Ornella Koktová vyzkouší život ve Výměně manželek

4/5 - (2 {hlasů})

Vymena manzelek 14 facebook

 

Známá influencerka a podnikatelka Ornella Koktová se nedávno objevila ve vysílání oblíbené reality show Výměna manželek. Tento díl nabídl divákům možnost nahlédnout do života dvou rodin a sledovat, jak se vyrovnávají s neobvyklou situací, kdy se matky obou rodin vymění na dobu deseti dní.

Ornella Koktová a její manžel Pepa přijali výzvu a rozhodli se vyzkoušet, jak se vyrovnají s desetidenní absencí toho druhého. Tento slavný pár, který je spolu již deset let a mezi nimiž je věkový rozdíl 36 let, se rozhodl přijmout výzvu Výměny manželek a otestovat své hranice. Je to poprvé, co byli tak dlouho od sebe, a jejich zkušenosti během této doby budou hlavním tématem dílu​.

Známá influencerka opustila svého manžela a tři děti a přestěhovala se z Velkých Přílep do Štětkovic, do rodinného domu s hospodou. Na druhou stranu zamířila hospodská Verča, která nerada přiznává chyby, ke třem malým dětem a staršímu náhradnímu manželovi​.

Druhá rodina, se kterou se Ornella vyměnila, žije ve vlastním domě ve vesnici Štětkovice ve Středočeském kraji. Její nový náhradní manžel Michal je kuchař a číšník a jejich dům obsahuje i vlastní restauraci, kde celá rodina pracuje. A právě práce v restauraci byla pro Ornellu novou zkušeností. I přes počáteční obavy z obsluhy lidí se jí práce v kuchyni dařila, což bylo částečným splněním jejího dětského snu​.

Během svého pobytu ve Štětkovicích, Ornella také prozkoumávala své vlastní rodinné vztahy a sdílela své zkušenosti s Michalem. Tento rozhovor byl pro ni emotivní a vedl k momentům, kdy neudržela slzy. Oba si uvědomili, že by měli trávit více času se svými partnery​.

 

Výměna manželek 15 - 13.díl přehrát

Ornella Koktová vyzkouší život ve Výměně manželek přehrát online

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments