Most – 4.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Policie pátrá po místu, kde pachatel, jemuž se pro jeho plán poukázat na neduhy společnosti začalo na internetu přezdívat Terorista pravdy, drží uneseného Bjorna Rasmussena, který je nonstop snímán na streamovaném videu na pachatelem zřízených webových stránkách. Za jeho život žádá, aby čtyři realitní magnáti Öresundské oblasti zaplatili 20 milionů. Tentokrát jsou vyšetřovatelé o krok napřed před pachatelem, neboť Bjorn jim na videu mrkáním morseovky dává indicie k tomu, kde se nachází. Charlotte Söringerová, vdova po jednom z pachatelem vytyčených magnátů, zjišťuje, že manžel měl dlouholetý poměr, což ji vede k nečekaným rozhodnutím. Anja Björková, která utekla od matky, nachází útočiště v bytě podivínského mladíka, který má zřejmě s aktuálními událostmi něco společného. A policista Henning Tholstrup, který má s kolegy stanout před soudem v kauze zabití zadrženého, zpytuje svědomí z křivé výpovědi…(Česká televize)

 PŘEHRÁT EPIZODU

 

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Most - Broen


 

Most - Broen - Osoby a herecké obsazení

Režie: Henrik Georgsson, Charlotte Sieling, Lisa Siwe
Scénář: Hans Rosenfeldt, Måns Mårlind, Morten Dragsted, Nikolaj Scherfig
Kamera: Jørgen Johansson, Olof Johnson, Ari Willey
Hudba: Johan Söderqvist, Patrik Andrén, Uno Helmersson
Hrají: Sofia Helin, Kim Bodnia, Dag Malmberg, Puk Scharbau, Emil Birk Hartmann, Rafael Pettersson, Anette Lindbäck, William Legue, Kristina Brändén Whitaker, Sarah Boberg, Christian Hillborg, Magnus Krepper, Kristian Lima de Faria, Maria Sundbom, Magnus Schmitz, Ellen Hillingsø, Yaba Holst, Jörgen Thorsson, Anton Frost Barlach


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*