Na lovu: Hvězdný speciál – 20.díl

Přidej hodnocení

Na lovu 1

Tentokrát se ryze brněnský tým ve složení Jiří Dvořák, Radim Fiala, Aleš Zbořil a režisérka Daria Hrubá pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Čtyři celebrity se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol…..(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 19.díl

Přidej hodnocení

Na lovu 1

Vojtěch Záveský, Pavel Poulíček, Pavlína Němcová a Kapitán Demo se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Čtyři celebrity se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol. Účinkují Iveta Vítová Lutovská, Vojtěch Kotek, Jakub Prachař a Jan Rosák….(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 18.díl

2.5/5 - (4 {hlasů})

Na lovu 1

Roman Vojtek, Beáta Kaňoková, Petr Švancara, Karel „KOVY“ Kovář se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Čtyři celebrity se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol. Účinkují Iveta Vítová Lutovská, Vojtěch Kotek, Jakub Prachař a Jan Rosák….(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 17.díl

4/5 - (1 {hlasů})

Na lovu 1

Igor Chmela, Jitka Ježková, Josef Dostál a Michal Malátný se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Čtyři celebrity se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol. Účinkují Iveta Vítová Lutovská, Vojtěch Kotek, Jakub Prachař a Jan Rosák….(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 16.díl

4.5/5 - (2 {hlasů})

Na lovu 1

Halina Pawlowská, Janek Ledecký, Michaela Maurerová a Lukáš Pavlásek se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Čtyři celebrity se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol. Účinkují Iveta Vítová Lutovská, Vojtěch Kotek, Jakub Prachař a Jan Rosák….(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 14.díl

Přidej hodnocení

Na lovu 1

Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Dana Morávková, Leona Machálková, Klára Issová, Josef Maršálek se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol. Další hvězdný speciál Na lovu sledujte v sobotu 1. října od 20:20 na Nově! A o týden dříve na Voyo….(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 13.díl

Přidej hodnocení

Na lovu 1

Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Jakub Kohák, Marek Taclík, Tatiana Dyková a Vavřinec Hradílek se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol. Další hvězdný speciál Na lovu sledujte v sobotu 24. září od 20:20 na Nově! A o týden dříve na Voyo….(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 12.díl

Přidej hodnocení

Na lovu 1

Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Martina Randová, Martin Zounar, Martin Kraus a Andrea Sestini Hlaváčková se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol. Další hvězdný speciál Na lovu sledujte v sobotu 17. září od 20:20 na Nově! Celé díly najdete na Voyo….(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 10.díl

4.5/5 - (2 {hlasů})

Na lovu 1

Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Kristýna Leichtová, Matěj Ruppert, Aleš Háma a Marek Adamczyk se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol.Další hvězdný speciál Na lovu sledujte v sobotu 21. května od 20:20 na Nově! Celé díly najdete na Voyo(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 9.díl

4.5/5 - (2 {hlasů})

Na lovu 1

Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Berenika Kohoutová, Václav Kopta, Tomáš Matonoha a Tomáš Verner se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol.Další hvězdný speciál Na lovu sledujte v sobotu 14. května od 20:20 na Nově! Celé díly najdete na Voyo(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 8.díl

Přidej hodnocení

Na lovu 1

Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Anežka Rusevová, Jakub Štáfek, Petr Svěcený a Martin Mikyska se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol.Další hvězdný speciál Na lovu sledujte v sobotu 7. května od 20:20 na Nově! Celé díly najdete na Voyo(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 7.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Na lovu 1

Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Miluše Bittnerová, Saša Rašilov, Václav Svoboda a Vincent Navrátil se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol.Další hvězdný speciál Na lovu sledujte v sobotu 30. dubna od 20:20 na Nově! Celé díly najdete na Voyo(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 6.díl

Přidej hodnocení

Na lovu 1

Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Patricie Pagáčová, Bořek Slezáček, Vasil Fridrich a Kryštof Bartoš se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol. Další hvězdný speciál Na lovu sledujte v sobotu 23. dubna od 20:20 na Nově! Celé díly najdete na Voyo(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 5.díl

Přidej hodnocení

Na lovu 1

Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Libor Bouček, Jan Koller, Daniela Písařovicová a Petr Kolečko se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol.Další hvězdný speciál Na lovu sledujte v sobotu 16. dubna od 20:20 na Nově! Celé díly najdete na Voyo(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 4.díl

Přidej hodnocení

Na lovu 1

Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Petra Nesvačilová, Hana Vágnerová, Karel Zima a Jan Dědek se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol. Celé díly najdete na Voyo(TV NOVA)

Loading

Na lovu: Hvězdný speciál – 3.díl

Přidej hodnocení

Na lovu 1

Hvězdný speciál oblíbené televizní show Na lovu, ve kterém půjde o dvojnásobné výhry. Leoš Mareš, Radek Štěpánek, Anna Geislerová a Tomáš Zástěra se pokusí ve vědomostním souboji porazit lovce a vybojovat peníze pro charitu. Pořadem provází Ondřej Sokol. Další hvězdný speciál Na lovu sledujte v sobotu 2. dubna od 20:20 na Nově! Celé díly najdete na Voyo(TV NOVA)

Loading