Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 16.díl – Joan Riversová

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Na kliniku plastické chirurgie přijde známá osobnost Joan Rriversová, která už podstoupila několik plastických operací, ale za lékaři Seanem McNamarou a Christianem Troyem přišla, aby jí plastikou vrátili původní vzhled. Matt je stále s Avou, která s ním manipuluje a Matt jde na kliniku, ukrást léky, které Ava potřebuje, aby spolu mohli odcestovat. Christian Matta přistihne, je naštvaný a jde za Avou, která Christiana vyprovokuje k sexu, čímž Christian zjistí, že Ava byla dříve muž.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 15.díl – Sean McNamara

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Christiana Troye navštíví na klinice Gina a oznámí mu, že je HIV pozitivní. Christian se začne bát a jeho špatného rozpoložení si všimne Sean, kterému nakonec Christan řekne o testech. Sean poradí Christianovi, aby řekl všem svým sexuálním partnerkám o možné nákaze virem HIV hned, i když sám ještě nemá výsledky, neboť jeho bývalé partnerky, mohou případnou nákazu šířit dál. Christian všem ženám řekne, co se děje a jediná Kimber na něj nekřičí, ale snaží se jej povzbudit. Christian se Seanem McNamarou pomáhají další oběti násilníka, který ve městě řádí a média mu dala jméno „Řezník“.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 14.díl – Trudy Nyeová

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Chirurgové Sean McNamara a Christian Troy přijmou klientku, Trudy Nyeovou, která byla týraná svým manželem Stanem a po šestnácti letech, chce plastiku zlomeného nosu. Stan šel do vězení za zabití jejich syna a Trudy chce spravit nos, aby mohla na vše zapomenout. Christian Troy chce strávit večer se slepou Natashou , doma u filmu, ale večer mu trochu pokazí fakt, že zatímco vybíral film, jeho auto očesali zloději, i když v autě seděla Natasha. Sean McNamara, je s Kimber na romantické večeři v restauraci, kam přijde i Julia se svým novým přítelem Kevinem Hotchkissem.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 13.díl – Oona Wentworthová

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Na kliniku plastické chirurgie, přišla slečna Garciová, která potřebuje opravit znetvořený obličej. Slečně Garciové zaplatí plastiku její zaměstnankyně, kterou chirurgové znají. Slečna Garciová uspořádala pro své kamarádky, služebné, které jsou v USA bez povolení, stejně jako ona, botulotoxinovou párty a všechny dopadly stejně. Slečna Garciová řekne chirurgům, že to bylo levné a Christian Troy se Seanem McNamarou se dozví, že dívku znetvořil, jejich dávný známý, doktor Merril Bobolit.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 12.díl – Julia McNamarová

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Julia McNamarová chce po Seanovi s Christianem, aby jí spravili obličej, pořezaný od skla, ale Sean se stále chová k Julii hrubě. Christian je ochotný operovat Julii sám, ale Julie jde na jinou kliniku. Za Julii přijde domů Ava, která stále chodí s Mattem a nabízí Julii, že jí pomůže zase se radovat ze života, ale Julie její pomoc odmítne, protože nemůže Avu vystát. Christian Troy operuje se Seanem dívku, která byla na plastické operaci na jiné klinice, a zákrok se nepovedl.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 11.díl – Natasha Charlesová

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Julia McNamarová potká svého manžela Seana na charitativní akci ve škole jejich dcery Annie. Julia osloví Seana přátelsky, ale Sean s ní mluví nenávistně a Julia navíc zjistí, že je se Seanem na akci i jeho nová přítelkyně, s nevalnou pověstí, Kimber. Na kliniku plastické chirurgie přijde za Seanem a Christianem Troyem Natasha Charlesová, která je slepá a chce nové oči, které by vypadaly, jako opravdové. Christian se Seanem Natashu přijmou a Christian vezme Natashu za nejlepším očním protetikem, který vytváří nové umělé oči.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 10.díl – Kimberly Henryová

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Sean McNamara je schopný komunikovat s kolegou Christianem Troyem a přenesl se přes zjištění, že syn Matt je biologickým synem Christiana, ale své ženě Julii nedokáže nevěru, která se stala před mnoha lety, odpustit. Sean s Christianem přijmou klienta, Ika Connorse, který chce prsní implantáty, aby zjistil, co pro ženy ztráta prsu znamená a mohl o tom napsat knihu. Výtěžek z knihy půjde na nadaci jeho manželky Amy, která měla rakovinu prsu. Kimber Henryová, s níž kdysi chodil Christian, přišla na kliniku plastické chirurgie, aby Sean s Christianem vylepšili vagínu panně, která byla vyrobena přesně podle Kimber.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 9.díl – Rose a Raven Rosenbergovy

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Po zjištění, že je Mattovým biologickým otcem Christian, vyhodil Sean Julii z domu a chce i ukončení profesního partnerství s Christianem. Advokátka zjistí, že rozdělení firmy chce jen Sean a řekne Seanovi s Christianem, aby každý sám sepsal majetek firmy, kvůli spravedlivému rozdělení. Po návštěvě advokátky odlétají oba lékaři na poslední společnou operaci, rozdělení siamských dvojčat, Rven a Rose Rosenbergových. Sean komunikuje s Christianem jen kvůli operaci.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 8.díl – Agatha Rippová

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Za plastickými chirurgy Seanem McNamarou a Christianem Troyem přijde Agatha Rippová, která chce po lékařích, aby jí zašili rány na zápěstích. Agatha tvrdí, že si rány udělala sama, ale v kostele řekla, že jsou to stigmata. Agatha je v programu u sestry Rity-Claire a chce, aby sestře Ritě-Claire, i ostatním farníkům, řekli lékaři, že si rány způsobila sama. Další den je před klinikou shromáždění farníků, kteří přišli právě za Agathou, jelikož věří v její stigmata a chtějí od ní pomoci. Sean McNamara hovoří s otcem Malleyem v jehož farnosti má program Rita-Claire a Sean chce po otci Malleym, aby řekl farníkům pravdu, že je Agatha obyčejná dívka, která sešla z cesty, potřebuje pomoc a rány na ruce nejsou stigmata.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 7.díl – Naomi Gaines

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Bobbi Brodericková odhání klienty na plastické klinice, ukazováním svého modrého břicha, při čemž tvrdí, že Sean McNamara liposukci zkazil. Sean se snažil Bobbi vysvětlit, že přibrala na váze a pravděpodobně necvičila podle návodu, ale Bobbi jen obviňuje plastickou kliniku. Bobbi Brodericková zašla tak daleko, že známá reportérka, Andrea Hallová, chystá s Bobbi negativní reportáž o plastické klinice McNamara & Troy. Julia se dočte v novinách o dalším brutálním napadení mladé dívky, Naomi Gainesové, které útočník pořezal obličej a Sean McNamara Naomi zkontaktuje, aby jí nabídl pomoc s vizáží.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 6.díl – Bobbi Broderick

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Doktorka Liz Cruzová, která pracuje se Seanem McNamarou a Christianem Troyem, je lesbička a rozhodla se pro umělé oplodnění. Sean se snaží Liz hovořit citlivě, ale Christian se jí snaží vysvětlit, že je na mateřství už stará. Christianovi dojde, že byl k Liz příliš krutý a nabídne jí své sperma. Seanova žena Julia se schází s Avou Moorovou, která je terapeutka a Julia jí svěří, že před sedmnácti lety udělala něco špatného. Julia nechce říci, co konkrétně provedla, ale řekne, že nedávno toto tajemství někomu řekla. Julia požádá Avu o konzultace pro syna Matta, který poslední dobou nemá dobré výsledky ve škole a rodičům se s ničím nesvěřuje.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 5.díl – Joel Gideon

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Sean McNamara havaruje při cestě domů, protože mu řidič jiného vozu nedal přednost. Sean je jen otřesen, má pár škrábanců, ale řidič druhého vozu v nemocnici zemře. Sean si uvědomí, že se mu nic nestalo díky dobrým bezpečnostním prvkům a pošle automobilce děkovný dopis. Z automobilky Seanovi zavolají a žádají jej o spolupráci na crash testech, jako lékaře, aby jim pomohl zbavit erbegy nedokonalostí. Sean je ještě otřesen z autonehody a po první asistenci u testu práci odmítne.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 4.díl – Paní Grubmanová

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Plastičtí chirurgové Sean McNamara a Christian Troy se chystají na liposukci u patnáctileté dívky, což se jim zdá hrozné. Navíc se oba zaobírají svými soukromými problémy. Christian se seznámil s biologickým otcem Wilbura, což znamená, že proti biologickým rodičům nebude mít u soudu moc šancí k získání Wilbura do vlastní péče. Sean je rozhozený, protože jeho osmiletá dcera Annie začala menstruovat a Sean s dospíváním své dcery, tak brzy nepočítal. Heda Grubmanová se dožaduje další plastické operace, jelikož má na klinice plastické zákroky zdarma, jako odškodnění, za zapomenutí nástroje v těle.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 3.díl – Manya Mabika

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Na kliniku plastické chirurgie přijde Manya Mabikaová, která lékaře prosí o rekonstrukci klitorisu, který jí byl uříznut jako malému děvčeti. Manya pochází ze země, kde se tyto zákroky stále provádí, aby žena neměla ze sexu žádný požitek. Christian Troy se Seanem McNamarou, tento zákrok nikdy nedělali, ale Christian chce zákrok provést. Domluví termín operace, ale Sean je ten den vykolejený a řekne Christianovi, že jeho manželka Julia už nějakou dobu nedosahuje orgasmu.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 2.díl – Christian Troy

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Sean McNamara s Christianem Troyem mají odstranit velkou cistu na krku pacienta, a jelikož Sean řekl Christianovi, že tik už zmizel, operaci provádí Sean. Seanovi se podaří proříznout i tepnu, tvrdí, že jen udělal chybu, ale Christian se obává, že Seanův tik v ruce nezmizel. Sean se dozvěděl, že jeho syn Matt s kamarádem Henrym, srazili autem, před půl rokem, spolužačku Caru a ujeli. Matt už ví od policie, že je Henry ve vazbě za znásilnění Cary a otci popře, že by měl něco společného s autonehodou, i když po autonehodě domluvil Cary plastiku u otce.

Loading

Plastická chirurgie s. r. o. 2 – 1.díl – Erica Noughton

Přidej hodnocení

Plasticka chirurgie s. r. o.

Plastický chirurg Sean McNamara slaví čtyřicáté narozeniny a díky svému kolegovi Christianovi, začne zkoumat svou vizáž. Za lékaři přijde na kliniku Libby Zuckerová, která má znetvořenou půlku tváře, po zranění střelnou zbraní a žádá plastické chirurgy o nápravu tváře, protože jí vadí brečící děti při pohledu na ni. Sean s Christianem vysvětlí Libby, že bude potřeba více zákroků, operace budou riskantní a výsledek nejisté, ale Libby je odhodlaná podstoupit cokoliv. Seanově manželce Julii, se ozvala její matka Erica, s tím, že za nimi přijede. Erica, ač známá psycholožka, žádá Seana o facelift, neboť i její psychiku zasáhlo stárnutí.

Loading