1.MISE – 42.díl – Čtyři z šesti

Přidej hodnocení

1.MISE

 

Výběr účastníků mise v Amsterdamu je ve finále. Všichni čekali na tuhle chvíli a snažili se získat místo v postupující čtveřici. Jejich nejbližší se sjíždějí na slavnostní vyhlášení a stále se neví, kdo postoupí. Přijíždí také Hofmanův náhradník na pobyt v Libyi, jeho role zachránce manželství je ale ohrožena, když se nečekaně stane obětí vážné nehody. A do Rubavy nastupuje nový turnus frekventantů…..(TV Prima)

  

Loading

Pat a Mat – 7.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Pat a Mat

Pat a Mat chtějí podvečer zistit, kdo z nich je lepší šachista. Po počátečních problémech s šachovými figurkami nakonec usedají k šachovnici, když v bytě náhle nastane tma. Pokud chtějí nerušeně dohrát svou šachovou partii, čeká je náročný úkol – výměna žárovky…(VOYO)

Loading

Pat a Mat – 6.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Pat a Mat

Pat a Mat se vracejí domů automobilem. Pat vyloží Mata před jeho domem a jede zaparkovat auto do garáže. Garážové dveře však vypovědí poslušnost a Pat je při couvání poškodí. A tak oba dva čeká těžký úkol – namontovat nové garážové dveře…(VOYO)

Loading

Pat a Mat – 5.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Pat a Mat

Pat s Matem si stěhují do bytu obraz větších rozměrů a nemůžou se s ním vytočit u vstupních dveří. Dosti hrubě tedy vyříznou plátno a následně se musejí uchýlit i k rozřezání rámu. Ovšem složit všechno opět dohromady není vůbec tak jednoduché, jak se zdálo. Nepomůže ani narýsovaný projekt přímo na stěnu, a tak je třeba rám, který lze složit pouze na zemi, přilepit ke koberci a vyříznout i s ním. Když je vše hotovo, obraz spadne, přičemž se rozbije opět na kousky a ještě s sebou vezme tapety a zdivo…(VOYO)

Loading

Pat a Mat – 4.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Pat a Mat

Mat se houpe na židli během sledování televize, což vede k několika karambolům. Dva inovátoři se tak pouští do projektu houpacího křesla, které se ukáže být v jejich rukách ještě nebezpečnějším. Pat s Matem tak nakonec docházejí k zajímavému závěru, jak problém houpání u televize vyřešit…(VOYO)

Loading

Pat a Mat – 3.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Pat a Mat

Pat potřebuje vyčistit koberec v obýváku a poté co ho zklame vysavač, rozhodnou se s Matem koberec vyklepat. Po lapáliích se srolováním koberce a jeho vynesením na dvůr je konečně hotovo a čistý koberec je opět na svém místě. Jenže ouha, na poslední chvíli se na něj vylije kyblík barvy. Po několika pokusech o čistění či zakrytí skvrny, přicházejí Pat s Matem se vskutku neobvyklým interiérovým doplňkem…(VOYO)

Loading

Pat a Mat – 2.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Pat a Mat

Mat má doma neskutečné množství knih, které se mu už nikam nevejdou, takže je má i na takových místech jako je mrazák nebo dřez na nádobí. V knize, která mu přijde poštou, nalezne plán na knihovnu. Jeho improvizovaná verze však při další várce četby od Pata zklame. Hoši se dají do práce, tentokrát ale profesionálně. Jenže k tomu potřebují profesionální nářadí a na to nemají peníze, nezbývá než prodat nějaké knihy… Prodávají, nakupují a když jsou hotovi, zjistí, že už vlastně žádné knihy nemají, no co, alespoň je kam dát tu spoustu nakoupeného nářadí…(VOYO)

Loading