Most 4 – 8.díl

4/5 - (2 {hlasů})

Broen

Henrik si snaží zvyknout na svou staronovou rodinnou roli. Jenže navázat na pouto, které bylo jednou násilně přetržené, není vůbec snadné. Saga pak výrazně pohne s případem a podezřelá osoba se dokonce sama přiznává. Jenže řešení není tak přímočaré, jak to zprvu vypadá… Finále čtvrté řady fenomenálního Mostu, která je podle tvůrců zároveň řadou poslední…(Česká televize)

Loading

Most 4 – 7.díl

4.5/5 - (2 {hlasů})

Broen

Mrtvých přibývá a řešení případu se stále nepřibližuje. Na vyšetřovatele je přitom vyvíjen tlak shora, aby co nejdříve předvedli uspokojivé výsledky. Zničený Henrik se propadá stále hlouběji do zoufalství a Saga, které se hluboce dotýká jeho odcizení, pak výrazně pokročí v hledání jeho zmizelých dcer. Henrikova letitá bolest, která vypadala neřešitelně, je pak utišena vytouženým shledáním. Policejní šéfce je brutálně vyhrožováno a pachatel či pachatelé by podle všeho mohli mít v hledáčku také Sagu…(Česká televize)

Loading

Most 4 – 6.díl

4.5/5 - (2 {hlasů})

Broen

Dozvídáme se více o roli jedné z klíčových postav celého případu. Muži, který totiž před lety tajně spolupracoval s policií, kterému nebyla poskytnuta včasná pomoc a podsvětí se mu krutě pomstilo. Teď to vypadá, že vraždy by mohly být ve spojitosti s pomstou za informátora. Henrik a Saga pak procházejí hlubokou krizí, kdy skoro nejsou schopni spolu alespoň spolupracovat. Nevypadá to, že by se jejich vztah mohl ještě někdy vůbec zlepšit…(Česká televize)

Loading

Most 4 – 5.díl

4.5/5 - (2 {hlasů})

Broen

Saga a Henrik se stále pokoušejí najít spojitosti mezi zavražděnými, ale vypadá to, že jejich pátrání uvízlo na mělčině. Saga mezitím nadále navštěvuje terapii, kde formuluje své svérázné, nepříliš povzbudivé názory na vztahy a společnost vůbec. Její vztah s Henrikem je pak podroben velké zkoušce, a to když Saga bez jeho vědomí podstoupí nevratný lékařský zákrok. Henrik ji obviňuje z toho, že není schopna emocí, ačkoli přitom Saga nahlas přiznává, že ji ke kolegovi poutá víc než přátelství…(Česká televize)

Loading

Most 4 – 4.díl

4.5/5 - (2 {hlasů})

Broen

Jeden z hlavních podezřelých, kterému hrozí vyhoštění ze země, se odhodlá k zoufalému činu a zajme rukojmího. Výměnou za to, že dotyčnou osobu propustí, chce zajistit azyl ve Švédsku. Henrik i Saga se mu pokoušejí lhát, že vše bude, jak chce. Jenže únosce se nakonec dovtípí, že jde jen o snahu, jak zklidnit situaci, a rozhodne se k zoufalému činu. Vztah Sagy a Henrika zasáhne šokující novina, přičemž ani jeden z nich si pak není jistý, jak se k nastalé situaci, která může jejich životy trvale proměnit, postavit…(Česká televize)

Loading

Most 4 – 3.díl

4/5 - (2 {hlasů})

Broen

Henrik a Saga mají dojem, že se konečně dostali na tu správnou stopu; vypadá to totiž, že jejich hlavní podezřelí leccos skrývají. Celý už tak zamotaný případ komplikují dvě mladistvé zlodějky, které nemají kde bydlet. Henrik, který si do nich částečně promítá možnou situaci svých pohřešovaných dcer, nakonec poskytne oběma dívkám střechu nad hlavou. Toto gesto se však nesetkává s jednoznačným pochopením jeho kolegů a kolegyň…(Česká televize)

Loading

Most 4 – 2.díl

3.5/5 - (2 {hlasů})

Broen

Vyšetřování brutální vraždy se komplikuje, když přibyde další mrtvý. Co mohou mít obě události společného? Saga je konečně propuštěna z vězení a ihned se zapojuje do vyšetřování. Ne všichni kolegové jsou však jejím návratem do týmu nadšení. Henrikovi se stále vrací myšlenky na jeho dvě zmizelé dcery, ačkoli nahlas říká, že se musí od celé věci konečně odpoutat a posunout dál. Saga se pak rozhodne, že se do záležitosti ztracených dětí pokusí vložit, a objevit tak spojitosti, které mohli ostatní přehlédnout…(Česká televize)

Loading

Most 4 – 1.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Broen

Čtvrtá řada dánsko-švédského seriálu Most začíná šokujícím případem vraždy, kdy je šéfka úřadu pro cizince ukamenována a zahrabána do země. Kdo mohl něco tak brutálního provést? A jaký k tomu mohl mít motiv? To se opět snaží zjistit dvojice detektivů – Švédka Saga Norénová a její dánský partner Henrik Sabroe. Kromě samotného spletitého případu pak série nabídne také celou řadu pozoruhodných linek. Především Saga, jedna z vůbec nejpopulárnějších a rozhodně nejsvéráznějších televizních vyšetřovatelek vůbec, se musí popasovat s celou řadou pro sebe nezvyklých úkolů, kdy je nucena začít uvažovat o mezilidských vztazích jinak než doposud…(Česká televize)

Loading