Pod hladinou – 8.díl – Na hladinu

4/5 - (2 {hlasů})

Pod hladinou

 

Trojice amatérů v uzavřeném areálu pro potápěče. Chtějí si nad ránem pod hladinou užít potápěčských atrakcí. Hlídač na ně zavolá policii. Podaří se jim utéct, ale zjistí se, že jeden z nich se domů nevrátil. Nejblíž areálu je Zdeněk, který má službu na „Baráku“ a Zach, který je dočasně služby zbaven. Jde o lidský život a tak Zach spolu se Zdeňkem a Vopěnkovým posvěcením vyráží pod hladinu. Netuší, že nejdřív bude zachraňovat kamaráda… V dramatickém finále boje o život Zdeněk pochopí, jaká je cena za přátelství a Zach zase jakou cenu má pravda…(PRIMA+)

Loading

Pod hladinou – 7.díl – Ve tmě

4/5 - (2 {hlasů})

Pod hladinou

 

Uprchlý trestanec a muž ze skupiny „Návrat ke kořenům“ se pohřešují. Spojuje je malá chata v lese a fakt, že trestancovo tělo se najde nedaleko. Podle všeho ho zabil muž, který si v lesní skupině pokoušel léčit „duši“ a své sebevražedné sklony. Vopěnka požádá Zacha, aby se Zdeňkem „netahali“ své soukromí do práce. Zach se Zdeňkem jsou přes problém, kterým si procházejí profesionálové a jako tým fungují. Znovu je to sbližuje. Alice se ale bude muset brzy rozhodnout, jestli za sebou nenávratně „zavře dveře“. Rennéina sestra znovu pije a Renné se musí rozhodnout: jestli má získat synovce do své péče, musí změnit povolání. Rydlo v Brně vyhledá Zachova bývalého parťáka a vrací se na Slapy s tím, že jim všem Zach celou dobu lhal…(PRIMA+)

Loading

Pod hladinou – 6.díl – Hejl

4/5 - (1 {hlasů})

Pod hladinou

 

Na Slapech vypuklo šílenství, spousty amatérů hledají poklad. Na sociálních sítích se totiž objevila zpráva o loupeži klenotů, které mají být pod hladinou nádrže. Nálezné je vysoké. Místo „pokladu“ se najde tělo mladíka a důkazy, že měl s loupeží hodně společného. Zach s pomocí Renné pokračuje s „tajnými“ ponory. Rydlo není nadšený, že se Renné pro Zacha angažuje, nevěří mu a jeho podezření se zvětší po té, co se Zachem absolvují společný ponor. Alice se Zdeňkem se pokoušejí uvěřit, že nový vztah, ve kterém už není Zach jim vyhovuje…(PRIMA+)

Loading

Pod hladinou – 5.díl – Chladnokrevně

3/5 - (1 {hlasů})

Pod hladinou

 

Rybník v lese, v něm auto s mrtvou ženou. Jenže je zřejmé, že nešlo o nehodu. Ženu někdo zabil a tělo v autě do rybníka dovezl. Pátrání vede hned k několika podezřelým a motivům. Zach je v plném nasazení. Věří, že našel způsob, který mu pomůže vyřešit jeho osobní problém. Nevšimne si ale, že pokazil Alicin poslední pokus o záchranu vztahu. A že tak ztrácí i kamaráda. Když ale Rydlo vyjádří Zachovi nedůvěru, Zdeněk se za Zacha postaví…(PRIMA+)

Loading

Pod hladinou – 4.díl – Závod s časem

4/5 - (1 {hlasů})

Pod hladinou

 

Z dětského tábora poblíž vody se ztratí při noční hře chlapec. Syn záchranářky, která působí v letní sezóně na Slapské přehradě. Přes okamžité nasazení poříční policie rozsáhlá pátrací akce není úspěšná. Chlapec zmizel a nález jeho věcí vede k podezření z vážného trestného činu. Stopy a důkazy vedou k slaboduchému bezdomovci. Je klíčem k řešení ale neschopný pomoci. Podporučík Zach bojuje s časem i sám se sebou, jeho minulost ho dohání…(PRIMA+)

Loading

Pod hladinou – 3.díl – Válka rybářů

3/5 - (1 {hlasů})

Pod hladinou

 

Třenice mezi rybáři mohou být úsměvné. Když ale dojde k sérii výtržností, zapálení lodi a nakonec zmizení jednoho z místních rybářů, poříčí má pohotovost. Rybáře najdou, je mrtev a neutopil se sám. Třebaže mají jasného podezřelého, velitel posádky Vopěnka má podezření, že případ je mnohem složitější. Zach se rozhodne, že konečně oslaví návrat se svým nejlepším kamarádem Zdeňkem a svou partnerkou. Ukáže se, že to nebyl dobrý nápad. Podporučík Rydlo nečekaně pomůže kolegyni Renné v jejím boji s nekompromisní „sociálkou“…(PRIMA+)

Loading

Pod hladinou – 2.díl – Voda

3.3/5 - (3 {hlasů})

Pod hladinou

 

Letní párty na soukromé lodi se změní v drama a boj o život. Proč ale Zach v rozhodující chvíli nejde pod hladinu? Alice začíná pochybovat, že jí říká o své minulosti celou pravdu, zatím se ale drží zpátky, protože i ona má svoje tajemství. Tajemstvím naproti tomu není fakt, že praporčík Renné Krejčí se rozhodla bojovat o svého malého synovce…(PRIMA+)

  

Loading

Pod hladinou – 1.díl – Pod hladinou

3.5/5 - (2 {hlasů})

Pod hladinou

 

Podporučík Jan Zach se vrací k poříčnímu oddělení Slapy. Tady kdysi začínal, než se stal členem týmu potápěčů Brněnské zásahovky. Respektovaným, uznávaným. Přesto se rozhodl natrvalo vrátit a jeho důvody vyvolávají otázky. Navíc se zdá, že jeho neohlášený návrat zaskočil nejen Zachovu přítelkyni Alici. Jestli ale doufal v klidnější službu, hned první případ naznačuje, že tomu tak nebude. V oblasti jednoho ze slapských kempů se pohřešuje dívka. Když najdou tělo, ukáže se, že má poříční policie mnohem větší problém…(PRIMA+)

Loading