Padlé královny – Ledová dáma

Přidej hodnocení

Padle kralovny

Mladá žena sleduje lékaře Romaina, který míří na schůzku s doktorkou Beliérovou z Martinova týmu. Beliérová je pak odvolána k vraždě mladé ženy uškrcené v posteli. Tam se svěří Martinovi, že ji nějaký anonym vyhrožuje smrtí. Po příchodu domů má vidění z místa činu a psycholožce se následně svěří, že v 16 letech byla znásilněná. První stopy ukazují na bytného zavražděné. Martin objeví v bytě zavražděné ukryté doklady, které poukazují na falešnou identitu mrtvé. Mladá žena se vloupá do bytu Beliérové a ukradne jí nějaké oblečení. Martin objeví dopis mrtvé, který jí napsala její matka a kde jí vysvětluje, že jejím otcem je ten stejný muž, který je jejím bytným.

Martin volá na prokuraturu, aby získal zatykač na bytného, hovoří s ním mladá žena, která se vloupala do bytu Beliérové. Když jdou bytného ráno zatknout, najdou ho mrtvého. Martin je prokuraturou z případu odvolán a Beliérová obviněna z vraždy bytného. Prokurátorka je ta samá žena, která se vloupala Beliérové do bytu, kde také našli usvědčující materiály. Beliérová je ve vazbě a je na tom špatně. Martin zjistí od Romaina jména žen, které by se kvůli němu mohly chtít mstít na Beliérové. Tak se dopracuje k Alizée, což je prokurátorka a zároveň žena, co se vloupala k Beliérové. Martin se vloupá do jejího bytu, kde objeví složky s kompletními informacemi o dalších ženách. Advokátka zastupující Beliérovou nalíčí past na soudce, který má případ Beliérové na starosti. Martin se s advokátkou vyspí, ale ráno je přistihne Marion. Lest advokátky zabere a Alizée se hroutí domeček z karet. Beliérová je osvobozena z vazby, ale Alizée se podaří najít ji a zastřelit. Martin se ji snaží zachránit, ale film končí ve chvíli, kdy se postřelená Beliérová hroutí na postel…(TV Prima)

 

Díly seriálu Padlé královny

Padlé královny - Osoby a herecké obsazení

Režie: Philippe Venault, Alexis Lecaye, Camille Bordes-Resnais
Scénář: Alexis Lecaye, Camille Bordes-Resnais
Kamera: Marc Romani
Hrají: Valérie Decobert-Koretzky, Sophie-Charlotte Husson, Clara Ponsot, Micky Sébastian, Nicolas Gob, Weronika Rosati, Salomé Stévenin, Eric Savin, Smadi Wolfman, Jean-Claude Dauphin, Thierry Nenez, François Delaive, Dominique Charmet, Muriel Combeau, Nadir Legrand, Thierry Godard, Christine Brücher, Samuel Labarthe, Anne Loiret, Charley Fouquet, Valérie Sibilia, Nicolas Grandhomme, Jacques Chambon, François Godart, Marie Le Cam, Marc Raffray, Alika Del Sol, Florence Maury, Vincent Jouan, Jérôme Keen, Jean-Marc Coudert, Patrick Médioni, Olivier Claverie, Simon Ehrlacher, Luna Lou, Jean-Pol Brissart, Marie-Christine Letort, Léa Wiazemsky, Anthony Bajon, Virginie Arnaud, Mona Walravens, Amaury de Crayencour, Mia Delmaë, Blanche Veisberg, Philippe Dusseau, Benjamin Egner, Jean-Toussaint Bernard, Esther Valding, Laurent Maurel, Caroline Piette

Loading