Polda 3 – 4.díl – Čeština pro začátečníky

Přidej hodnocení

Učitelka ve večerní škole byla nalezena zavražděná po svém kurzu češtiny pro cizince. Poslední žákyně, která s ní po kurzu zůstávala ve třídě, tvrdí, že jela hned po skončení domů. A co nepříjemný telefonát, který učitelka těsně před vraždou dostala? Andrej se vrátil zpátky k Míše a ta pro něj má rovnou hodně překvapivou zprávu. I když si Andrej myslel, že jsou zpátky spolu pouze na zkoušku, vypadá to, že situace je vážnější. A co mu na to všechno řekne jeho potencionální tchán?…(TV Prima)

 

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Polda 3

 

Polda 3 - Osoby a herecké obsazení

Režie: Jaroslav Fuit
Hudba: Karel Havlíček
Hrají: David Matásek, Igor Orozovič, Ondřej Pavelka, Jitka Sedláčková, Elizaveta Maximová, Jiří Vyorálek, Jana Kolesárová, Petr Vršek, Jiří Laštovka, Marika Šoposká, Ondřej Kavan, Ivan Urbánek, Anna Kulovaná, Karel Basák, Jakub Koudela, Aleš Bílík, Antonín Hardt, Markéta Tannerová, Eduard Jenický, Barbora Jánová, Jakub Slach, Marek Pospíchal, Tereza Krippnerová, Ivo Novák, Claudia Vašeková, David Punčochář, Natálie Halouzková, Anna Jiřina Daňhelová

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*