Padlé královny – Ohnivá dáma

Přidej hodnocení

Padle kralovny

Muž se zakrytým obličejem střílí ve sklepení na dýně a celou akci si stopuje. Marion prosí Martina o vyzvednutí Rudolfa, ale místo sebe posílá do práce kamarádku. V autobuse je zastřeleno sedm cestujících, muž se zakrytým obličejem provádí vše rychle a v tichosti. Mezi oběťmi je i kamarádka Marion, která jela s jejím novinářským průkazem. Martin se od Marion dozví, že byla ve skutečnosti na schůzce s jiným mužem. Případ vyšetřuje kolegyně Tureau, která prosí Martina o pomoc. Vrah měl na botách zbytky dýně, celou akci si na nich cvičil. Z toho usuzují, že se jedná o někoho s vojenským výcvikem.

Mladík Aurelien žije s despotickým otcem, který odešel z armády, a má poměr se starší ženou Louise, do které je zamilovaný, a vystavuje jejich poměr odhalení. Louise je matka jeho nejlepšího kamaráda. Martin je zapojen do vyšetřování a očekává další vrahův útok. Aurelien se pohádá s Louisou a má v plánu se oběsit v opuštěném domě. Tam však narazí na vraha, který nacvičuje střelbu. Aurelien vypátrá, že se jedná o jeho otce. Tým policistů srovnává jména propuštěných vojáků a hledá vraha, mezitím Aurelien volá jako anonym, aby nahlásil muže v kapuci, co trénuje střelbu na dýních. Otce Aureliena – Bruna – pak policisté vyslýchají v jeho domě, a ten jim sdělí, že Aurelienův kamarád a jeho matka jsou už tři měsíce mrtví. Aurelien má psychické potíže a je na cestě k dalšímu masakru. Policejní psycholožka se ho skrz rozhlas snaží vrátit zpět k vlastní identitě. Při zásahu je Aurelien zpacifikován, ale zraní přitom Martina. Marion se stále snaží s Martinem usmířit, ten je ale neústupný…(TV Prima)

 

Díly seriálu Padlé královny

Padlé královny - Osoby a herecké obsazení

Režie: Philippe Venault, Alexis Lecaye, Camille Bordes-Resnais
Scénář: Alexis Lecaye, Camille Bordes-Resnais
Kamera: Marc Romani
Hrají: Valérie Decobert-Koretzky, Sophie-Charlotte Husson, Clara Ponsot, Micky Sébastian, Nicolas Gob, Weronika Rosati, Salomé Stévenin, Eric Savin, Smadi Wolfman, Jean-Claude Dauphin, Thierry Nenez, François Delaive, Dominique Charmet, Muriel Combeau, Nadir Legrand, Thierry Godard, Christine Brücher, Samuel Labarthe, Anne Loiret, Charley Fouquet, Valérie Sibilia, Nicolas Grandhomme, Jacques Chambon, François Godart, Marie Le Cam, Marc Raffray, Alika Del Sol, Florence Maury, Vincent Jouan, Jérôme Keen, Jean-Marc Coudert, Patrick Médioni, Olivier Claverie, Simon Ehrlacher, Luna Lou, Jean-Pol Brissart, Marie-Christine Letort, Léa Wiazemsky, Anthony Bajon, Virginie Arnaud, Mona Walravens, Amaury de Crayencour, Mia Delmaë, Blanche Veisberg, Philippe Dusseau, Benjamin Egner, Jean-Toussaint Bernard, Esther Valding, Laurent Maurel, Caroline Piette

Loading