Nemocnice New Amsterdam – 22.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Helen prozatímně přebírá vedení nemocnice. Georgia krvácí z odtržené placenty, a tak Lauren a Maxovi nezbývá nic jiného než provést improvizovaný chirurgický zákrok. Floyd představuje Evie rodině. Iggy po předchozích událostech trpí pochybnostmi o sobě samém, což mu komplikuje snahu pomoci pacientovi s mimořádně silnou posttraumatickou stresovou poruchou.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 21.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Max prodělává devastující chemoterapii, ale z posledních sil se snaží zajistit lékařskou péči všem, kteří to potřebují, i když se nesetkává se vstřícností a pochopením. Helen prošetřuje stížnost na Iggyho. Svědkem je i jeho pacient Avi. Vijay přemýšlí, jak nenarušit vazby v soudržné a rozvětvené rodině, jejíž někteří členové musí zůstat v izolaci. V nemocnici se ukáže Lauren.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 20.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Maxovo chování se vlivem nemoci stalo nepředvídatelným a řádí jako černá ruka. Nejvíce na to doplácí Floyd, který před lékaři prezentuje případ strážnice Marie, aby posoudili, zda bylo možné předejít smrti. Helen dělá Max starosti. Vijay se zatím snaží změnit názor pacientky, která mu napsala špatnou recenzi. Iggyho znepokojuje stav chlapce, který má být z nemocnice propuštěn, protože se bude stěhovat.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 19.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Max je konfrontován s důsledky své nemoci. Iggy je znepokojen návštěvou u Gemmy v jejím novém domově. Vijay má v péči pacientku, která má problémy s nově instalovaným kochleárním implantátem. Příčina obtíží je ale očividně mnohem hlubší, a tak Vijay požádá o pomoc Iggyho. Max tlačí na Floyda, aby urychleně odevzdal rozpočet svého oddělení. Urgent zaplaví tzv. modrá vlna – jedna z policistek byla zraněna při dopravní nehodě a kolegové jí přišli vyjádřit podporu. Situace eskaluje ve chvíli, kdy v nemocnici skončí i muž, který ji srazil.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 18.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Maxova nová onkoložka je nekompromisní ohledně jeho léčebného plánu, ale nebyl by to Max, aby nezkusil smlouvat. Max má střet s Karen Brantleyovou kvůli nezaplaceným fakturám za léčbu pacientů, jeho řešení je vskutku neortodoxní. Helen se odhodlává nechat si zmrazit vajíčka a dostane od přítele nabídku, která jí vyrazí dech. Vijaye při pokusu omluvit se Elle zasáhne bolestivé zjištění. Do nemocnice přijíždí těhotná žena s vysokým tlakem. Jedná se o náhradní matku, jejíž rodiče pak vedou spor o dítě s jeho otcem. Floyd a Helen mají dvanáctiletou pacientku s cystickou fibrózou, která z neznámých důvodů kolabuje.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 17.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

New Amsterdam je bez elektřiny a záložní generátor je poškozený. Brzy se jedinou nadějí na jeho opravu stává vězeň z Rikers, odsouzený za vraždu. Dokáže ho Iggy přesvědčit…? Celá nemocnice musí improvizovat ve snaze udržet pacienty při životě. Maxe čeká několik těžkých rozhodnutí, Helen má navíc jiný názor než on. Vijay uvízl ve výtahu s doktorem, se kterým se nemají v lásce, a je potřeba jeho odborných znalostí, aby pomohl čerstvé mamince. Floyd musí provést operaci Hughova srdce, i když nemá k dispozici přístroje. Na pomoc mu přispěchá dr. Calendariová, jež má zkušenosti s nouzovými podmínkami.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 16.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Max se snaží připravit nemocnici na obrovskou sněhovou bouři, která se blíží. Jediný, kdo je z ní nadšený, je Iggy, ale i on brzy zjistí, že není o co stát. Helenin přítel ji znejistí ohledně vztahu s Maxem. Protože se sanitky nemohou dostat k potřebným, vyrážejí doktoři za nimi. Floyd se snaží pomoci muži, který upadl na chodníku, Max a Helen pomáhají jasnovidce přesvědčené o tom, že dnes zemře. Vijay se vydá do bouře za manželem pacientky s rakovinou. Lauren zatím v léčebně řeší dilema, zda pomoci jiné pacientce, která se předávkovala.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 15.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Max prožívá velké obavy kvůli své nemoci, které ještě podpoří vážné komplikace, které má jedna z jeho spolupacientek z onkologie. Lauren si na odvykačce těžce zvyká, navíc ji vykolejila Floydova návštěva. Floyd hledá cestu, jak pomoci rodině desetiletého chlapce po transplantaci srdce, která si nemůže dovolit pooperační péči. Do města má přijet papež a z preventivních důvodů musí být pro něj připraveno celé nemocniční křídlo, ochranka navíc zatápí hlavně Vijayovi. Helen má starého pacienta, který chce ukončit chemoterapii, tomu ale brání zákonné důvody.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 14.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Záskok za Lauren na pozici šéfky pohotovosti se pokouší zefektivnit provoz a nutí lékaře stanovit diagnózu do deseti minut. To ale odporuje Vijayovu způsobu práce. Hned několik lékařů usiluje o záchranu muže, který se pokusil o sebevraždu a u kterého nalezli vojenské identifikační známky. Floyd nedokáže říci Evie, že ji miluje, navíc je mu divné, že by měla mít Lauren měsíční dovolenou. Děkan požádá Maxe o pomoc s členkou rady, která chce z nemocnice udělat výdělečný podnik. Helen cestou do práce nalezne ženu v bezvědomí, a když se jí snaží pomoci, překvapí ji nečekaný nález.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 13.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Max se snaží odhalit zbytečné a zastaralé pracovní pozice v nemocnici a nabídnout těmto zaměstnancům nové uplatnění. Na pohotovosti skončí matka místní obvodní lékařky v diabetickém kómatu. Max přichází s velmi netradičním plánem její léčby. Dr. Panthaki zve Helen za dobrodružstvím. Vijay se nedokáže přenést přes to, že se jeho syn dále sbližuje s Ellou. Iggy posuzuje Laureninu způsobilost vykonávat její práci. Během jejich sezení vyplouvají na povrch bolestné skutečnosti z Laurenina života.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 12.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Max v důsledku své léčby trpí nevolnostmi, které mu znesnadňují osobní i profesionální život. Konflikt mezi Helen a Lauren přetrvává, i když obě pracují na případu imigranta, který na pohotovost dorazil se závažnými a nejasnými obtížemi. Iggy má dilema, protože je přesvědčen, že jeden z jeho přátel, respektovaný chirurg, už není schopen operovat. Aby Vijay pomohl své pacientce s nádorem, potřebuje, aby jí Floyd vyměnil srdeční chlopeň, ovšem bez anestezie.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 11.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Max nastupuje na chemoterapii, ale zároveň odmítá polevit ve svém pracovním tempu. Místo pobytu na onkologii tedy hledá svého zástupce a snaží se pomoci bezdomovci, který se do New Amsterdamu stále vrací a který už stál nemocnici hodně peněz. Helen bedlivě sleduje Lauren, která vysadila prášky. O Floydovi má vyjít oslavný článek v časopise, ale reportérka na něj vyhrabala špínu z minulosti. Vijayův vztah se synem je stále velmi rozpačitý. Iggy se snaží pomoci mladému malíři, který má halucinace, že na něj útočí vlk.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 10.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Max zkolaboval a nemocnice se ocitá v úzkých. Iggy podnítil stávku sester, Floyd má pacientku, jejíž pojištění nekryje operaci, kterou by potřebovala. Lauren potřebuje zvolnit. Georgia musí jen podle telefonických rad provést zákrok, který by Maxovi mohl zachránit život. Lékaři, kteří neznali Maxovu diagnózu, se cítí zaskočeni a pobouřeni. Když přebírá vedení nemocnice prozatímní ředitel, ukazuje se, jak nekonvenční byl při řízení Max. Čekání na to, jestli Max zareaguje na léčbu, se prolíná s důležitými okamžiky Maxova a Georgiina vztahu.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 9.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Max odmítá chemoterapii, a Helen se mu tedy snaží zajistit alternativní léčbu. Max se zatím vrhá na nemožnou misi, pokouší se totiž zachránit pacientku, které před lety transplantovali srdce jeho sestry Luny. Lauren svou indiskrecí pošramotila vztah s Floydem i Evie a navíc dělá chyby v práci. Vijay se obrátí na Ellu, protože chce poradit ohledně daru pro syna. Iggy pracuje s teenagerem, který usiluje o změnu pohlaví.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 8.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Max má podstoupit chemoterapii, která mu neumožní pokračovat v práci. Udělat si jasno mu možná pomůže jeden z pacientů – rabín, který se musí rozhodnout, zda podstoupí velice riskantní operaci. Evie žádá Lauren o radu ohledně Floydových narozenin. Lauren bojuje s únavou, protože nastoupila na směnu rovnou z jiné nemocnice. Vijay klopotně hledá cestu k synovi a spolu s Iggym se snaží pomoci Amy, mladé Číňance s psychickými problémy, které postoj rodiny a komunity znemožňuje léčbu. Helen má potíže s výběrem dárce spermatu.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 7.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Georgia tlačí na Maxe, aby okamžitě podstoupil léčbu. Nemocnice ale organizuje dominovou transplantaci jater, do které je v několika nemocnicích zapojeno šest pacientů a jejich příbuzných. Brzy se ukáže, jak jsou řetězec i rodinné vztahy křehké a zdárný průběh je ohrožen. Situace se kvůli neurovnaným vztahům se synem osobně dotýká především Vijaye. Lauren se snaží pomoci dvěma přistěhovalcům – dvanáctileté holčičce a jejímu otci. Floyd se vídá s Evie a vyhýbá se Lauren. Iggy má pro mladou Jemmu dobrou zprávu, která ale naruší její křehkou rovnováhu.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 6.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Georgia se dozvídá dobré zprávy a Max nemá to srdce vše pokazit oznámením o své nemoci. Nemocnice pořádá benefici, na které má Max získat množství finančních prostředků – to ale není tak úplně jeho parketa. Iggy je zklamaný tím, že jeho rodiče nechtějí přijmout jeho adoptované děti. Vijay nechce na večírek jít, ale okolnosti budou možná proti němu. Floyd se snaží napravit vztahy s Lauren a při ošetřování jednoho z vězňů narazí na podezřelé skutečnosti. Helen a Vijay mají při léčbě otce se synem s podivnými příznaky značné problémy se stanovením diagnózy.

Loading

Nemocnice New Amsterdam – 5.díl

Přidej hodnocení

Nemocnice New Amsterdam

Epizoda se zabývá ne právě vydařeným dnem v New Amsterdam. Do nemocnice přivážejí dva nezletilé, které zasáhla policejní střela. Max má obavy, jestli se jeho rakovina nešíří, a snaží se nenechat zatáhnout do politických záležitostí. Helen se dozvěděla špatnou zprávu, která ji donutí rozhodnout se ohledně budoucnosti. Dr. Kapoora rozkolísá rodinná záležitost. Lauren se pod tlakem okolností rozhodne porušit pravidla. Iggy se soustřeďuje na jednoho z postřelených. To všechno se děje v momentě, kdy je v nemocnici novinář, který chce o Maxovi napsat článek.

Loading