmyslového designu. Lukeš se potkává s bývalou ředitelkou textilky Ivanovskou – cítíme, že ti dva si jsou blízcí. Sejdou se spolu v drahé restauraci a mají si o čem povídat.

U Rokytových se porouchalo čerpadlo u bazénu. Lukešová donutí svého manžela, aby čerpadlo opravil a to se mu posléze vyplatí – Rokyta se rozhodne pověřit ho opravami v továrně, které vyžadují Holanďani. Má si vybrat partu řemeslníků, kterým bude šéfovat.
Andrea sděluje Rokytovi, že je těhotná. Ten očekává, že si to Andrea nechá vzít, ale Andrea uraženě odchází. Skončí v náručí Doskočila – oba se cítí být na dně. Jeřábek sděluje Rokytovi, že Fiřta pustili z vazby…(Česká televize)

PŘEHRÁT EPIZODU

 

 

Díly seriálu Místo nahoře


 

Místo nahoře - Osoby a herecké obsazení

Režie: Karel Smyczek
Scénář: Marek Dobeš, Jiří Pavlovský, Štěpán Kopřiva
Kamera: Petr Polák
Hudba: Michal Pavlíček
Hrají: Ondřej Vetchý, Miroslav Táborský, Barbora Munzarová, Simona Stašová, Ljuba Krbová, Veronika Gajerová, Vilma Cibulková, Jiří Schmitzer, František Němec, Oldřich Navrátil, Tomáš Hanák, Barbora Seidlová, Petr Rajchert, Václav Rašilov, Michael Beran, Petra Jungmanová, Michal Novotný, Jana Altmannová, Bohumil Klepl, Lucie Šteflová, Klára Apolenářová, Claudia Vašeková, Karel Bělohradský, Josef Kubíček, Jaromír Dulava, Gabriela Hyrmanová, Jaroslav Šmíd, Jiří Wohanka, Veronika Freimanová, Ivo Novák, Eliška Kasanová, Adéla Pristášová, Filip Čapka, Martina Prášilová, Kateřina Stryková, Nela Boudová, Josef Somr, Tomáš Měcháček, Viktor Preiss, Jiří Lábus, Róbert Nižník, Marie Durnová, Simona Babčáková, Alena Neumanová, Zdeňka Sajfertová, Jiří Knot, Iveta Dušková, Milan Šimáček, Vlastimil Zavřel, Petr Varga, Magdalena Reifová, Josef Šebek, Lorna Vančurová, Arnošt Goldflam, Hanuš Bor, Markéta Coufalová, Bohumil Vávra, Viola Zinková, Martin Kolár, Marek Dobeš, Gabriela Wilhelmová, Petr Brukner, Tomáš Koutník, Miroslav Šnajdr, Zdeněk Žák, Stanislav Lehký, Jiří Kodeš, Otmar Brancuzský, Michal Roneš, Jan Unger, Jiří Dvořák, Jan Šťastný, Miroslav Středa, Vladislav Beneš, Roman Pomajbo, Jan Hraběta, Břetislav Slováček, Michal Gulyáš, Lucie Březovská, Michal Kozelka, František Částka, Karel Dvořák, Vít Herzina, Ladislav Balous, Ondřej Pergl, Rudolf Kinský, Václav Krátký, Karel Maleček, Karolína Polatová, Václav Vojíř, František Hofman, Hana Kunertová, Markéta Tom, Markéta Vítková, Bohdana Kovářová

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*