Modrý kód – 264.díl – Pláč doktorky Růžičkové

Přidej hodnocení

Modrý kod

Tomášek se rozhodne odmítnout další výjezd na misi a dokonce prohlásí, že už s misemi končí nadobro. Mery to těší, ale místo misí si Tomášek najde jiné akční vyžití. Vztah Laury a Matyho je zatím tajemstvím a Maty to chce jako prvnímu říct Prokopovi. Ukáže se to jako dobrý nápad? Mezi Ditou, Žákem a oběma jejich matkami je velké napětí, které musí dřív nebo později vybuchnout. Zhrzený Prchlík se přijde pomstít a vztek si hodně krutě vybije na starém doktoru Šeříkovi…(TV Prima)

Loading

Modrý kód – 263.díl – Lovci a sběrači

Přidej hodnocení

Modrý kod

Na urgentu se dějí velké věci. Hejtmanka díky Saše konečně odkopla podvodníka Prchlíka. Adamovi se naskytne velká životní příležitost, ale musel by ihned opustit Rubavu. Násilí z Ronďáku opět v nemocnici. Napadená je nejen pacientka, ale i personál. Maty by rád prostě chodil s Laurou, ale do jejich vztahu stále zasahuje Prokop, i když úplně jinak, než by chtěl. Žákovi volají ze školky, že má Vikouš teplotu. Jediné řešení je poprosit o pomoc Ester. Ale chce tohle Žák udělat?…(TV Prima)

Loading

Modrý kód – 262.díl – Nedělám si srandu

Přidej hodnocení

Modrý kod

Maty a Laura to spolu mají hodně složité a mají co řešit. Vzájemně se sobě ale vyhýbají. Jenže co když se ti dva spolu zaseknou ve výtahu? Saše a Šeříkovi se konečně naskytne možnost získat materiály usvědčující Kamila. Zvládnou toho využít? Mašková se vrací do práce, ale ne všichni to kvitují, takže dojde i ke sporům. Žákovi se podařilo Ditu náramně urazit a teď je na něm, aby to napravil. Jestli pak to bude podle Esteřina plánu?…(TV Prima)

Loading

Modrý kód – 261.díl – Nejlepší kámoši

Přidej hodnocení

Modrý kod

Oslava Filipových narozenin dá Matymu a Lauře ne úplně chtěnou příležitost si mezi sebou promluvit. Bude někomu takový hovor příjemný? Levárny z Ronďáku se šíří po chodbách urgentu.
Tomášek se snaží mít vše pod kontrolou a na pomoc se mu vrací taky nezdolná přítelkyně Mašková. Vikouš se nevinně ptá Žáka, proč u nich Dita nebydlí.
Ale tím to nekončí, Žák se nestačí divit, co se to děje. Duo Saša Šeřík se pouští do téměř špionážní práce se snahou získat důkazy o Prchlíkově falešnosti a podvodech…(TV Prima)

Loading

Modrý kód – 260.díl – Skok do prázdna

Přidej hodnocení

Modrý kod

Laura se těžce sbírá z rozchodu. Oporu a kamarádku nachází ve Veronice. Tomášek má další násilný případ z Ronďáku. Dochází mu, jak drsné prostředí to je, ale přesto má pořád nepřekonatelné nutkání celý Ronďák spasit. Saša se Šeříkem rozplétají nitky nekalostí kolem nového urgentu. Ke komu nakonec vedou, vlastně není velkým překvapením. Tohle měli tušit už dávno!…(TV Prima)

Loading

Modrý kód – 258.díl – Podoby mateřství

Přidej hodnocení

Modrý kod

Tomáškovy vazby na Ronďák se dále prohlubují. Maty dostane příležitost strefit se do Prokopa a může ho před Laurou shodit. Žák si zavařil – zapomněl na dohodnutý večer s Ditou, a raději se zúčastní šipkového turnaje. Saša si najde novou zbraň proti Kamilovi…(TV Prima)

Loading

Modrý kód – 257.díl – Spanilá jízda

Přidej hodnocení

Modrý kod

Prokop to s Laurou znovu rozjel a náležitě si to užívá. Ne tak Maty. Jak ten to asi celé zkousne? Žák je ze vztahu s výrazně mladší Ditou nadšený, ale možná mu pomalu začíná docházet dech. Stačí ve svých letech na mladou Ditu? Tomášek proniká hlouběji do tajů čtvrti Ronďák a zamotává se tu víc a víc. Zvěsti o novém urgentu a zavření toho rubavského vedou až k útokům na Sašu. Kdo bude s ní a kdo proti?…(TV Prima)

Loading

Modrý kód – 256.díl – Mesiáš

Přidej hodnocení

Modrý kod

Prokopovi se s Laurou zase daří, cítí se skvěle a Matymu to dává sežrat. Žák je nervní a nerudný a nikdo neví proč. Jen Dita dobře ví, co mu schází. Otázka je, jestli mu to chce dát. Tomášek začíná objevovat rubavskou vyloučenou čtvrť – Ronďák. Čeká tu na něj víc překvapení, než by se nadál. Kamil se prokecne; urgent v Rubavě skončí. Co teď?!…(TV Prima)

Loading

Modrý kód – 254.díl – Comeback

Přidej hodnocení

Modrý kod

Prokop se dozvěděl, že Maty byl s Laurou ve Štole a žárlivě na něj nastoupí. V přístupu k Lauře mění taktiku. Rasputin se postaví na sál k operaci mozku pana Sloupka, dědy kluka, kterému zachránil život. Bojan žádá Sašu o pomoc, potřebuje od hejtmanky získat informace o novém urgentu. Mají se v Rubavě bát? Žák je teď hodně spokojený sám se sebou, ale je s ním stejně spokojená i Dita?…(TV Prima)

Loading

Modrý kód – 253.díl – Spolupráce

Přidej hodnocení

Modrý kod

Tomáškův pacient se objeví za záhadných okolností a k doktořině tak přibude i trocha detektivní práce. Péči o Maškovou teď vezme do rukou Markéta, ale taková snaha bude bolestnější, než čekala. Trojúhelník Prokop-Laura-Maty se rozhodne rozčísnout Veronika, která už nechce být pro všechny vrbou. Mezi Žákem a Ditou vše vypadá na hezký vztah, ale poznají, že i malé nedorozumění dokáže situací pěkně zamíchat.

Matěji Sloupkovi sice zachránil život Rasputin, tentokrát ale půjde o záchranu života jeho dědečka a v rukou ji bude mít Adam…(TV Prima)

Loading

Modrý kód – 252.díl – Záskok

Přidej hodnocení

Modrý kod

Tomášek chce, aby Mašková řešila své problémy, a o pomoc požádá i primáře Bojana. Odmítnutý Prokop stále hledá cesty, jak se dostat k Lauře. Adam zprostředkuje setkání Rasputina s klukem, kterému zachránil život. Po urgentu se šíří zvěsti, že se bude otvírat nový urgentní příjem v Ústí…(TV Prima)

Loading

Modrý kód – 251.díl – Není to tak jednoduchý

Přidej hodnocení

Modrý kod

Tomášek stále pátrá po zmizelé Maškové. Dokonce už zvažuje i požádat o pomoc policii. Ta se ale nakonec sama objeví s celkem prozaickým vysvětlením. Něco tu ale není v pořádku, což dá dokonce vzniknout konfliktu mezi Mery a Tomášekm. Prokop se ze všech sil snaží získat u okouzlující Laury druhou šanci, ta je ale na pochybách, jestli by jejich vztah mohl mít budoucnost. Mužem na vrcholu blaha je momentálně doktor Žák, blažený z toho, že o něj má zájem krásná mladá holka. Saša dál bojuje s Prchlíkem a rozhodně mu nehodlá vyklízet cestu. Ten zatím pracuje na rozkolu mezi Sašou a její matkou…(TV Prima)

Loading

Modrý kód – 250.díl – Já ji nechápu

Přidej hodnocení

Modrý kod

Na Maškovou praskne, že falšovala recepty a Bojan ji bez milosti na hodinu vyhodí. Večer ji Tomášek shání na ubytovně, Mašková tam ale není. Prokop operuje s Matym a jsou na sebe nepříjemní. Vyříkají si to večer ve Štole, kde Maty Prokopa ujistí, že s Laurou nechodí. Saša se dozvídá, že jí práci na neurochirurgii skutečně dohodila matka s Prchlíkem, omlouvá se Šeříkovi, že mu nevěřila. Rasputin oznámí Bojanovi, že už se po rehabilitaci ve Švýcarsku na urgent nevrátí, bude dělat obvoďáka na Šumavě…(TV Prima)

Loading

Modrý kód – 249.díl – Veteráni

Přidej hodnocení

Modrý kod

Mašková se domluví s Váňou, že si další prášky napíše na něj. Váňa se podřekne před Tomáškem a Tomášek definitivě pochopí, že Mašková je na lécích závislá. Žák zve Ditu na večeři. Na Adama naléhají z výzkumáku v Brně, ať rychle nastoupí nebo vezmou někoho jiného. Adam stále váhá kvůli Rasputinovi. Rasputin odjíždí na rehabilitaci do Švýcarska a přesvědčí ho, aby nabídku vzal. Šeřík zjistí, že o Sašu nemají v Praze zájem pro její odbornost, ale že za nabídkou stojí Prchlík. Saša mu ale nevěří…(TV Prima)

Loading

Modrý kód – 248.díl – Led a sníh a mráz

Přidej hodnocení

Modrý kod

Maty s Prokopem jsou na kordy. Prokop se cítí Matym podvedený a Maty má pocit, že si Prokop Lauru nezaslouží. Rasputin bude Adamovi asistovat při jednoduché operaci. Ale nakonec to nedá a musí v půlce operace své místo přenechat někomu jinému, zdrcený opouští sál. Mašková je nesnesitelná, na všechny se utrhuje a někdy je i hrubá. Tomášek připustí, že s Maškovou je to zjevně vážnější než myslel. Prchlík se snaží zmanipulovat hejtmanku Růžičkovou, aby Saše našla nějaké protekční místo v Praze. Tím by se jí zbavil…(TV Prima)

Loading