Místo nahoře – 8.díl – Studio

1.5/5 - (1 {hlasů})

Místo nahoře

Lukešová utrpí šok, když se v laboratoři objeví nový dodavatel léků místo pana Chrásteckého, kterého údajně vyhodili pro kšeftování s léky. Dodávky léků tak byly přerušeny a Lukešové je stále hůř. Kadlec se dále sbližuje s Cihlářovou. Jejich posezení sice přeruší drbny ze satelitu, ale Kadlec se večer vrátí – a s Cihlářovou se vyspí. Doskočil v baru oznámí Andreji, že je připraven si ji vzít. Navštěvují spolu tatínka v domově důchodců, kde mu sdělují své rozhodnutí. Andrea si představuje velkou svatbu, neboť jak tušíme, chce své štěstí manifestovat před Rokytou. Doskočil by spíš byl pro svatbu nenápadnou, neboť má své pochyby o jejich tak narychlo uzavíraném manželství.

Soused Veselý nabídl Martině místo v grafickém studiu, což velice rozzlobí Lukešovou. Rokytová informuje svého manžela o možnosti umělého oplodnění.
Kadlec v Mladé Frontě skutečně napadl desinformace Fiřta a Janoucha. Janouch to považuje za sabotáž a důvod k vyhazovu. Ale spokojený Rokyta zavolá Ouvínovi a výsledkem je absurdní obrat – totiž Ouvín nabízí místo šéfredaktora právě Kadlecovi.
Martina nastupuje do DTP. Je tu šťastná a hned první noc přespí u kolegyně Renaty.
Další den se ovšem ztratí Lukešová. V těžkém “absťáku” vyhledala Chrásteckého a páčí z něj léky – teď už za velké peníze. Lukeš řekne Martině o matčině závislosti.
Na večírku u Rokytových představuje Doskočil Andreu jako svou nevěstu. Lukešové se udělá opět špatně, uteče z večírku domů, kde ji ale Lukeš přistihne s lékem. Teprve teď Lukešová svolí, že se bude léčit…(Česká televize)

PŘEHRÁT EPIZODU

 

 

Díly seriálu Místo nahoře


 

Místo nahoře - Osoby a herecké obsazení

Režie: Karel Smyczek
Scénář: Marek Dobeš, Jiří Pavlovský, Štěpán Kopřiva
Kamera: Petr Polák
Hudba: Michal Pavlíček
Hrají: Ondřej Vetchý, Miroslav Táborský, Barbora Munzarová, Simona Stašová, Ljuba Krbová, Veronika Gajerová, Vilma Cibulková, Jiří Schmitzer, František Němec, Oldřich Navrátil, Tomáš Hanák, Barbora Seidlová, Petr Rajchert, Václav Rašilov, Michael Beran, Petra Jungmanová, Michal Novotný, Jana Altmannová, Bohumil Klepl, Lucie Šteflová, Klára Apolenářová, Claudia Vašeková, Karel Bělohradský, Josef Kubíček, Jaromír Dulava, Gabriela Hyrmanová, Jaroslav Šmíd, Jiří Wohanka, Veronika Freimanová, Ivo Novák, Eliška Kasanová, Adéla Pristášová, Filip Čapka, Martina Prášilová, Kateřina Stryková, Nela Boudová, Josef Somr, Tomáš Měcháček, Viktor Preiss, Jiří Lábus, Róbert Nižník, Marie Durnová, Simona Babčáková, Alena Neumanová, Zdeňka Sajfertová, Jiří Knot, Iveta Dušková, Milan Šimáček, Vlastimil Zavřel, Petr Varga, Magdalena Reifová, Josef Šebek, Lorna Vančurová, Arnošt Goldflam, Hanuš Bor, Markéta Coufalová, Bohumil Vávra, Viola Zinková, Martin Kolár, Marek Dobeš, Gabriela Wilhelmová, Petr Brukner, Tomáš Koutník, Miroslav Šnajdr, Zdeněk Žák, Stanislav Lehký, Jiří Kodeš, Otmar Brancuzský, Michal Roneš, Jan Unger, Jiří Dvořák, Jan Šťastný, Miroslav Středa, Vladislav Beneš, Roman Pomajbo, Jan Hraběta, Břetislav Slováček, Michal Gulyáš, Lucie Březovská, Michal Kozelka, František Částka, Karel Dvořák, Vít Herzina, Ladislav Balous, Ondřej Pergl, Rudolf Kinský, Václav Krátký, Karel Maleček, Karolína Polatová, Václav Vojíř, František Hofman, Hana Kunertová, Markéta Tom, Markéta Vítková, Bohdana Kovářová

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*