Padlé královny – Vzkříšená dáma

Přidej hodnocení

Padle kralovny

Vraždy žen s blond vlasy pokračují. Vrah má další oběť, modus operandi nasvědčuje tomu, že zná složku vraha Vigana, kterého před časem Jeanette dopadla. Posílá policistce poštu, která upozorňuje na vraždu v Ore a také na to, že by mohl Jeanettin milenec Roland, kterého měl Vigan zabít, být naživu. Rozjíždí se soudní líčení s Viganem. Jeanette je přesvědčená, že má Vigan venku komplice, který má zajistit, aby soud začal o Viganovi jako vrahovi pochybovat. Ve hře je nová Viganova právnička, která Jeanette rovnou potvrdí, že se bude snažit dokázat, že celý proces je justiční omyl.

Jeanette musí prokázat, že je Vigan vinen, jinak bude nejspíš propuštěn na svobodu. Může být pravda, že je Roland stále naživu, a tím pádem je také vrahem? Jeanette se rozjíždí do domu, kde s ním trávila čas, a hledá nějaké pojítko, něco, co možná dříve přehlédla. Vše nasvědčuje tomu, že někdo, kdo dobře Vigana zná, pokračuje v jeho stopách. Jeanette napadne, že to může být jeho právnička, která ho nejspíš bezmezně miluje. Langmannová to ale být nemůže, je spíše zaměřená na kariéru a v tomto případě vidí možnost, jak se prosadit a uspět. Jenže tohle není Viganova první právnička, jeho bývalá se případu sama zřekla. Jeanette je na stopě, přistoupí na hru, že je Vigan nevinný, přesvědčí o tom soudce, a Vigan je propuštěna na svobodu. Okamžitě ho navštíví jeho bývalá právnička, protože už bez něj nemohla vydržet. Vigana v nestřežený moment zastřelí a sebe také sprovodí ze světa. Nesnesla by pohled na to, jak se Vigan vrací ke své ženě a dětem. Jeanette má ale problémy se soudcem, který se cítí být touto hrou na kočku a myš manipulován. Naštěstí ale případ definitivně uzavře…(TV Prima)

 

Díly seriálu Padlé královny

Padlé královny - Osoby a herecké obsazení

Režie: Philippe Venault, Alexis Lecaye, Camille Bordes-Resnais
Scénář: Alexis Lecaye, Camille Bordes-Resnais
Kamera: Marc Romani
Hrají: Valérie Decobert-Koretzky, Sophie-Charlotte Husson, Clara Ponsot, Micky Sébastian, Nicolas Gob, Weronika Rosati, Salomé Stévenin, Eric Savin, Smadi Wolfman, Jean-Claude Dauphin, Thierry Nenez, François Delaive, Dominique Charmet, Muriel Combeau, Nadir Legrand, Thierry Godard, Christine Brücher, Samuel Labarthe, Anne Loiret, Charley Fouquet, Valérie Sibilia, Nicolas Grandhomme, Jacques Chambon, François Godart, Marie Le Cam, Marc Raffray, Alika Del Sol, Florence Maury, Vincent Jouan, Jérôme Keen, Jean-Marc Coudert, Patrick Médioni, Olivier Claverie, Simon Ehrlacher, Luna Lou, Jean-Pol Brissart, Marie-Christine Letort, Léa Wiazemsky, Anthony Bajon, Virginie Arnaud, Mona Walravens, Amaury de Crayencour, Mia Delmaë, Blanche Veisberg, Philippe Dusseau, Benjamin Egner, Jean-Toussaint Bernard, Esther Valding, Laurent Maurel, Caroline Piette

Loading