Most – 8.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Terorista pravdy dokonal, co slíbil, a svými činy zviditelnil pět problémů soudobé evropské společnosti. Ale jeho plány tím evidentně nekončí. Podezření Sagy Norénové, že se jedná o policistu, nabírá konkrétní podobu v osobě Jespera Anderssona, bývalého člena švédské zásahové jednotky. S nedávnými událostmi ho spojuje až příliš koincidencí, a navíc ho na fotce poznala sestra Stefana Lindberga, Sonja. Martinovi Rohdemu svítá naděje, že urovná svůj osobní život, a to nejen s ženou, ale i se svým nejstarším synem Augustem. Na druhou stranu se ovšem jeho žena Mette začíná sbližovat s šarmantním Sebastianem Sandstrodem…(Česká televize)

 PŘEHRÁT EPIZODU

 

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Most - Broen


 

Most - Broen - Osoby a herecké obsazení

Režie: Henrik Georgsson, Charlotte Sieling, Lisa Siwe
Scénář: Hans Rosenfeldt, Måns Mårlind, Morten Dragsted, Nikolaj Scherfig
Kamera: Jørgen Johansson, Olof Johnson, Ari Willey
Hudba: Johan Söderqvist, Patrik Andrén, Uno Helmersson
Hrají: Sofia Helin, Kim Bodnia, Dag Malmberg, Puk Scharbau, Emil Birk Hartmann, Rafael Pettersson, Anette Lindbäck, William Legue, Kristina Brändén Whitaker, Sarah Boberg, Christian Hillborg, Magnus Krepper, Kristian Lima de Faria, Maria Sundbom, Magnus Schmitz, Ellen Hillingsø, Yaba Holst, Jörgen Thorsson, Anton Frost Barlach


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*