Pálava – 10.díl – Čistý vzduch

Přidej hodnocení

Pálava

Vztahy mezi postavami našeho příběhu se komplikují. Těhotná Ája řeší nevěrného Jaromíra, Buddy se svým otcem jejich společnou budoucnost na farmě, Staňa svého bratra, Adam svou nenaplněnou lásku… Jediným řešením je proto rodinná tradice „Čistý vzduch“, kde se jde na vinici a vykřičí se tam všechno, co koho trápí. Má to i další efekt, plaší se tím špačci…(TV Prima)

Loading

Pálava – 9.díl – Pálavský silák

2/5 - (1 {hlasů})

Pálava

Staňa se připravuje na „Pálavského siláka“, kde mezi sebou v různých disciplínách soutěží místní chlapi. Je to ovšem spíš záminka, jak se jednou za rok zbavit manželek, které pošlou na poznávací zájezd, a pořádně si užít svobody. Objeví při tom torzo starého dokumentu, ze kterého vyplývá, že má bratra. Během soutěže se tedy soustředí na to, kdo by to mohl být, a tím i zcela naruší její průběh. I poznávací výlet křetických žen neproběhne úplně podle představ jejich poloviček…(TV Prima)

Loading

Pálava – 8.díl – Ztracený závod

Přidej hodnocení

Pálava

 

V Křeticích se koná 20. ročník cyklistického Závodu smíru. Soutěží dvoučlenné týmy a každá dvojice má nějaký zásadní problém, který si musí během závodu vyřešit. Není důležité zvítězit, ale smířit se. Jak se podaří toto motto závodu naplnit a kdo se stane vítězem? To je překvapením pro všechny…(TV Prima)

  

Loading

Pálava – 7.díl – Dotační skandál

2/5 - (1 {hlasů})

Pálava

Kočí se starostou musí řešit problém – čerpání evropských dotací na projekt, který nezrealizovali a který má přijít zkontrolovat komise. Napadne je zřídit v Křeticích regionální muzeum. Ředitelem se má stát Filip. Do příprav a slavnostního otevření se zapojí všichni, a tato horečná aktivita zasáhne i do osobních vztahů našich postav…(TV Prima)

Loading

Pálava – 4.díl – Tichá pošta

2/5 - (1 {hlasů})

Pálava

Jaromíra pronásleduje jeho pověst holkaře a začínající vztah s Ájou je ohrožen. Křeticemi se totiž začnou šířit zprávy, které zamotají hlavy všem. Kdo je komu vlastně nevěrný? Za Filipem přijíždí jeho syn Adam a i on je obviněný ze sexuálního harašení…(TV Prima)

Loading

Pálava – 3.díl – Rybka zabrala

4/5 - (1 {hlasů})

Pálava

V Křeticích se vše připravuje na významnou každoroční událost – závod v rybaření. Tato prestižní akce má ale hned ze začátku trhliny. Osvědčené rybářské týmy místních se nedaří dát dohromady, a tak se musí zapojit i naši „novopálavští“. Hlavně Jaromír musí zapůsobit na Áju, aby mu neodjela. Bude to mít těžké, protože přijel i Ájin přítel Viktor…(TV Prima)

Loading

Hvězdně obsazený seriál Pálava

5/5 - (1 {hlasů})

Pálava

Po úspěšném seriálu Vinaři natočila stejná tvůrčí skupina v malebné krajině jižní Moravy dvanáctidílnou sérii s názvem Pálava. Partička kamarádů z vysoké školy v podání herecké sestavy Michal Isteník, Patrik Děrgel, Pavla Dostálová, Jiří Panzner a Denisa Nesvačilová přijela na Pálavu splnit přání svého kamaráda Štístka. Scházejí se tu každých pět let, aby zavzpomínali na staré časy. Jenže náhoda a slib je přimějí k tomu, že místo dvou dnů tu zůstanou na neurčito. Seriál Pálava sledujte od 29. srpna každé pondělí ve 20:15 na Primě….(TV Prima)

Loading

Pálava – 2.díl – Houby

3/5 - (1 {hlasů})

Pálava

Naše partička z vysoké školy splnila svou misi, zasadila slivoň a uctila mrtvého kamaráda, takže by se mohli rozejít a vrátit ke svým všedním životům, ale nikomu se domů nechce. Pálava jim dává možnost nahlédnout na své dosavadní životy z trochu jiné perspektivy a většině z nich začne vrtat v hlavě, zda není čas na nějaké ty změny. Obzvlášť poté, co začínají blíže poznávat místní obyvatele…(TV Prima)

Loading

Pálava – 1.díl – Štístko

4.7/5 - (3 {hlasů})

Pálava

Na Pálavu přijíždí partička kamarádů, kteří se tu každých pět let schází, aby zavzpomínali na studentské časy. Letos je setkání jiné. Na počest jednoho z nich, který zemřel, chtějí zasadit slivoň. Nejde o žádnou tryznu. Štístko, jak se mu přezdívalo, by o ni totiž nestál. Rozhodnou se užít si se “Štístkem” – sazenicí slivoně – poslední večírek, než ji zasadí. Avšak víno, pálenka a Pálava s nimi udělá své, a tak se tento záměr promění v nezapomenutelné dobrodružství…(TV Prima)

Loading